2024. aasta Mercedes-Benz EQG täiselektriline linnamaastur avalikustati

2
2024. aasta Mercedes-Benz EQG täiselektriline linnamaastur avalikustati

Värskete uudiste kohaselt näeme järjekordse fantastilise linnamaasturi saabumist, mis kannab nime 2024. aasta Mercedes-Benz EQG. Sellel linnamaasturil on kaasaegne välimus, rikkalik ja mugav salong ning töökindel jõuülekanne.

Meile teadaolevalt varustatakse EQG 580 konfiguratsiooniga, mis sisaldab kahte elektrimootorit, sama mis EQS sedaan. 108 kWh aku kasutamisega toodavad need kokku üle 520 hobujõu. Praeguse EQS sedaani sõiduulatus on 480 miili, mis peaks üsna hästi üle kanduma suuremale EQG-le. Ootame ka AMG mudelit, mis peaks olema varustatud neljamootorilise jõuülekandega.

2024 Mercedes-Benz EQG disain

Uuel 2024. aasta Mercedes-Benz EQG-l on ikooniline ja veider välimus. Sellel linnamaasturil on plokkkujundus, mille tulemuseks on suurepärane aerodünaamika või ergonoomika. Samuti on sellel väga atraktiivsed kerged veljed, mille läbimõõt on 18 tolli. Tänu sellele, et tegemist on maastikusõidukiga, ootame suurepäraseid rehvide valikuid.

Mercedes-Benz EQG on saadaval kahes erinevas värvilahenduses, kuid kahjuks ei tea me veel, millised värvid saadaval on. Võrreldes eelmise G-klassiga on EQG esipaneeli uuendatud. Arvestades, et see mudel on täiselektriline, eemaldas tootja õhuvõtuavad ja võrgu ning pani selle asemele mitu LED-riba ja ringikujulisi esitulesid.

Esimene pilk sisse

2024. aasta Mercedes-Benz EQG näeb seest futuristlik ja väga ruumikas. Sinna peaks mugavalt ära mahtuma viis inimest, kuigi praegu pole kolmandat rida. Kuna armatuurlaud on täielikult digitaalne, saab teavet hõlpsamini jälgida. Tähtsaim on kindlasti tohutu 14-tolline puuteekraan, mida kasutatakse teabe- ja meelelahutuseks, mis võimaldab kõigil naudingust osa saada.

Kogu interjööris on näha katuseluuk ning mitmed kroomitud ja puidust aktsendid. Traditsioonilise varurattakorpuse asemel on Concept EQG-l lukustatav sahtel. Seda kasti saab kasutada laadimisjuhtme hoidmiseks ja sellel on veidi lisaruumi.

2024 Mercedes-Benz EQG interjöör

2024. aasta Mercedes-Benzi EQG mootori tehnilised andmed

Väidetavalt kasutatakse sedaani EQS jõuülekannet. See tähendab, et kõigi komponentide mahutamiseks vajab maastur täiesti uut platvormi. EQG 580 varustatakse kahe elektrimootoriga, mis toodavad rohkem kui 520 hobujõudu. Samuti kasutab see 108-kWh akut, mis tagab rohkem kui 480 miilise sõiduulatuse.

Arvestades, et EQG on maastikumaastur, on sellel standardvarustuses nelikvedu. Nagu me mainisime, peaks olema ka 761-hobujõuline AMG jõudlusmudel, mille jõuallikaks on nelja mootoriga jõuallikas. Kõigil linnamaasturitel on 200 kW kiirlaadimispesa.

2024 Mercedes-Benz EQG pool

2024 Mercedes-Benz EQG väljalaskekuupäev, hind

Oodatud 2024. aasta Mercedes-Benz EQG peaks ilmuma 2023. aasta suvel. Et konkureerida teiste kavandatavate elektriliste maasturitega, tuleb see mudel õigel ajal.

Mercedes-Benz EQG eeldatav hind on 150 000 dollarit. Nagu näete, on see kindlasti üks kallimaid maastureid, kuid arvestades seda, mida saate, on see õiglane väärtus.

sarnased postitused

Leave a Reply