2024. aasta Buick Enclave on praeguse põlvkonna viimane mudel

1
2024. aasta Buick Enclave on praeguse põlvkonna viimane mudel

2024. aasta Buicki enklaav on teel, pakkudes ainult väiksemaid uuendusi. Mudel Enclave on täissuuruses crossover-maastur, mille Buick tutvustas 15 aastat tagasi. Praegu on see teine ​​põlvkond, mida tutvustati aastal 2018. Enclave on tuntud oma luksusliku interjööri, avarate ja mugavate istmete ning sujuva sõidukvaliteedi poolest.

See on saadaval erinevate varustustasemete ja konfiguratsioonidega ning selle jõuallikaks on usaldusväärne V6 mootor. Enklaav mahutab kuni kaheksa inimest ja sellel on suur kaubaruum Sellel on ka mitmeid täiustatud turva- ja juhiabifunktsioone.

Kaasaegne ja atraktiivne stiil

Tulevane 2024. aasta Buick Enclave jääb tõenäoliselt praeguse põlvkonna viimaseks mudeliaastaks. Seega tugineme tuntud disainile, mida eelmisel aastal uuendati. Teravamate joonte, kitsamate esitulede ja laia iluvõrega annab uus stiil Enclave’ile atraktiivsema pildi. Ainsad muudatused, mida 2024 Enclave võib teha, on lisavärvid. Väikesed visuaalsed näpunäited on muidugi alati võimalikud.

Kuid mehaanika osas pole pärast esmatutvustus palju muutunud. See maastur jätkab reisimist C1 arhitektuuril, mis tagab meeldiva ja vaikse sõidu. Teisest küljest on selle vedrustuse ja šassii konfiguratsiooni põhiliseks puuduseks sportlikkuse puudumine. Enclave mudel on aga väga stiilne ja püstine.

Buick Enclave’i sisekujunduse värskendused

2024. aasta Buick Enclave’i sisekujundus on väga kõrgetasemeline ja kaasaegne. Arvestades, et see on viimane tootmisaasta, on oodata väiksemaid uuendusi. Materjalid ja üldine koostekvaliteet on suurepärased, kuigi sama hinnaga mudelitest leiab rohkem luksust. Umbes 121-tollise teljevahega pole üllatav, et Enclave’il on kolm istmerida.

Kabiin on üsna ruumikas, isegi kolmas rida mahutab kergesti täiskasvanuid. Sellised asjad nagu 8-tolline puuteekraan, Wi-Fi leviala ja kolmetsooniline kliimaseade jäävad alles. Buick võiks aga pakkuda ajakohastatud teabe- ja meelelahutussüsteemi ja täiendavaid turvaabivahendeid.

2024 Buick Enclave interjöör

Käigukast, MPG, pukseerimisvõime

3,6-liitrine V6-bensiinimootor jätkab 2024. aasta Buick Enclave’i toiteallikana. See mootor on võimeline tootma 310 hobujõudu. Esirattad saavad mootorilt jõudu 9-käigulise automaatkäigukasti kaudu. Loomulikult suurendab nelikveo valik jõudlust, kuid see süsteem on taas valikuline.

Üldine jõudlus on igas olukorras tugev. Tugev kiirendus on kombineeritud käigukastiga ja isegi kütusekulu on kindel. Esiveoga mudelid saavutavad tavaliselt 22 miili galloni kohta kombineeritult, samas kui nelikvedu vähendab võimsust 1 mpg. Selle maasturi keskmine pukseerimisvõime on oma klassi kohta umbes 5000 naela, kui see on korralikult varustatud.

2024 Buick Enclave värvid

2024. aasta Buicki enklaavi hind ja väljalaskekuupäev

Tulevase 2024. aasta Buick Enclave’i hind algab umbes 45 000 dollarist. Hind pole veel ametlik, kuid loodame, et hind jääb samaks. Müük algab järgmisel sügisel. Pärast seda kavatseb Buick tutvustada järgmise põlvkonna maasturit Enclave. Seetõttu saab 2025MY täieliku ümberkujunduse ja tõenäoliselt pakub see uusi mootorivalikuid.

sarnased postitused

Leave a Reply