2024. aasta Lincoln Aviator EV ülevaade, tehnilised andmed, väljalaskekuupäev ja hind

0
2024. aasta Lincoln Aviator EV ülevaade, tehnilised andmed, väljalaskekuupäev ja hind

Ford võtab turule oma elektrifitseerimisstrateegia, millest on juba kinnitatud Ford Exploreri ja Lincoln Aviatori elektriversioonid. Uus 2024. aasta Lincoln Aviator EV peaks ilmuma millalgi järgmisel aastal ja erinevalt algselt oodatust ei toodeta seda Mehhikos Ford Cuautitlani montaažitehases. Selle asemel tehakse seda avalikustamata kohas.

Kahjuks pole selle elektrimootori tehnilised andmed teada, kuid eeldame, et see kasutab vähemalt kahte elektrimootorit. Tänu sellele annab see oluliselt rohkem võimsust kui praeguse 3,0-liitrise V6 topeltturbolaadurid. Tähelepanuväärne on ka see, et praegune mudel on valikuliselt saadaval PHEV-süsteemiga, mis kasutab liitium-ioonaku toitega elektrimootorit.

Lincoln Aviator EV esitus 2024. aastal

2024. aasta Lincoln Aviator EV on ettevõtte esimene täiselektriline linnamaastur ja sellel on palju ahvatlevam disain kui tavaversioonil. Esiteks, kui väiksemad muudatused kõrvale jätta, säilitab järgmine linnamaastur renderduste järgi samad kerejooned kui praegune.

Värske foto põhjal võib järeldada, et esipaneelil toimuvad positiivsed muutused. See sisaldab suuremat kroomitud komponentidega iluvõret ja uusi esitulesid. Lisaks on paigaldatud ülimoodsad rattad, mis lisavad üldist atraktiivset välimust.

Sisekujundus

2024. aasta Lincoln Aviator EV on kaasaegse interjööriga. Praegu on aga ebaselge, kas sellel mudelil on kolm või kaks istmerida. Mitteametlike allikate sõnul on EV sisemus sarnane Lincoln Zephyri mudeli omaga. Seega on oodata kahte istmerida ja piisavalt ruumi kuni viiele reisijale. Samuti eeldame, et see on varustatud sama digitaalse näidikute klastriga ja suure teabe- ja meelelahutusekraaniga.

Standardvarustusse peaksid kuuluma ka satelliitraadio, Wi-Fi, USB-A ja USB-C ühendused, Bluetooth, Apple CarPlay nutitelefoni integratsioon ja vähemalt 10 kõlariga helisüsteem. Elektriversioon peaks sisaldama ka arvukalt juhiabisid, nagu automaatsed kaugtuled, eesmised ja tagumised parkimisandurid, pimeala jälgimine ristliikluse hoiatusega, ettepoole kokkupõrke hoiatus koos automaatse hädapidurdusega ja pimeala jälgimine ilma ristliikluse hoiatuseta. .

2024 Lincoln Aviator EV interjöör

Kuulujutud 2024. aasta Lincoln Aviator EV kohta

Kahjuks puudub meil kahjuks teave 2024. aasta Lincoln Aviator EV jõuülekande spetsifikatsioonide kohta. Ootame kahte elektrimootorit, muutes nelikveo vaikeseadeks. Lisaks näitavad paljud kuulujutud, et uus elektrisüsteem võib pakkuda suuremat väljundit kui olemasolev PHEV.

Kaasaegse Lincoln Aviatori 3,0-liitrine kahe turboga V6 mootor toodab 400 hobujõudu ja 415 naela pöördemomenti. PHEV-mudelite toiteks on alternatiivina 3,0-liitrine V6 mootor, elektrimootor ja liitiumioonaku. Selle tulemusena genereerib PHEV 630 naela pöördemomenti ja 494 hobujõudu.

2024 Lincoln Aviator EV platvorm

2024 Lincoln Aviator EV hind ja saadavus

Eeldame, et uus Lincoln Aviator EV sõiduk maksab kokku 75 000 dollarit. Samas klassis on mitu konkurenti, kuid kõige lähedasemad on Audi Q7 ja Volvo XC90. Mis puutub debüüti, siis tõenäoliselt avalikustatakse uus linnamaastur järgmisel aastal, samas kui müük peaks algama varsti pärast seda.

sarnased postitused

Leave a Reply