2024. aasta Jeep Avenger on uus elektriline krossover

0
2024. aasta Jeep Avenger on uus elektriline krossover

Tulevane 2024. aasta Jeep Avenger on brändi uus mudel. Täpsemalt on tegemist täiselektrilise crossover-maasturiga. Avengeri nimesilt kasutas Dodge varasematel aastakümnetel. Kui Dodge Avenger oli sedaan, siis sellel mudelil pole varem mainitud autoga midagi ühist. Igatahes, me ei tea, kas Jeep tõesti kavatseb Avengeri nime kasutada.

Igal juhul on teel uus elektrisõiduk, millest saab päris huvitav mudel. Jeep Avenger näeb välja elegantne, pakkudes väga kaasaegseid vihjeid, püstist interjööri ja palju muud. Jeep hakkab pakkuma ühe ja kahe mootoriga versioone ning mõned aruanded ennustavad ka hübriidvarianti.

Jeep Avenger näeb hämmastav välja

Uhiuus 2024. aasta Jeep Avenger on margi esimene täiselektriline mudel. Selle tulemusena pole üllatav, et see põhineb ettevõtte uusimal arhitektuuril, mis toob kaasa hulga eeliseid, alustades suurematest akudest, mis pakuvad korralikke laadimisvõimalusi. Uus Avengeri mudel näeb välja kaasaegne, jäädes samas truuks Jeepi klassikalisele stiilile.

Maastur on karmi välimusega ja kuigi mudeli üleni elektrilist olemust rõhutavad paljud moodsad puudutused, on seal ka palju äratuntavaid elemente, sealhulgas kuulus seitsme piluga iluvõre. Jeep Avenger pole suur, aga ka mitte liiga väike. Täpsemalt tuleb see mudel praegusest Renegade’ist veidi lühem.

Interjööri ülevaade

Kuigi pildid pole ametlikud, on meil hea ettekujutus sellest, kui kaasaegne ja püstine saab olema salongi disain. 2024. aasta Jeep Avenger näeb välja klanitud ja omanäoline, eriti armatuurlaud. See uus armatuurlaud on küll lihtsustatud, kuid ei tugine ainult puuteekraani juhtnuppudele, kuna keskmises virnas on endiselt palju füüsilisi juhtnuppe.

Mõned aruanded ennustavad standardvarustuses 10,25-tollist puuteekraani, kuid see pole kaugeltki ametlik. Kahtlemata sisaldab uus mudel hulga muid kõrgtehnoloogilisi mugavusi. Jeep lisab erinevaid juhiabisid ja palju lisavarustust, millest mõned on luksuslikud.

2024 Jeep Avenger interjöör

Sõiduulatus, režiimid ja laadimine

Tulevane 2024. aasta Jeep Avenger võtab loogiliselt kasutusele ühe olemasolevatest tehnoloogiatest. Seetõttu eeldame, et näeme tuttavaid akusid, tõenäoliselt 54 kWh seadet. See aku on standardvarustuses ja see võimaldab ühe laadimisega läbida umbes 250 miili. Me ei tea, kui palju suurem on valikuline aku. Mainekate aruannete kohaselt on saadaval alalisvoolu kiirlaadimise võimalus, mis võimaldab klientidel laadida Avengeri mudelit umbes poole tunniga 0%-lt 60%-ni.

Ühe mootoriga seadistusel on 115 hj ja 190 lb-ft pöördemomenti. Kahe mootoriga konfiguratsioon toodab oluliselt rohkem ja pakub standardset AWD seadistust. Pakkumisel on Jeepi kuulus SelecTerrain süsteem, mis pakub mitmeid sõidurežiime, sealhulgas režiime, mis parandavad maastikusõiduvõimet.

2024. aasta Jeep Avengeri valik

2024. aasta Jeep Avengeri hind ja väljalaskekuupäev

2024. aasta Jeep Avengeri hind ei kujune ülemäära kalliks. Täpne hind on aga ametlikust kaugel. See elektriline crossover-maastur jõuab esindustesse järgmise aasta esimeses kvartalis. Kuni seda ei juhtu, avaldab Jeep kõik olulised üksikasjad, sealhulgas sõiduki hinna ja tehnilised andmed.

sarnased postitused

Leave a Reply