2024. aasta Ford Excursion võib turule jõuda järgmisel aastal

4
2024. aasta Ford Excursion võib turule jõuda järgmisel aastal

Mitmed autotootjad kaaluvad täissuuruses maasturite turu populaarsuse tõttu vähemalt ühe tohutu maasturi tagasitoomist. Ford Excursion on suurim sportlik tarbesõiduk (maastur), mida eales toodetud. See konkreetne mudel on aga turult puudunud peaaegu 20 aastat. Hoolimata asjaolust, et on olnud mitmeid usaldusväärseid väiteid, mis viitavad tagasitulekule, on 2024. aasta Ford Excursion siiski vaid kuulujutt.

Excursion oli F-250 Super Duty veokil põhinev maastur ja kuigi see võib uuega korduda, on uus mudel stiili poolest väga erinev. See viitab sellele, et Excursion mudel kasutab tulevikus väljalaskmisel uut platvormi uute mootorite, tehnoloogiate ja disainidega. Ekskursiooni täiselektrilise või hübriidversiooni üle on spekuleeritud, kuid seda ei juhtu niipea. Sellegipoolest on suure tulu võimalus põnev, nii et siin on see, mida me olukorra kohta praegu teame.

2024 Ford Excursion Design

Raskeveokite pikapil F-250 on suur mõju Excursioni linnamaasturile. Eeldame sama disainikeelt, sarnast esipaneeli ja veel mõnda väliskomponenti. Sellegipoolest on Ford Excursion vastupidav ja muljetavaldav disain.

2024. aasta Ford Excursioni mõõtmed on peaaegu identsed praeguse mudeli omadega, hoolimata asjaolust, et sõiduki raamistikku muudetakse. Viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks, peaks see sõitma tavalistel 20-tollistel ratastel ja valikuliselt 22-tollistel ratastel.

Täiesti uus interjöör

Kui see tuleb, sisaldab täiesti uus 2024 Ford Excursion kogu salongi muljetavaldavat valikut tipptasemel mugavusi. Isegi kui võimalike varustustasemete arv on ebakindel, teame, et Ford muudab luksussegmendis kättesaadavaks vähemalt ühe mudeli. Mudeli Excursion silmapaistvaim tugevus on selle salongi ruumikus. Kokku on seal kolm istmerida, mis mahutavad kokku kaheksa reisijat. Chevrolet Suburban on kindlasti Ford Excursioni lähim konkurent.

Kui te ei teadnud, on Chevrolet Suburban linnamaastur luksusauto, mis on varustatud paljude luksuslike funktsioonide ja komponentidega. Seetõttu on vaja, et Fordi uus linnamaastur oleks konkurentsivõimeline mitmel erineval turul. Õnneks piisab suurest kaubaruumist, heast mugavustasemest ja kindlatest ohutustasemetest, et asjad liikuma saaksid.

2024 Ford Excursion interjöör

Mootori kuulujutud

Kuna me ei tea täpseid tehnilisi andmeid, eeldame, et 2024. aasta Ford Excursionil kasutatakse bensiinimootorit. Lähim sissetulek on Järelikult on tippkonkurendil 7,3-liitrine V8 mootor 430 hobujõuga.

Eeldatavasti on valikus 6,7-liitrine V8 diiselmootor. Arvestades, et see turbodiiselmootor tekitab rohkem kui 1000 naela-jala pöördemomenti, oleks selle kättesaadavus intrigeeriv. Mõned kuulujutud viitavad hübriidjõuallikatele ja samas on võimalik ka täiselektriline ekskursioon.

Kui palju maksab uus 2024. aasta Fordi ekskursioon?

Kui see 2024. aastal lõpuks turule jõuab, on täiesti uue Ford Excursioni hind vähemalt 60 000 dollarit. Eeldatavasti jääb hind väga lähedale Chevrolet Suburbani hinnale. Kuuldavasti tuleb uus linnamaasturi versioon välja millalgi 2023. aasta teisel poolel.

sarnased postitused

Leave a Reply