2024. aasta Ford Explorer on saamas mõningaid esteetilisi ja tehnoloogilisi uuendusi

4
2024. aasta Ford Explorer on saamas mõningaid esteetilisi ja tehnoloogilisi uuendusi

Tundub, et eelseisev 2024. aasta Ford Explorer ei saa tõenäoliselt järgmisel aastal täielikku remonti. Siiski tundub, et eelseisev linnamaastur saab mõningaid esteetilisi ja tehnoloogilisi uuendusi ja muudatusi. Kui te veel ei teadnud, siis Explorer on populaarne keskmise suurusega 3-realine linnamaastur, mis on saadaval laia mootorivalikuga.

Valikusse kuulub ka kütust lonksatav hübriid, mis on pakkumise tipphetk. On võimalik, kuigi ametlikult kinnitamata, et mingil hetkel liituvad valikuga ka pistikhübriid (PHEV) ja EV variandid. Eeldame, et algtaseme Ford Exploreri alghind on umbes 33 000 dollarit.

Kas 2024. aasta Ford Explorer kujundatakse ümber?

Võrreldes väljuva mudeliga erineb uus 2024. aasta Ford Explorer ainult välimuselt. Kahjuks on vaid paar spioonikaadrit, kus tabatud prototüüp kannab rasket kamuflaaži.

Kindlasti eeldame, et see tutvustab uuendatud esipaneeli koos uue iluvõre ja esituledega. ST-variant saab täiendustest maksimumi. See variant näeb tänu paljudele modifikatsioonidele sportlikum välja. Ford tutvustab ka arvukalt lisapakette.

Kaasaegne interjöör

Uus 2024. aasta Ford Explorer on suurepärane valik, kui otsite keskmise suurusega kolmerealist linnamaasturit. See mudel pakub kaasaegset ja avarat salongi kuni seitsmele reisijale. Selle standardvarustuses on ka intuitiivne teabe- ja meelelahutussüsteem SYNC 4, mis on juba üks parimaid süsteeme oma klassis. Nii et ärge imestage, kui Ford lisab varasemast rohkem standardseid tehnilisi puudutusi.

Üldiselt ootame tavalist juhtmevaba laadimist, juhtmevaba nutitelefoni ühenduvust ja 12-tollist teabe- ja meelelahutusekraani. Ohutust suurendavad ka Co-Pilot360 juhiabi funktsioonid. Pakett sisaldab ettepoole suunatud kokkupõrke hoiatust ja pimeala jälgimist, haagise õõtsumise kontrolli, nõlvalt stardiabi, kokkupõrkejärgset pidurdamist ja laiaulatuslikku turvapatjade komplekti.

2024 Ford Explorer interjöör

2024. aasta Ford Exploreri mootorivalikud

Uue 2024. aasta Ford Exploreri jõuallikaks on turboülelaaduriga 2,3-liitrine 4-silindriline mootor, mis toodab 300 hobujõudu ja 310 naela pöördemomenti. Uus võimalus on selle mootori automaatse seiskamise/taaskäivitamise funktsioon, mis säästab tühikäigul kütust. Võimsamat ja kütusesäästlikumat hübriidi pakutakse aga mudelitel Limited ja Platinum. See mudel kasutab vabalthingavat 3,3-liitrist V6-mootorit koos elektrimootoriga. Selle koguvõimsus on 318 hobujõudu.

ST-mudeli mootoriks on turboülelaaduriga 3,0-liitrine V6 ja see annab 400 hobujõudu. Tasub mainida, et lisavarustusena on saadaval nelikvedu (AWD). Igal Exploreril on 10-käiguline automaatkäigukast, mis on hinnatud üheks parimaks turul. Lisaks mainitud mootoritele on tulemas pistikhübriid (PHEV) variant, nagu ka EV mudel.

2024 Ford Explorer tagumine

2024 Ford Exploreri hind, väljalaskekuupäev

2024. aasta Ford Exploreri baasil on väidetavalt tagavedu ja selle hind algab 33 000 dollarist, millele lisandub sihtkoha tasu. Nelikvedu on veel 2000 dollarit. Soovitame liikuda kuni XLT-viimistluseni, mis on umbes 35 000 dollarit.

Seevastu tagaveolise piiratud versiooni hübriid on üle 50 000 dollari. Nelikveoga standardvarustusse kuuluv ülemine Platinum-viimistlus maksab 55 740 dollarit. Kõige kallimad Exploreri mudelid on samas palliplatsil lähenevate luksusmaasturitega nagu Lexus RX, Acura MDX ja Genesis GV80.

sarnased postitused

Leave a Reply