2022. aasta Mercedes-Benz SL ei sarnane oma eelkäijatega – Mercedes Benzi ajaveeb

0
2022. aasta Mercedes-Benz SL ei sarnane oma eelkäijatega – Mercedes Benzi ajaveeb

Mercedes SL väärib kohta Porsche 911, Ford Mustangi ja Chevrolet Corvette’i kõrval kui üks kõige äratuntavamaid, pikima sõidueaga ja nüüd põhjalikult moderniseeritud autosid üldse. Kas soovite midagi, mis toob teie näole naeratuse? See üks saab.

Kõik, keda te teate, omavad seda, omavad seda või soovivad seda omada. Neid on lihtne ja lõbus juhtida. Armsad lühikesed teljevahed ning iseloomulik lame kapott ja pakiruum näitavad, kuidas auto geniaalselt lihtne profiil on eemaldatud kõvakattega ajatult šikk. Neli ümmargust esilaternat kiirgavad sõbralikku soojust ja salongi rahuldavad lihavad nahkistmed ja sellised puutetundlikud mugavused nagu tegelikud ümarad nupud ja tuhm puidust viimistlus.

Nii et mul oli hea meel veeta hiljuti Lõuna-Californias rooli taga 2022. aasta Mercedes-Benz SL-i debüüdil. Ma säästan teid sentimentaalsetest sõnavõttudest selle kohta, kuidas uus kehastab vana DNA-d: sellel versioonil on eelkäijatega täpselt null komponenti. Ainus, mis neil ühist on, on nimi.

Ärge oodake, et keegi kurdab.

Kaasaegne SL on identiteedilüliti radikaalne metsaline, mis ulatub sügavamale kui ainult selle kurvim ja raskem korpus. Kui algsel SL-il on õnne säilitada maanteel 80 miili tunnis reisikiirust – kui 560SL-i endine omanik, kirjutan oma kogemusest –, peate seda aktiivselt ohjeldama. Sellel on tänapäeva spordile omane jõud, agressiivsus ja juhitavus. autod. Kallis, kui kõhuta, kabriolett see pole.

Kiirusele häälestatud

2022. aasta Mercedes-Benz SL on saadaval kahes variandis, kumbki on käsitsi ehitatud ja tuunitud Mercedese suure jõudlusega AMG divisjoni poolt, mis tähendab, et mõlemad on ägedad. Võite valida AMG SL 55 või AMG SL 63. Mõlemal on V8 bi-turbo mootor; SL 55 saab 469 hj 516 naeljala pöördemomendiga, SL 63 aga 577 hj 590 naeljala pöördemomendiga. SL 63 on sprindis 0,3 sekundit kiirem, null-60 miili tunnis kiirusega 3,5 sekundit. Hinda ei ole veel avaldatud, kuid eeldage, et see on rohkem kui kaks korda suurem, kui maksaksite vanaaegse SL-i eest saidil Bring a Trailer.

Tundsin sellest kiirusest osa oma kurvilise sõidu ajal SL 63-ga, mille võtsin Newport Beachil, Arreteeritud areng ja maailma suurim Mercedes-Benzi esindus. Mercedes poleks saanud valida sobivamat kohta ühe oma kõige kaubamärgiga auto taaskäivitamiseks: kui Euroopa kabriolettidele on üks koht, siis Californias. Paljud Euroopa kabrioletid töötati välja spetsiaalselt selle turu jaoks; Mercedese puhul läheb 40% kõigist Põhja-Ameerikas müüdud SL-idest “lääne regioonile”, mis hõlmab ka osariiki.

Sõitsin 1. marsruudil lõunasse läbi Laguna Beachi palmide ja päikesepaistega Dana Pointi, enne kui pöörasin itta Elsinore’i järve ja Palomari mäe poole, valge kupliga observatooriumi lähedal, mis jälgib nii haljendavaid metsamände kui ka taevakehi.

SL põhineb täiesti uuel AMG väljatöötatud arhitektuuril, mille šassii on valmistatud kergest komposiitalumiiniumist ning on keerulises uues disainis, mis maksimeerib jäikust. Esimest korda on sellel ka AMG häälestatud nelikvedu. Selle pöördemomenti, stabiilsust ja tasakaalu siluvad tihe kere ja arvutisüsteem, mis on palju osavam kui minu enda sõiduoskused.

Mis on suurepärane. See tähendas, et kui ronisime mööda kaherealist mägiteed kõrgel Coachella oru kohal, käsitles auto iga kurvi kui fakti. Mercedese suurepärane vedrustussüsteem koos aktiivse veeremisvastase stabiliseerimise, tagasilla roolimise ja AMG suure jõudlusega keraamiliste komposiitpiduritega muutis selle SL-iga sõitmise lõbusamaks kui vana; saate kiiremini minna, suruge rohkem.

Kuid ärge laske sellel aktiivsel tagaspoileril (kuue erineva seadistusega) end petta: siin pole ei mootori drooni ega draamat, vaid sujuv, kogutud sõit. See on see, mida ma eeldan, et enamik inimesi, kes ostavad täna SL-i, soovivad.

Nutikad interjöörid, üks miinus

Üsna erinevalt algsest SL-ist on uuel tagaistmed – kaks neist –, mis võivad sobida lastele või isegi suurele koerale; Ma ei usu, et need täiskasvanud inimestele sobiksid. Veel üks erinevus: sellel SL-l on ainult pehme katus, mis käivitub 15 sekundiga, kuid näeb välja umbes sama hea kui vedel nõuderätt ja paneb sind igatsema originaalide eemaldatavate kõvade katuste järele, mida on raske tõsta. Õnneks hoiustavad pehmed katused – silma alt ära, meelest ära – pagasiruumis, tükeldades niigi väikesesse ruumi. Pagasiruumi kogupind on vähem kui kaheksa kuupjalga, mis on ligikaudu piisav golfikoti ja kotti mahutamiseks.

SL-i interjöör on täiuslikkusele sama lähedal kui kõik, mida ma 2021. aastal nägin. Sellel on kõik uusimad tehnoloogiad, mugavusseaded, lõhnad ja tekstiilid, mis muudavad selle eriliseks ilma neid peale surumata. Seal on “õhurätik”, mis puhub õhku kuklasse, et soojendada kukla tasemel; keskkonsooli kõrge puuteekraan on reguleeritav, et vältida pimestamist; standardvarustuses olevad AMG sportistmed hoidsid mu puusi ja selga, ilma et oleksin kunagi karmilt tundnud.

Olen suur Mercedese kalduvus panna juhtnupud roolile ja mul oli hea meel näha seda AMG Performance stiilis roolil jätkuvat. See kõik on analoogtehnoloogiate kombinatsioon digitaalsete sisenditega, mis toimivad sujuvalt, intuitiivselt kujundatud ja lihtsalt mugavas salongis. Isegi pärast terve päeva läbi kõrbe sõitmist ei tundnud ma kunagi väsimust ega kurnatust. (Sama ei saa öelda karmimate sportautode, näiteks Porsche 911 GT3 kohta.)

Lõpetasin oma sõidu Palm Springsis, kus Gene Autry vana maja oli sõidu sobivaks järelduseks. Selle säravvalged seinad, vabaõhuformaat ja eraldatus keset lopsakat aiaoaasi kõrbes tundusid täiuslik paralleel selle sajandi keskpaiga mudeli taassünniga. Ajalugu ärkas ellu, paremini kui kunagi varem.

sarnased postitused

Leave a Reply