2024. aasta Jeep Grand Cherokee, valmis väikeseks näohoolduseks

0
2024. aasta Jeep Grand Cherokee, valmis väikeseks näohoolduseks

Täiesti uus 2024. aasta Jeep Grand Cherokee saab veidi ümberehitust. See linnamaastur sai hiljuti ümberdisaini, mistõttu on muudatused uues mudelis leebed või väiksemad. Siiski võivad toimuda mõned olulised uuendused, näiteks uus jõuallika valik.

Uue Grand Cherokee puhul tehakse väga väikeseid esteetilisi täiustusi, kuid uued värvid võivad olla teel. Eeldame, et näeme uuendatud teabe- ja meelelahutussüsteemi või täiendavaid turvafunktsioone, sest sama jutt jätkub ka interjööris. Selle linnamaasturi alghind ilmselt eesootavate pisimuudatustega eriti ei muutu.

Interjööri uuendused

Siseküljel tehakse väikseid muudatusi. Järgmine 2024. aasta Jeep Grand Cherokee näeb siiski vaid väheseid uuendusi. Kaasata tuleks uus juhiabitehnoloogia ja uuendatud teabe- ja meelelahutussüsteem. Lisaks pakub järgmine mudel tõenäoliselt rohkem standardvarustust. Peale selle ärge oodake muid muudatusi.

Õnneks on Grand Cherokee tipptasemel sõiduk, millel on palju püstiseid komponente ja kõrge mugavus. Nii kaubaruum kui ka reisijateruum on väga suured. 10,25-tolline digitaalne näidikuplokk on praktiliselt uus ja sellel on silmatorkav välimus. Saadaval on valikuline 10,1-tolline ekraan, kuid standardvarustuses on 8,4-tolline puuteekraan.

Jeep Grand Cherokee saab uue mootori

Ainus oluline uuendus, nagu me juba ütlesime, võib toimuda kapoti all. Väidetavalt tuleb 2024. aasta Jeep Grand Cherokeele uus 3,0-liitrine kuuerealine mootor, mida tuntakse Hurricane’ina. Kuigi see pole ametlikult kinnitatud, on see võimalus. Hetkel on saadaval 5,7-liitrine V8 mootor võimsusega 420 hobujõudu. Lisaks on selle väljundi suure jõudlusega variant umbes 500 hobujõuga.

Põhimootoriks on 3,6-liitrine V6 võimsusega 292 hobujõudu. Kui te ei teadnud, debüteeris Jeep hiljuti hübriidmudeli. Selles variandis on kombineeritud 2,0-liitrine nelja turbomootor ja elektrimootor. Kokku on 375 hobujõudu. Nagu varemgi, on Grand Cherokee mudeli valikus 8-käiguline automaatkäigukast.

2024 Jeep Grand Cherokee muudatused

Visuaalsed uuendused

Tulevase 2024. aasta Jeep Grand Cherokee puhul tehakse väike uuendus. Praegune mudel on juba läbi vaadatud. Giorgio uus arhitektuur pakub paremat sõidudünaamikat ja suuremat mugavust. Seejuures püsis maastikusooritus väga kõrgel tasemel. Saadaval on mitmesuguseid uuendusi, sealhulgas nelikvedu, piiratud libisemisega diferentsiaal ja muud.

Stiil jääb puutumatuks. Suuremad kohandused pole enam vajalikud, sest praegune disain on nii ahvatlev. Sellegipoolest ei vähenda me täienduste, näiteks uute värvivalikute ja muude väiksemate täiustuste nägemise võimalust.

2024 Jeep Grand Cherokee hind

2024 Jeep Grand Cherokee väljalaskekuupäev ja hind

2024. aasta Jeep Grand Cherokee hind jääb alles, seega oodake alghinnaks 40 000 dollarit või sellest veidi kõrgemat. See esmaklassiline linnamaastur jõuab müügile 2023. aasta suve lõpuks, kui kõik läheb esialgse plaani kohaselt.

sarnased postitused

Leave a Reply