2024. aasta Infiniti QX80 on järgmise põlvkonna mudel

0
2024. aasta Infiniti QX80 on järgmise põlvkonna mudel

Järgmine 2024. aasta Infiniti QX80 asendab olemasoleva mudeli 2023. aasta teisel poolel. Toimuvad mõned olulised muudatused. Praegu on QX80 mudel, millel on palju pakkuda ja see on üsna töökindel. QX80-l on siiski mõned ilmselgelt vanad komponendid, nii et Infiniti on kavandanud mõned intrigeerivad värskendused.

Uusimad aruanded näitavad, et see on täiesti uus mudel ja see ei sarnane Armadaga nii nagu kunagi varem. Kuigi me ei tea veel täpselt, kuidas järgmine põlvkond välja näeb, ootame väga kallist ja keeruka disainiga linnamaasturit.

Infiniti QX80 väliskujundus

Tulevane 2024. aasta Infiniti QX80 saab rohkem kui lihtsalt ümberkujundamise. See mudel hakkab mõjutama brändi tulevast disaini, olenemata sellest, kas see on seotud esteetika, sisekujunduse või tehnoloogiaga. Infiniti QX80 linnamaastur saab lõpuks ainulaadse välimuse, kuna see ei jaga Nissan Armadaga nii palju funktsioone ja stiilinäpunäiteid.

Kahjuks me veel ei tea, kuidas uus QX80 välja näeb. Platvorm, jõuülekanne ja muud mehaanilised osad on vaid mõned asjad, mis kahel mudelil on ühised. Praegu on raske öelda, kas see tähendab, et uus QX80 hakkab töötama teisel platvormil. Igatahes on tulemas ümberkujundus, nii et oodake uhiuut QX80 mudelit.

Interjööri uuendused

2024. aasta Infiniti QX80 salongikujundus peaks olema sarnase arenguga. Praegu on sellel maasturil kolmerealine paigutus, kus on ruumi seitsmele sõitjale. Interjöör on varustatud tipptasemel sisustuselementidega ja koostekvaliteet on lihtsalt muljetavaldav. Infiniti pakub aga veelgi paremat interjööri, kuna mõned osad vananevad.

Infiniti saab seetõttu uue polstri, suuremad puuteekraani valikud ja täiendavad standardfunktsioonid. Uus arhitektuur võiks anda veidi rohkem siseruumi, kuigi me ei tea kindlalt, kas QX80 linnamaastur on eelmisest mudelist suurem.

2024 Infiniti QX80 interjöör

Kahe turbomootoriga mootor võib asendada vananevat V8

Mootor on võib-olla 2024. aasta Infiniti QX80 kõige olulisem osa. Üle pika aja vahetatakse välja senine 5,6-liitrine V8. Asendamine jääb aga saladuseks. Viimased teated näitavad, et Nissan Z 3,0-liitrine kahe turbomootor on üks võimalik kandidaat. Uus QX80 vajab suurema pöördemomendiga jõuülekannet, kuigi 400 hj mootor on suurepärane masinavärk.

Jah, 350 naela pöördevõimsus on tunduvalt väiksem kui eelmisel V8-l, mis on 415 naela. Frontieri pikapis debüüdi teinud uhiuue 3,8-liitrise V6 turbolaaduriga versioon on tõenäolisemalt teine ​​tulemus. Lisaks on saadaval 10-käiguline automaatkäigukast.

2024 Infiniti QX80 hind

2024 Infiniti QX80 väljalaskekuupäev ja hind

Hinna poolest ei tule 2024. aasta Infiniti QX80 odav, sest alghind on 71 000 dollari ringis. See mudel maksab kindlasti rohkem kui tema eelkäija, mis on pärast märkimisväärset ümberkujundamist täiesti mõistlik. Siiski ei saa kõik seda esmaklassilist maasturit endale lubada. Igal juhul algab müük järgmisel sügisel.

sarnased postitused

Leave a Reply