2024. aasta Chevrolet Traverse saab ainult kergeid uuendusi

0
2024. aasta Chevrolet Traverse saab ainult kergeid uuendusi

Uus 2024. aasta Chevrolet Traverse on peaaegu identne eelmisega. Sellegipoolest kiidame seda kiire kiirenduse, kasutajasõbraliku teabe- ja meelelahutussüsteemi ning muljetavaldava reisijate- ja pagasiruumi eest. Need omadused ei ole aga piisavad, et viia see konkurentidega võrdsele tasemele.

Võrreldes eelmiste mudelitega saab aga uus Chevrolet Traverse mitmeid täiustusi, eriti interjööris. Selle halb tahavaade ja laialdane kõva plasti kasutamine kogu sisemuses on parandatud, muutes selle algtaseme luksuses konkurentide seas silma paista. Kõikide Traverse’i variantide jõuallikaks on 3,6-liitrine V6 (310 hobujõudu, 266 naela pöördemomenti) koos üheksakäigulise automaatkäigukastiga. Esivedu on standardvarustuses, kuid nelikvedu on siiski saadaval lisavarustusena.

2024. aasta Chevrolet Traverse’i välised muudatused

Chevrolet Traverse linnamaasturi mõõtmed on massiivsed ja selleks on hea põhjus. See maastur on enamikust mahtuniversaalidest peaaegu 17 jala võrra pikem. See on atraktiivne ja sellel on standardvarustuses 18-tollised valuveljed. Veelgi enam, valides RS-mudeli, saate ainulaadse 20-tollise valuvelje. Katusereelingud on kõikjal standardvarustuses ja põhilises LS-is valikulised.

Esteetilised Midnight ja Sport paketid on saadaval LS ja LT variantidel ning paljud välised komponendid on kaetud musta värviga. Premier-taseme jaoks on saadaval Redline Editioni komplekt, millel on identsed mustad omadused ja valuvelgedel punased esiletõstmised. Mis puutub uutesse värvivalikutesse, siis uuel maasturil on nüüd Sterling Grey Metallic ja Radiant Red Tintcoat.

Interjööri omadused ja viimistlustasemed

2024. aasta Chevrolet Traverse jaoks pakutakse kuut varustustaset. See sisaldab LS, LT Cloth, LT Leather, RS, Premier ja High Country. LS-i standardvarustuses on kaheksa istekohta. Kuigi LT-s on valikus kaheksa istekohta, on ülejäänud valikus ruumi seitsmele inimesele. Erinevus seisneb selles, et teise rea kolme asendiga pinkiste on asendatud kaptenitoolide paariga. See on üks keskmise suurusega 3-realistest linnamaasturitest, millel on piisavalt ruumi, et inimesed saaksid tagumises reas mugavalt istuda. Tagaosas on jalaruumi 33,5 tolli, teises reas 38,4 tolli.

Komplektis on 7-tolline puuteekraan, juhtmevaba Apple CarPlay/Android Auto nutitelefoni integratsioon, kuus USB-ühendust (kaks igas reas), Bluetooth kahe seadme jaoks, kuus kõlarit ja satelliitraadio.

Ohutus

Peale automaatse hädapidurduse, jalakäijatuvastuse ja kokkupõrkehoiatuse hõlmavad muud turvafunktsioonid sõiduraja hoidmise abi, jälgimiskauguse indikaatorit, automaatseid kõrgtulesid ja teismelise juhi funktsiooni.

2024 Chevrolet Traverse interjöör

2024 Chevrolet Traverse kapoti all

Uus 2024. aasta Chevrolet Traverse on maastur, mille jõuallikaks on võimas mootor. See mudel kasutab 3,6-liitrist V6 mootorit, mis toodab hämmastavat võimsust 310 hobujõudu ja 266 lb-ft pöördemomenti. Selle standardvarustuses on üheksakäiguline automatiseeritud käigukast ja esivedu.

Kuid nagu varemgi, saate lisavarustusena nelikveo. Peame ka mainima, et selle mootoriga suudab Traverse vedada 5000 naela.

2024 Chevrolet Traverse taga

2024 Chevrolet Traverse hind, väljalaskekuupäev

2024. aasta Chevrolet Traverse’i esiveolise LS-variandi tootja soovituslik jaehind (MSRP) on 33 920 dollarit. See hind sisaldab sihtkoha maksumust. Tipppaketiga kaasas olev High Country varustustase on umbes 51 400 dollarit. Nelikveosüsteemi hind algab 2000 dollarist ja võib olenevalt mudelitasemest tõusta või langeda.

Enamik 3-realisi maasturite rivaale, nagu Kia Telluride, Hyundai Palisade, Toyota Highlander, Subaru Ascent, Volkswagen Atlas, Ford Explorer ja Nissan Pathfinder, alustavad samast hinnaklassist. Igatahes maksab Honda Pilot oluliselt rohkem ja baasmudeli hind algab ligikaudu 38 000 dollarist. Eeldame, et uus Traverse jõuab müügile 2023. aasta teisel poolel.

sarnased postitused

Leave a Reply