2024. aasta Lexus GX saab kena ümberkujunduse, hübriid on endiselt vaid kuulujutt

1
2024. aasta Lexus GX saab kena ümberkujunduse, hübriid on endiselt vaid kuulujutt

Tulevane 2024. aasta Lexus GX võib saada märkimisväärseid uuendusi. See on väga mõttekas, kuna praegune mudel saabus väikeste muudatustega. Kuid mitte kõik uuendused ei ole dramaatilised, nii et Lexus pakub tõenäoliselt tsükli keskel kena uuendust. Lõppude lõpuks on kaks aastat ilma parandusteta natuke liiga palju.

See täissuuruses linnamaastur näeb väga püstine välja, pakkudes esmaklassilist interjööri ja kindlaid maastikuvõimalusi. Pole kahtlustki, et mootor jääb vaatamata arvukatele spekulatsioonidele alles. Teisest küljest on kindlasti tulemas mitmed välis- ja sisekujundused.

Väline Facelift

2024. aasta Lexus GX tutvustab kena näoilu. Seekord laenab GX linnamaastur rohkem osi LX mudelilt. Lexus LX näitab juba brändi uut disainikeelt, nii et oodake paari suurt visuaalset täiustust. Teisisõnu eeldame, et üldine kuju jääb enamasti samaks, kusjuures kõige olulisemad värskendused toimuvad esipaneelil. Spindlivõre jääb alles, kuigi ilmselt läheb suuremaks.

Teisest küljest ei usu me, et 2024. aasta Lexus GX-l on suuremaid suurusemuudatusi. Allikate sõnul ehitatakse aga tulevane GX linnamaastur uuele TNGA-F platvormile. Selle tulemuseks on veelgi parem sõidukvaliteet. Lisaks debüteerib Lexus uued välimuspaketid, välisvärvid ja uued lisaveljed.

Lexus GX interjööri ülevaade

Järgmisele 2024. aasta Lexus GX-le tehakse arvukalt uuendusi. Vaatamata armatuurlaua vaieldamatult kõrgele üldisele kvaliteedile näib, et seda on värskendatud. Selle tulemusena jääb konfiguratsioon samaks, kuid salongi kujundus muutub veidi. Lexus pakub kahtlemata rohkem esmaklassilisi materjale, uusimaid funktsioone ja täiendavaid ohutusabivahendeid.

Kuna teljevahe jääb ilmselt samaks, siis jääb ka siseruum alles. Esimesed kaks istmerida on avarad ja mugavad, kuid kolmas, valikuline istmerida, on täiskasvanutele ebamugav. Siiski on see maastur, millel on palju ruumi ja palju esmaklassilisi materjale ning see on ideaalne sõiduk pikemateks reisideks.

2024 Lexus GX interjöör

Mootori tehnilised andmed

Kapoti all säilitab uus 2024. aasta Lexus GX suure tõenäosusega senise mootorivaliku. Uue jõuallika valiku kohta võib aga lugeda palju kuulujutte. Praegune 4,6-liitrine V8 mootor jääb igal juhul alles ja see annab 300 hobujõudu. Lexus tarnib sujuva 6-käigulise automaatkäigukasti.

Väidetavalt plaanib Lexus lisavarustusena turule tuua 3,4-liitrise V6. See mootor on võimeline tootma peaaegu 400 hobujõudu, mis on hämmastav. Me arvame, et seda ei juhtu, mitte aastal 2024MY, kuid alati on võimalus. Kui see tõesti juhtub, pakub Lexus ka uut 10-käigulist automaatkäigukasti.

2024 Lexus GX hind

2024 Lexus GX väljalaskekuupäev ja hind

Aruannete kohaselt jõuab 2024. aasta Lexus GX turgudele järgmisel sügisel. Selle täissuuruses linnamaasturi hind algab 55 000 dollarist või veidi üle selle, samas kui kõrgeima kvaliteediga varustustase maksab veidi üle 70 000 dollari. Ootame uut mootorit ning täiendavaid välis- ja siseuuendusi puudutavaid üksikasju.

sarnased postitused

Leave a Reply