2024. aasta Chevy Trax saab üllatavaid täiustusi

0
2024. aasta Chevy Trax saab üllatavaid täiustusi

Tulevane 2024. aasta Chevy Trax on järgmise põlvkonna mudel. Tänu sellele on see parim Trax, mis kunagi tehtud, selles pole kahtlust. Ümberkujundamine hõlmab suuri visuaalseid täiustusi. Interjöör pakub rohkem püstiseid materjale, rohkem tehnoloogiat ja kõrgemat mugavust. Traxi krossover on saadaval erinevate varustustasemetega, kuid väidetavalt pakub see vaid ühte mootorivalikut.

Seekord keskendub Chevrolet võimsuse asemel kütusesäästlikkusele. Loodetavasti võtab tootja kasutusele valikulise ja võimsama mootori või vähemalt mõne suure jõudlusega variandi. Uue platvormi ja paljude uute funktsioonidega on Trax konkurentsivõimelisem, see on kindel. Allika järgi algab müük hiljem 2023. aastal.

Sisemine kapitaalremont

Loomulikult hõlmab see uuendus täiesti uut sisekujundust ja ootame palju uuendusi. Töötamisel on väga köitev armatuurlaud, millel on uus disain ja palju tipptehnoloogiat. Uue näidikuploki ja suurema ekraaniga on Traxi mudel kahtlemata konkurentsivõimelisem. Pikem teljevahe annab reisijatele veidi rohkem ruumi.

Täpsemalt annab teine ​​rida senisest rohkem jalaruumi. Põhivarustustasemel on standardvarustuses 8-tolline puuteekraan. Teisest küljest saavad ülemised varustustasemed standardvarustuses suurema 11-tollise teabe- ja meelelahutussüsteemi. Chevrolet tutvustab püstisemaid materjale, standardseid mugavusi ja uusi juhiabiseadmeid.

Chevy Traxi ümberkujundamine

Järgmise põlvkonna 2024 Chevy Trax saab järgmiseks aastaks suure ümberkujundamise. Seetõttu oodake palju olulisi visuaalseid muudatusi. Arvestades, et eelmist mudelit toodeti üle kümne aasta, pole see üllatav. Suured muudatused toob kaasa uus põlvkond, alustades uuest platvormist. Nagu arvata võis, on uue mudeli jõuallikaks GMi revolutsiooniline VSS-F platvorm, mis toetab ka Trailblazeri mudelit.

Uus stiil näeb välja värskendav ja ainulaadne. Suurimad muudatused kannatavad ees esikülg. Tänu sellele võtab Trax kasutusele uue iluvõre ja uued esituled. Muidugi pakub paar uudsust ka tagumine osa. Uued värvid, uued veljed ja välimuse paketid on samuti teel.

2024. aasta Chevy Traxi ümberkujundus

Tehnilised andmed, käigukast, MPG

Kapoti all pakub uus 2024. aasta Chevy Trax väidetavalt ühte mootorivalikut. Tegemist on väiksema 1,2-liitrise turbo-kolme gaasimootoriga, millel on 138 hobujõudu. Lisaks on see seade võimeline tootma 162 naela pöördemomenti. Huvitav on see, et praegune mudel toodab rohkem. Chevrolet plaanib aga selgelt keskenduda kütusesäästlikkusele. Seetõttu oodake väga tõhusat Traxi crossoverit.

Meile teadaolevalt saab uus versioon linnas 29 miili galloni kohta ja maanteel 33 miili galloni kohta. See on korralik edasiminek. Siiski on võimatu ette kujutada, et rivistuses on ainult üks jõuülekanne. Kahjuks ei ole Chevrolet veel ametlikke üksikasju avaldanud.

2024 Chevy Traxi hind

2024. aasta Chevy Traxi hind ja väljalaskekuupäev

Tulevase 2024. aasta Chevy Traxi hind algab umbes 21 500 dollarist. Activ varustustase on parim valik, mida saate ja see mudel maksab 25 000 dollarit. Müük algab hiljem 2023. aastal, tõenäoliselt sel sügisel.

sarnased postitused

Leave a Reply