2024. aasta Acura RDX täiselektriline linnamaastur sõidab kuulduste kohaselt uue Ultium šassiiga

0
2024. aasta Acura RDX täiselektriline linnamaastur sõidab kuulduste kohaselt uue Ultium šassiiga

Aruannete kohaselt on uus 2024. aasta Acura RDX täiselektriline auto ja see jõuab turule 2023. aastal. General Motors valmistab Ultiumi šassii ja akusid, mida Acura kasutab selle populaarse linnamaasturi valmistamiseks.

Ulitiumi platvorm on üks populaarsemaid, kuna seda saab kasutada paljude sõidukite jaoks, alates väikestest autodest kuni suurte pikapite ja maasturiteni. See muutumisvõime on aidanud platvormil levida üle maailma. Samuti peaksite teadma, et mõned seadistused võivad anda rohkem kui tuhat hobujõudu. Igal juhul võiks Ultiumi akude võimsus olla 50–200 kilovatt-tundi. Neid patareisid on erineva suurusega. Kui see on heas vormis ja hästi hooldatud, võib teine ​​suurus läbida rohkem kui 400 miili.

2024 Acura RDX disain

Me ei usu, et 2024. aasta Acura RDX saab lähitulevikus suuri muudatusi või ümberkujundusi. Tehakse mõned väikesed muudatused, nagu uued värvilahendused, rataste kujundused, aga ka mõned väikesed muudatused kaunistustes. Nagu me juba ütlesime, töötab järgmine RDX uhiuuel platvormil nimega Ultium, mis mahutab suuri akusid.

Samuti võite eeldada, et MDX ja RDX on väljastpoolt sarnase välimusega. Pärast atraktiivse uue disaini valmimist saab auto uue suletud iluvõre, uued esituled ja tõenäoliselt uued tagatuled.

Interjööri täiustused

Aruannete kohaselt on 2024. aasta Acura RDX EV parem koostekvaliteet ja uus näidikuplokk, mis muudab selle veelgi luksuslikumaks. Teil on endiselt võimalik valida uhkem pakett, mis on varustatud uste, armatuurlaua ja keskkonsooli ehtsa alumiiniumviimistlusega.

Kuigi see kaunis crossover ehitati uhiuuele platvormile, mis on veelgi kergem kui tema eelkäija, on sellel piisavalt ruumi kõigile reisijatele. Seni arvatakse, et tagumise jalaruumi suurus on 38 tolli, mis on oma klassi parim. Kaubaruumi maht on 29,5–58,8 kuupjalga samamoodi nagu reisijateruum.

2024 Acura RDX interjöör

Üksikasjad 2024. aasta Acura RDX mootori ja tootevaliku kohta

Nagu juba öeldud, saab Ultiumi platvorm töötada paljude erinevate akudega. Peale selle võib see anda rohkem kui 1000 hobujõudu. Kuid me ei eelda, et uus RDX pakub rohkem kui 400 hobust.

Igatahes võivad mõned akud sõltuvalt aku suurusest ja võimsusest, mida mõõdetakse kilovatt-tundides, pakkuda 300-miilise vahemiku. Ultium akudel on palju erinevat suurust ja võimsust. Hoidke silm peal, et saada lisateavet selle kohta, kuidas 2024. aasta Acura RDX-i mootor on seadistatud.

2024 Acura RDX platvorm

2024 Acura RDX hind ja väljalaskekuupäev

Honda teatel hakatakse Honda Prologue’i elektrilisena pakkuma järgmisest aastast. Oleme innukad ka Acura RDX-i esimest korda tunnistajaks.

Teisisõnu võib vaid oodata ja vaadata, mis praegu juhtub. Praegu pole kindlat teavet selle kohta, kui palju 2024. aasta Acura RDX maksab. Teisest küljest arvame, et algtaseme mudel algab hinnaga umbes 45 000 dollarit.

sarnased postitused

Leave a Reply