2022 Mercedes-Maybach S 580 esimene sõit – Mercedes Benzi ajaveeb

0
2022 Mercedes-Maybach S 580 esimene sõit – Mercedes Benzi ajaveeb

Ma ei suuda 2022. aasta Mercedes-Maybach S 580-ga ringi sõites vaid omaette itsitada. See on oma otstarbel nii absurdselt hea. Nii nagu Porsche 911 on jõudluse poolest, on uusim Maybach täielik luksus.

Suur osa Maybachi headusest tuleneb uue S-klassi tipptasemest. Tehnoloogilised uuendused, nagu tagarataste juhtimine, E-Active Body Control ja uusimad MBUX-i tarkvarasüsteemid, mis kõik on uues S-klassis, loovad Maybachi versioonile auto väga kõrge põranda. Ja jah, kui maksate Maybach S 580 üüratu 185 950 dollari suuruse baashinna, saate palju enamat kui lihtsalt standardse S-klassi kogemus.

Välimus on pool võitu selliste megaluksusjahtidega nagu see auto. Maailma Rolls-Royce’id ja Bentleyd on maanteedel kohutavad ning see Mercedes-Maybach peab hästi vastu. Kõik algab 7 tolli pikemast teljevahest, millest enamik on esindatud massiivsetes “mugavates tagaustes”. Ja me mõtleme “mugavust” – need käivad elektrooniliselt lahti või sulguvad laes oleva lüliti või väljatõmmatavate ukselinkide puudutamise kaudu. Massiivne radiaatoristiilis iluvõre asendab standardse S-klassi suhteliselt tagasihoidliku iluvõre. C-piilar on Maybachil märgatavalt püstisem ja sellel on helendav Maybachi logo, mis tuletab kõigile isegi öösel meelde, kui rikas te olete.

Ja lõpuks, seal on täiesti hingekosutav kahetooniline värv – pildil Obsidian Black / Manufaktur Diamond White siin –, mis maksab 12 750 dollarit lisatasu, kuid on tõesti seda münti väärt. Robotid pihustavad esmalt kogu kere alumise poole värviga, seejärel värvitakse eraldusjoon käsitsi, enne kui nii see kui ka auto alumine osa maskeeritakse, et Mercedese asjatundlikud maalrid saaksid ülemise värvi käsitsi peale kanda. On palju samme, mis just välja jäeti, kuid teadke, et protsess võib kohandatud värvitöökojas kesta kuni nädala, enne kui kere tavapärasesse tootmisprotsessi tagasi viiakse.

Kõikide nende muudatuste lõpptulemuseks on sedaan, mis on nii oma iseloomult sügavalt erinev, kui ka äratuntav S-klassina, millel see põhineb. See on ka sama imposantne ja rikkaliku välimusega kui Bentley Flying Spur, nii et ärge muretsege, et maaklubi parklas jääte alla.

Otsustamine, millisele istmele – juhiistmele või salongitaolisele tagaistmele – teel maaklubisse istuda, võib olla kõige raskem otsus, mille iga Maybach S 580 omanik peab igal päeval tegema. Meie juhi jaoks on juhiiste kindlasti ahvatlev. Kuna tegemist on S 580 mudeliga, on selle jõuallikaks sama 4,0-liitrine kahe turboga V8, mis on tavalise S-klassi kapoti all – V12 on endiselt olemas, kui peate. Maybach kaalub tavalise S 580-ga võrreldes umbes 472 naela, kuid tohutu sedaan kihutab 0–60 miili tunnis siiski 4,7 sekundiga. Seal on peaaegu käivitusrežiim, mis lülitab sisse peatoed laksutavad käigud, mis on lihtsalt rumal. Tänu standardvarustusse kuuluvale E-Active Body Control vedrustusele saab see lükkamisel isegi sportrežiimis šokeerivalt hästi hakkama. Kiirus ja maksimaalne haarduvus pole aga Maybachi eesmärk.

Mercedes-Maybach paistab silma siis, kui lülitate selle ainulaadsesse Maybachi sõidurežiimi ja võtate rahulikult. Siin on gaasipedaali häälestus õrnem; 9-käiguline käigukast viiakse madala käiguga konfiguratsiooni ja auto käivitub teisel käigul. Lisaks on vedrustus lõdvestunud “maksimaalsesse” mugavusrežiimi, et muuta sõit kõigil istmetel võimalikult sujuvaks. Vastav sõidukogemus on autos olijatele sama kulukas ja nii vähe mõjuv kui üldse. Rahu on peaaegu võimatu häirida, sest iga sisend viib väljundini, mis mitte niivõrd häirib teie kohvilonksu. “Smooth” ei ole piisavalt jõuline sõna, et kirjeldada seda, mida Mercedes on siin välja töötanud. Isegi pidurid on progressiivsemad kui tavalisel S-klassil, mille tulemuseks on kõige graatsilisemad aeglustused ja peatumised. Kuid millegipärast ei tunne nad end pudruna ega tunne puudulikku tunnet – see on tõesti üsna eriline.

Integreeritud starter-generaator teeb taustal märkamatult tööd, lülitades mootori alati välja, kui see pole vajalik, ja lülitades selle hetkega uuesti sisse. Te ei tea kunagi, millal mootor välja lülitub või uuesti käivitub, kui ka armatuurlaual poleks teateid. Oleme tõesti jõudnud sujuva täiustatud käivitus-/seiskamistehnoloogia punktini.

