2024. aasta GMC maastik uuendatakse veidi enne järgmise põlvkonna mudeli saabumist

1
2024. aasta GMC maastik uuendatakse veidi enne järgmise põlvkonna mudeli saabumist

2024. aasta GMC Terrain jätkab oma teekonda väikeste uuendustega. Kui te ei teadnud, valmistab tootja ette uue põlvkonna mudeli, mis peaks saabuma 2025MY. See on väga töökindel maastur, kuna see on olemas alates 2009. aastast.

Kompaktne linnamaastur on väga hea valik, kuna tegemist on praktilise mudeliga, millel on kõrge mugavus, meeldiv sõit, head ohutusnäitajad ja keskmisest kõrgem kütusesäästlikkus. Uuendused pole kaugeltki märkimisväärsed, kuid GMC peaks sisse ja välja tegema paar näpunäidet. Ilma pikema jututa on siin kõik, mida pead teadma.

GMC maastiku interjööri omadused

Kuna see on põlvkonna jaoks tõenäoliselt viimane tootmisaasta, ei oota me suuri muutusi. Seega peaksid baasmudelid olema standardvarustuses selliste maiuspaladega nagu 7-tolline puuteekraan, juhtmevaba Apple CarPlay ja muud põhifunktsioonid. Valikuliselt on saadaval WiFi, esmaklassiline helisüsteem ja palju muud.

Valikute hulgast leiate selliseid maiuspalasid nagu 8-tolline puuteekraan, juhtmevaba seadme laadimine, 8-tolline digitaalne näidikuplokk ja katuseluuk. Üldiselt on GMC Terrain hästi varustatud mudel, millel on kõrge mugavus ja ruumikas kabiin. Lisaks on see mudel täis juhiabiseadmeid, mis pakuvad häid ohutustasemeid. Siiski ootame vaid paari väiksemat uuendust.

Väline Facelift

Visuaalselt näeb 2024. aasta GMC Terrain välja nagu väljaminev mudel. See pole halb, sest see linnamaastur näeb väga moodne ja püstine välja. Uue põlvkonna Terrain on aga töös, selles versioonis tehakse paar väiksemat muudatust. E2 arhitektuur jääb alles, seega on sõiduki mõõtmed samad.

Esipaneelil on agressiivsem lähenemine ainulaadsete esitulede ja äratuntava iluvõrega. Isegi tagumist osa on tuttavate tagatulede abil lihtne ära tunda. Uus versioon võib tutvustada paari uut välisvärvi ja tõenäoliselt ka uusi valikulisi pakette. Peale selle ei kannata Terrain kosmeetilisi uuendusi.

2024. aasta GMC maastiku spetsifikatsioonid

Mootori andmed, käigukast

Ka 2024. aasta GMC Terraini mootor jääb alles. Tegemist on tuntud ja töökindla 1,5-liitrise turbo-nelja bensiinimootoriga. See seade sai hiljuti täiendava võimsuse, seega toodab see nüüd umbes 175 hobujõudu ja 203 naela pöördemomenti. Seda pole palju, kuid maastikumaastur töötab kindlalt. Eesmärk on saavutada parem kütusesäästlikkus. Praegu saavutab see mudel linnas 24 miili galloni kohta ja maanteel 29 miili galloni kohta.

Lisavarustusena on saadaval 2,0-liitrine nelja turbomootor 252 hj ja 260 naela-jalga pöördemomendiga. GMC jätkab 9-käigulise automaatkäigukasti pakkumist. Pukseerimisvõime osas pakub Terrain SUV umbes 1500 naela, samas kui maksimaalne pukseerimisvõime on umbes 3500 naela Nagu varemgi, on esiveosüsteem standardvarustuses ja AWD seadistamine on valikuline.

2024 GMC Terrain AT4

2024 GMC Terrain Hind ja väljalaskekuupäev

Eelseisva 2024. aasta GMC Terraini hind algab umbes 30 000 dollarist ehk veidi alla selle. Muudatused on tõesti väikesed, nii et hind peaks jääma samaks. Müük algab hiljem 2023. aastal, samas kui järgmise põlvkonna Terrain jõuab teedele järgmisel suvel.

sarnased postitused

Leave a Reply