2024. aasta Mazda CX-5 jätkab kuulujuttudest hoolimata oma teekonda

1
2024. aasta Mazda CX-5 jätkab kuulujuttudest hoolimata oma teekonda

Tulevane 2024. aasta Mazda CX-5 on ju teoks saamas. Kui te ei teadnud, on paljudes aruannetes öeldud, et Mazda kavatseb mudelist CX-5 loobuda, kuna CX-50 variant on kasutusel. Nüüd aga tundub, et CX-5 tootmist jätkab. Kui see on õige, ootame täiendavaid uuendusi. Mazda CX-5 on Jaapani autotootja Mazda toodetud kompaktne crossover-maastur. Esmakordselt tutvustati seda kümme aastat tagasi ning sellest ajast alates on see läbinud mitmeid värskendusi ja ümberkujundusi.

CX-5 on saadaval mitmesuguste mootorivalikutega ning saadaval on manuaal- või automaatkäigukastiga. CX-5 on tuntud oma väleda juhitavuse, mugava sõidu ja stiilse disaini poolest, mis hõlmab kaubamärgile iseloomulikku Kodo disainikeelt. See on populaarne valik kompaktsete linnamaasturite segmendis ning pälvinud nii kriitikutelt kui ka tarbijatelt kõrget kiitust.

Kaks mootorivalikut on endiselt saadaval

2024. aasta Mazda CX-5 säilitab suure tõenäosusega praegused mootorivalikud. 2,5-liitrine bensiinimootor on endiselt alles. Kuigi valikuline mootor on palju parem variant, suudab see siiski toota 190 hobujõudu. Variant CX-5 sisaldab 225-hobujõulist valikulist turbo-nelja mootorit. Ühesugust kuuekäigulist automaatkäigukasti kasutavad mõlemad mootorid.

Nagu me varem märkisime, on sõidukvaliteet hea ja selle krossoveri standardne nelikveosüsteem on midagi, mida me hindame. Baasmudeli kütusekulu on linnas 24 miili galloni kohta ja maanteel 30 miili galloni kohta. Teisest küljest toodab valikuline seade maanteel 27 mpg ja linnas 23 mpg.

Mazda CX-5 interjööri muudatused

Mazda on osav pakkuda meeldivat interjööri koos paljude püstiste mugavustega. Tulevane 2024. aasta Mazda CX-5 saab paar salongivärskendust. Sellel crossoveril on ülimalt esmaklassiline välimus ja see pakub kõrgetasemelist mugavust ning mitmeid kõrgtehnoloogilisi funktsioone. Viimasel mudelil on vapustav armatuurlaud ning ülimalt kaasaegne ja funktsionaalne näidikupaneel.

Uus mudel võiks esmalt saada rohkem põhifunktsioone, seejärel rohkem valikulisi funktsioone. Platvorm jääb alles, nii et oodake sama reisijateruumi kui lahkuval mudelil. Mazda CX-5 on ideaalne mudel teile, kui te ei saa endale lubada luksuslikku crossover-maasturit, kuna see pakub taskukohase hinnaga kõrget luksust.

2024 Mazda CX-5 interjöör

Visuaalsed värskendused

Uus Mazda CX-5 ei saa suurt ümberkujundust. Peagi tehakse aga mõningaid esteetilisi kohandusi. Disainikeel jääb enamasti samaks, kuid Mazda võib täiustada mõningaid väliseid elemente, nagu esi- ja tagatuled. Tulekul võivad olla ka uued lisaveljed.

See crossover ei vaja veel olulist ümberehitust, sest esteetika tundub konkurentsivõimeline ja kõrgetasemeline. Mudel CX-5 pakub sujuvat sõitu ja ühendab asjatundlikult sportliku disaini keeruka isikupäraga. Lisaks uutele välisvärvidele ja uutele pakenditele on oodata vähe kosmeetilisi täiustusi.

2024. aasta Mazda CX-5 tehnilised andmed

2024 Mazda CX-5 väljalaskekuupäev ja hind

Hinna poolest algab järgmine 2024. aasta Mazda CX-5 umbes 26 000 dollarist. Täpset alghinda me ei tea, kuid hinna osas ootame väiksemaid muudatusi. Müük algab hiljem sel suvel või varasügisel.

sarnased postitused

Leave a Reply