Mercedese suur komplekt juhiabisüsteeme mängib siin oma parima, et vähendada juhi stressi ja väsimust. Maybachi teeb aga enamikust veelgi erilisemaks see, kuidas see reageerib, kui teeolud muutuvad sellisteks, mis on sõiduraja jälgimise või sõiduraja hoidmise süsteemidele vähem sõbralikud. Järsud rajalõpud, puuduv sõiduraja märgistus, veidrad ehitustsoonide üleminekud ja muud olukorrad võivad juhiabisüsteemid panna tegema veidraid (mõnikord halbu) asju. Olenemata sellest, millises kirglikus olukorras Maybachi piloteeriti, ei vallandunud see ebaühtlaste või mitteinimlike liigutuste tegemiseks. Selle asemel, et kehvades teeoludes kiiresti välja lülitada erinevad sõiduraja- ja teehoidmissüsteemid, nagu seda enamiku autode puhul teha tuleb, võiks Maybachile lihtsalt usaldada, et ta säilitab meelerahu.

Muidugi, üks koht, kus saate Maybachis olla ilma tüütuse või häireteta, on tagaiste, eeldades, et teil on 6000-dollarine Executive Rear Seat Package Plus pakett. Võrreldes eelmise Maybachiga on uuel jalaruumi, pearuumi ja küünarnukiruumi järk-järgult rohkem – mitte nagu oleks see varem probleemiks olnud, aga see on igas suunas mõne kümnendiku tolli võrra parem.

Tagaistme saab asetada täielikult lamatud asendisse – maksimaalselt 43,5 kraadi – vaid ühe nupuvajutusega, mis liigutab kaassõitja istet ettepoole, asetab teid täielikult taha ja paneb kaks jalatuge (lühidalt ühe). ja üks pikematele inimestele). Mõlemal istmel on arvukalt massaažiprogramme, mida saab valida kas keskkonsoolis paikneva tahvelarvuti või esiosa peatoe tagaküljel asuva ekraani kaudu. Selle põlvkonna uus on sääremassaaži funktsioon, nii et saate kohusetundlikult nalja teha eelmise põlvkonna Maybachi omanike üle, kes ei saa oma autos sääremassaaži. Iste ise, käetoed ja isegi peatugi on soojendusega, et hoida teid soojas ja unises embuses. Lisaks soojendatakse ja jahutatakse topsihoidjaid, et hoida teie jooki soovitud temperatuuril. Isegi sissepääs on käkitegu, sest Maybach lisas uued turvavöö meelespead, et panna vöö mugavamasse kohta, kust haarata.

Tänu keskkonsoolile paigutatud nahkkattega alustele ja palju rohkematele pistikupesadele, kui kellelgi kunagi vaja oleks, on tagaosas asjaajamine lihtne, kuid lõbutsemine on sama lihtne. Valida saab 1100-dollarise külmkapi valiku ja kui sa nii väga tahad, maksavad hõbetatud Maybachi kaubamärgiga šampanjaflöödid 3200 dollarit rohkem. Lülitage Burmester 4D ruumilise heli süsteem üles ja bass sõna otseses mõttes vibreerib teid. Iga istme seljatoe sisse ehitatud resonaatorid saadavad laineid läbi kogu keha, tekitades tunde, nagu seisaksite kõlarite kõrval heavy metali kontserdil. See on autosisene helikogemus, erinevalt sellest, mida olen varem kogenud, kuid vibreerivad istmed ei sobi kindlasti kõigile – õnneks saate need välja lülitada või reguleerida nende intensiivsust vastavalt oma soovile.

Kui Burmester kõrvale jätta, siis lubatakse, et uus Maybach on eelmisest veelgi vaiksem. Rehvi-, tuule- või teemüra, mida kogete teistes sõidukites, taandub sosinaks, jättes teid vaikuse kookonisse, mis oleks tundideks õnnelik. EQS-il võib olla eelis mootorimüra ja sellest tulenevate sisepõlemisvibratsioonide osas, kuid sellel siidisel V8-l on ka teatud rahulikkus ja rahulikkus.

Mercedes võib juba rääkida oma järgmise põlvkonna teabe- ja meelelahutussüsteemist – kuid tänapäeval pole selles autoklassis miski nii luksuslik ega tehniline kui see MBUX-i versioon. On sobiv, et Mercedes ei rakendanud ka Maybachile EQS-i MBUX-i hüperekraani versiooni. Vooderdatud puidust laialivalguvad pinnad ja keerukad metallist lülitid tunduvad selle auto jaoks sobivamad ja igatahes pole tagaistmel sõitjale isegi kasu, kui esiistmel on massiivne ekraan, nii et mis mõtet sellel on?

Kõik Maybachiga sõitmise ja sõitmise juures on lihtne ja see on luksuse jaoks ülioluline. Isegi selle sedaani suurus ei tekita probleeme tänu 10-kraadisele vastassuunalisele lukustusele, mida tagarattad suudavad. Vända ratast lõpuni ja pöördering on võrreldav C-klassiga – see on šokeeriv.

Võite isegi nimetada Maybachi soodsamaks võrreldes teiste selle segmendi massiivsete sedaanidega. Bentley Flying Spur V8 hind algab veidi üle 200 000 dollari ja Rolls-Royce Ghost on 343 000 dollarist puhas ülejääk. Minu testauto maksis pärast valikuvõimalusi 227 900 dollarit ja kuigi see on stratosfääri hind, mida iga sõiduki eest maksta, pakub see kogemust, mida selles hinnapunktis pole võrreldav. 2014. aastal alanud Mercedes-Maybachi eksperiment pole tõesti kunagi olnud parem kui praegu.

sarnased postitused

Leave a Reply