2024. aasta GMC Yukoni spioonikatsetused, mis on kaetud ulatusliku kamuflaažiga

0
2024. aasta GMC Yukoni spioonikatsetused, mis on kaetud ulatusliku kamuflaažiga

GMC täissuuruses linnamaasturi Yukon kuues põlvkond debüteerib millalgi järgmisel aastal. Esimesed pildid 2024. aasta GMC Yukon linnamaasturi prototüübist avalikul testimisel on postitatud ja need näitavad sõidukit, mis on kaetud ulatusliku kamuflaažiga. Märkasime mõningaid muudatusi ja uuendatud Yukon sisaldab uue disainiga katuseriba antenni.

Lisaks on ümber kujundatud ka esi- ja tagakülg ning GM Ultra Cruise automatiseeritud sõidusüsteem võib peagi pakkuda lisafunktsioone. 95 protsendil sõiduolukordadest on see süsteem parem kui praegune GM Super Cruise süsteem.

2024 GMC Yukon Facelift

Vaatamata oma tohutule suurusele näeb 2024. aasta GMC Yukon ilus välja. Esteetiliselt on see üsna keerukas, jättes õhku nii vastupidavuse kui ka külluse. AT4 viimistlusel on maastikul käitumine tänu muudetud esipaneelile, mis parandab sõiduki lähenemisnurka, samas kui Denali variandid tunduvad uhkemad.

Uuel Denali Ultimatel on ainulaadsed välisfunktsioonid, sealhulgas tumedad “Vader Chrome” aktsendid ja kohandatud 22-tollised veljed. Samuti väärib märkimist, et sarnaselt Ford Expeditioniga annab see mudel ostjatele võimaluse valida kahe alternatiivse teljevahe pikkuse vahel. Laiendatud Yukon XL on tavamudelist suurem tänu 15 tolli pikemale teljevahele.

Rohkem mugavust

2024. aastal keskendub GMC kolmerealise istmekonfiguratsiooniga Yukoni kabiin piisavalt ruumi reisijatele ja nende asjadele. Kui pärast seda ikka rohkem ruumi vaja, pakub firma ka pikema teljevahega XL-varianti. Kokkupandavad toolid suurendavad hoiuruumi.

Yukonis on tavaline leida istekohti kuni kaheksale inimesele. Kui saad pingiistmed ette, siis mahub sinna üheksa inimest, aga kui saad kaptenitoolid teise ritta, siis ainult seitse. 10,2-tolline ekraan ja juhtmevaba ühenduvus Android Auto ja Apple CarPlay jaoks on standardfunktsioonid. Samuti on kuus USB-ühendust, SiriusXM-raadiovastuvõtt ja 12-tollise ekraaniga digitaalne mõõteriistade klaster.

2024 GMC Yukon interjöör

2024. aasta GMC Yukon mootori tehnilised andmed

Uue 2024. aasta GMC Yukoni jõuallikaks on 5,3-liitrine V8, mis toodab standardvarustuses 355 hobujõudu ja 383 naela-jalga pöördemomenti. AT4 kulukaim versioon Denali on aga varustatud võimsama 6,2-liitrise V8 mootoriga. Selle mudeli võimsus on 420 hobujõudu ja 460 naela pöördemomenti, kui see töötab 91 oktaanarvuga esmaklassilise bensiiniga.

Lõpuks on lisajõuallikana saadaval kuuerealine diiselmootor, mis suudab pakkuda 277 hobujõudu ja 460 naela-jalga pöördemomenti. Võrreldes eelmiste versioonidega on tõhusus oluliselt suurenenud. Kõigil mudelitel, välja arvatud AT4, mis on standardvarustuses neliveoga, on 10-käiguline automaatkäigukast ja tagavedu (RWD).

2024 GMC Yukon taga

2024 GMC Yukon hind, väljalaskekuupäev

Tagaveoga 2024. aasta GMC Yukoni alghind on 51 500 dollarit. Kuvatavas hinnas sihtkoha tasu ei kajastu. Alates 75 200 dollarist võib nelikveoga Denali XL läheneda 82 000 dollarile koos lisavarustusega.

GMC Yukoniga võrreldavad sõidukid on uus Toyota Sequoia ja Nissan Armada. Ford Expeditioni alghind on seevastu 53 000 dollarit. Uus mudel peaks olemasolevatel andmetel lettidele jõudma millalgi 2023. aasta teisel poolel.

sarnased postitused

Leave a Reply