2024. aasta Nissan Pathfinder võiks tutvustada AWD hübriidmudelit

0
2024. aasta Nissan Pathfinder võiks tutvustada AWD hübriidmudelit

Tulevane 2024. aasta Nissan Pathfinder tutvustab peagi paari olulist uuendust. Suurim uuendus peaks olema hübriidjõuallikas. Peale selle pakuvad kõik varustustasemed aruannete kohaselt standardset AWD-süsteemi. Nissan Pathfinder on keskmise suurusega linnamaastur/ Sellega kaasneb traditsioon, kuna seda tutvustati esmakordselt kolm aastakümmet tagasi.

See pakub avarat ja mugavat interjööri kuni seitsmele reisijale ning on tuntud oma mitmekülgsuse ja võimekate maastikusuutlikkuse poolest. Pathfinderi uusim põlvkond on varustatud töökindla V6 mootoriga ja paljude kaasaegsete kohustuslike funktsioonidega. Jaapani autotootja avalikustab rohkem üksikasju järgmiste kuude jooksul. Kuni seda ei juhtu, on siin kõik, mida pead selle muljetavaldava linnamaasturi kohta teadma.

Väikesed kosmeetilised uuendused

Peale uue hübriidajami ei usu me, et 2024. aasta Nissan Pathfinder teeb olulisi edusamme. Üldine välimus peaks jääma samaks, nii et praegune disainikeel on taas kohal. Pathfinderil on sportlik, kuid rafineeritud välimus.

Ka D-platvorm jääb alles, kuid Nissan võiks mehaanikat uuendada. Kuigi väledust pole palju, tagab see meeldiva ja sujuva sõidu ning juhitavus tundub tunduvalt parem kui eelmises versioonis. Arvukate varustustasemete tõttu saate valida paljude põnevate variantide vahel. 2024MY peaks pakkuma väiksemaid visuaalseid uuendusi, uusi värve ja võib-olla ka uut välimuspaketti.

Interjöör saab olulisemaid uuendusi

Ka interjöör saab kergeid uuendusi. See on kvaliteetne interjöör, kus on palju ruumi kõigile reisijatele. Armatuur on kaasaegne, teabe- ja meelelahutussüsteem on ajakohane ning kõik näeb välja elegantne ja püstine. 2024. aasta baasil Nissan Pathfinder on kaheksatolline puuteekraan, Android Auto, Apple CarPlay, arvukad USB-pordid ja Bluetooth.

Teisest küljest on valikuline üheksa-tolline ekraan koos kolmetsoonilise kliimaseadme, esmaklassilise Bose helisüsteemi ja 12,3-tollise digitaalse näidikuplokiga. Nissan valmistab ette rohkem standardseid mugavusi, uut tehnoloogiapaketti ja võib-olla ka uue salongi värvilahenduse.

2024 Nissan Pathfinderi interjöör

Nissan Pathfinderi mootori tehnilised andmed, AWD, hübriid

Alustuseks peaks 2024. aasta Nissan Pathfinder saama hübriidjõuallika. See ei ole ametlik, kuid seda teatavad paljud usaldusväärsed allikad. Lisaks plaanib Nissan võtta kasutusele AWD-süsteemi kõikidel varustustasemetel, mis võib olla oluline uuendus. 3,5-liitrine V5 mootor jääb alles ning see toodab 285 hj ja 260 naela pöördemomenti. Nissan pakub ka sujuvat üheksakäigulist automaatkäigukasti.

Sõidukvaliteet on väga hea, isegi off-road Rock Creeki versiooniga. See mudel toodab veidi rohkem võimsust. Mis puudutab kütusesäästlikkust, siis Nissan Pathfinder saab linnas 20 mpg ja maanteel 27 mpg. Hübriidversioon parandab neid arve, selles pole kahtlust.

2024 Nissan Pathfinder Rock Creek

2024. aasta Nissan Pathfinderi hind, väljalaskekuupäev

Uue 2024. aasta Nissan Pathfinderi hind jääb alles, seega oodake hinda, mis algab umbes 37 500 dollarist. Müük algab hiljem 2023. aastal. Teavitame teid hübriidvariandist, kui Nissan kõik üksikasjad avalikustab.

sarnased postitused

Leave a Reply