2024. aasta Cadillac XT6-st saab täiselektriline linnamaastur?

0
2024. aasta Cadillac XT6-st saab täiselektriline linnamaastur?

Peatselt ilmuv 2024. aasta Cadillac XT6 jõuab taas müüki. Seekord näitavad spioonifotod arvukalt uuendusi, peamiselt väljastpoolt. Kuid ka interjöör peaks saama erinevaid uuendusi. Siiski võib 2024MY tipphetk olla täiselektriline XT6.

See on hetkel vaid kuulujutt. Midagi siiski toimub, sest tundub, et EV mudel on tõesti teel. Mis ka ei juhtuks, jääb XT6 luksuslikuks keskmise suurusega linnamaasturiks, millel on kõrge mugavus, kindel jõudlus ja väga püstine stiil.

Spioonikaadrid

2024. aasta Cadillac XT6 kannab äratuntavat ja väga kaasaegset disaini. Esimesed spioonikaadrid on juba saadaval, mis näitavad uusimaid stiiliuuendusi. Huvitaval kombel tundub, et järgmisest XT6-st saab EV. See pole hetkel muidugi ametlik. Me ei saa kindlaks teha, kas prototüüp on suurem kui praegune XT6. Cadillac on aga valmis tutvustama kolmerealist varianti.

Esikülg näeb välja täiesti uus ja isegi tagumine osa näib kandvat palju uudsust. Sellegipoolest peidab raske kamuflaaž suurepäraselt uusimaid uuendusi. XT6 mudel näeb välja värskendav, esmaklassiline ja üsna kaasaegne. Ainus erand peaks olema spekuleeritud EV-mudel, mis näeb futuristlikum välja.

Cadillac XT6 salongi värskendus

Kahjuks ei andnud spioonikaadrid interjööri detaile. Igatahes saab 2024. aasta Cadillac XT6 kindlasti palju uuendusi. Seal on ruumi seitsmele reisijale ning baasmudel pakub taas sama 8-tollist infolusti puuteekraani. Infotainment-süsteem saab olulisi uuendusi ning see maastur võtab kasutusele ka uued juhiabid.

Isegi baasmudel on piisavalt esmaklassiline, kuid ülemised varustustasemed pakuvad tõelist luksust. Kui täiselektriline XT6 tõesti saabub, ootame rohkem puutetundlikke funktsioone, kaasaegsemat näidikuplokki ja üldiselt veidi sportlikumat lähenemist.

2024 Cadillac XT6 interjöör

Mootori tehnilised andmed

Alustuseks on täiselektriline versioon täiesti mõistlik. 2024. aasta Cadillac XT6 EV kohta on juba kirjutatud palju aruandeid. Seetõttu ootame kahte varianti, millest üks on bensiinimootoriga ja teine ​​täiselektrilise jõuallikaga. Praegune turbo-nelja gaasiväljund toodab 237 hj ja see mootor on taas saadaval.

Valikuliselt on saadaval suurem V6 mootor, mis toodab 310 hj ja 270 naela pöördemomenti. See ei ole luksusliku keskmise suurusega segmendi jaoks piisavalt hea. Seetõttu tutvustab XT6 oma esimest täielikult elektrilist versiooni. Praegu ei tea keegi täpseid tehnilisi andmeid, sealhulgas sõiduki võimsust ja sõiduulatust. Teisest küljest laenab EV mudel Lyriqi mudelilt palju asju, selles pole kahtlust.

2024 Cadillac XT6 südaöö

2024 Cadillac XT6 hind ja väljalaskekuupäev

2024. aasta Cadillac XT6 hind algab umbes 50 000 dollarist või veidi alla selle. Teisest küljest maksaks potentsiaalne täiselektriline XT6 oluliselt rohkem, peaaegu 70 000 dollarit. Müük algab selle aasta lõpus ja loodame kuulda rohkem ametlikke üksikasju järgmistel nädalatel.

sarnased postitused

Leave a Reply