2024. aasta Fordi ekspeditsioon, mis tutvustab arvukalt muudatusi

0
2024. aasta Fordi ekspeditsioon, mis tutvustab arvukalt muudatusi

Valmistuge 2024. aasta Fordi ekspeditsiooniks – silmapiiril on uus linnamaastur. See täissuuruses linnamaastur näeb välja väga kaasaegne ja sellel on nii palju pakkuda. Ekspeditsioonil on ühekereline disain, kuigi enamik linnamaastureid on ehitatud redelraamiga.

See on praegu ainus saadaolev Fordi linnamaastur ilma hübriidajamita. Kuid alates 2024. aastast muutub see aruannete kohaselt. Peale selle saab Expeditioni mudel suure tõenäosusega paar kosmeetilist uuendust ja interjööri uuendust.

Väline Facelift

Tulevane 2024. aasta Ford Expedition näeb üldiselt aastaid samasugune välja. Suure Fordi kirjaga esiküljel on esivõrk nii lai kui ka pikk. Kasutatakse lineaarseid esitulesid ja see jätkub ka tulevikus. Kaitserauad ei paista välja ja on disaini integreeritud. Rattad on erineva suurusega, sealhulgas 20-tollised kergsulamist.

Uuenduste osas saab Expedition väidetavalt esipaneelil väiksemaid uuendusi. Uued välisvärvid on samuti kõige tõenäolisem tulemus. Praegu pakub see mudel palju värve, sealhulgas Ahhaatmust, Rapid Red, Infinite Blue ja Star White.

Ford Expeditioni interjööri uuendused

Järgmine 2024. aasta Ford Expedition pakub jätkuvalt avarat, mugavat ja väga kaasaegset interjööri. Sellel on uuendatud toolid, millel on rohkem polsterdust. Seal on kolm istmerida ja isegi kolmas rida annab piisava jalaruumi. Valikuliselt pakub Expedition maastur muljetavaldavat Vista Roofi, mis on panoraamkatus. Infotainment-süsteemi jaoks kasutatav vertikaalne 15-tolline ekraan on veel üks interjööri esiletõst.

Loodame näha info- ja meelelahutussüsteemi uut versiooni ja uusi juhiabiseadmeid. Lõpuks on Expedition mudelil Fordi uusim BlueCruise käed-vabad sõidusüsteem. Tõenäoliselt on see süsteem saadaval ainult tipptasemel varustustasemetel.

2024 Ford Expeditioni interjöör

Mootori tehnilised andmed

Kapoti all jätkab 2024. aasta Ford Expedition tuntud 3,5-liitrise V6 mootori pakkumist. See on kahe turboga bensiinimootor, mis suudab toota 380–440 hobujõudu. See sõltub teie valitud varustustasemest. Nelikvedu on igal juhul lisavarustuses ning Ford pakub töökindlat 10-käigulist automaatkäigukasti. Sõidukvaliteet on hea, sealhulgas suurepärane juhitavus. Kui otsite maastikuvarianti, on Timberline varustustase õige tee.

Kütusesäästlikkus pole nii suur, kuna selle linnamaasturi kogukulu on veidi alla 20 mpg. Seetõttu on teel hübriidjõuallikas. Teadaolevalt kavatseb Blue Oval lisada PowerBoosti süsteemi, sama seadistuse, mis on praegu saadaval veokis F-150. Elektrimootor annaks juurde umbes 47 hobust ja veidi rohkem pöördemomenti, nii et võimsuseks on umbes 490 hj ja 570 naela-jalga pöördemomenti. Veelgi olulisem on see, et kütusesäästlikkus on palju parem, kokku umbes 24 miili galloni kohta.

2024 Ford Expedition Platinum

2024 Ford Expeditioni väljalaskekuupäev ja hind

Väiksemate uuendustega ei lähe uus 2024. aasta Ford Expedition praegusest mudelist kallimaks. Seetõttu peaks see täissuuruses linnamaastur olema saadaval umbes 55 500 dollari eest. Peale selle maksab tipptasemel varustustase umbes 90 000 dollarit, kui mitte isegi rohkem. Müük algab mingil hetkel 2023. aasta viimastel etappidel.

sarnased postitused

Leave a Reply