2024. aasta Nissan Qashqai ülevaade – 2023/2024 uus linnamaastur

2
2024. aasta Nissan Qashqai ülevaade – 2023/2024 uus linnamaastur

Eelseisev, 2024. aasta Nissan Qashqai saab tsükli keskpaigas ilme. Sellel on hea põhjus, miks see on Nissani enimmüüdud crossover Euroopas. 2023. aasta Qashqai võib saada uue platvormi enne 2024MY. Praegu pole midagi ametlikku, nii et see on ainult kuulujutt. Nagu Rogue’i mudel, põhineb ka praegune mudel CMF-CD arhitektuuril.

Järgmise põlvkonna mudelit ei tule niipea. Seetõttu ei ole oodata ei ümberkujundamist ega interjööri ümberkujundamist. Kuna mootor on samuti üsna uus, siis Qashqai mudelil tehakse vaid pisimuudatusi. Loomulikult ootame pikisilmi Nissanilt lisateavet, eriti seoses uue platvormiga.

Nissan Qashqai pakub ePower hübriidtehnoloogiat

2024. aasta Nissan Qashqai 1,3-liitrine mootor jääb samaks. See on hübriidsüsteem, mis aitab turboülelaaduriga gaasimootorit. See on teistsugune süsteem, kui ülejäänud segmendil pakkuda on. Täpsemalt kasutatakse mootorit generaatori toiteks. Saadaval on kaks erinevat väljundit, 140 ja 160 hobujõudu. Mõned ennustused viitavad võimsamale väljundile umbes 190 hobujõuga.

Koos CVT automaatkäigukastiga on taas kohal 12 V kerge hübriidseade. Kui te ei teadnud, on Qashqail probleeme CO2-heitega, mistõttu diiseljõuallikas pole praegu saadaval. Mootorivalikus ei muutu midagi, kuigi see crossover võib saada lisavõimsust.

Interjööri uuendused

2024. aasta Nissan Qashqai saab olulisemaid interjööriuuendusi. See on mõistlik tagajärg, arvestades, et Nissan peab tarnima nii uusi turvafunktsioone kui ka uuendatud tehnoloogiaid. Eelseisva teabe- ja meelelahutussüsteemi värskendusega eeldame paremat graafikat.

Puuteekraani valikute mõõtmed peaksid siiski jääma samaks. Teatud allikate kohaselt seab Nissan esikohale baasvarustustaseme, pakkudes püstisemaid funktsioone. Oodake rohkem lisamugavusi ja kvaliteetsemat polsterdust.

2024 Nissan Qashqai interjöör

Väline Facelift

2024. aasta Nissan Qashqaile tuleks teha tagasihoidlikke visuaalseid täiustusi. Kuna uue põlvkonna mudel just debüteeris, ei too see crossover kaasa olulisi muudatusi. Pole vaja, sest Qashqai mudelil on väga ahvatlev ja püstine disain. Sellel on karge välimusega esikülg ja kergesti äratuntav V-Motioni iluvõre. Külgedel näeb Qashqai omanäoline ja isegi tagumine osa on esmaklassiline.

Ootame uusi värve, võib-olla uusi valikulisi velgi või uusi iseloomujooni, sest Nissan püüab kahtlemata mõnda aspekti parandada. Probleem on selles, et 2024MY ei ole kohe silmapiiril, mis teeb prognoosimise keeruliseks. Viimasena võiks pakkumisel olla uus eriväljaanne või välimuspakett.

2024. aasta Nissan Qashqai väljalaskekuupäev

2024 Nissan Qashqai väljalaskekuupäev, hind

Uue 2024. aasta Nissan Qashqai hind algab umbes 24 000 dollarist. Hetkel meil ametlikku infot ei ole, kuid väiksemad uuendused tõstavad ilmselt hinda veidi. Müük algab Euroopas 2023. aasta suvel, samas kui USA-spetsiifiline variant jõuab müügile varsti pärast seda. Kui te ei teadnud, saate Qashqai crossoveri hankida USA-st, kus see mudel on saadaval Nissan Rogue Sport nime all.

sarnased postitused

Leave a Reply