2024. aasta Nissan Rogue läheb hübriidiks?

0
2024. aasta Nissan Rogue läheb hübriidiks?

2024. aasta Nissan Rogue jätkab uuendustega. Suuremat uuendust see mudel aga veel ei saa. Kui te veel ei teadnud, tutvustas Rogue 2020. aastal uut põlvkonda, pakkudes uut julgemat välimust, värskendatud interjööri ja palju muud. Seetõttu pole ümberkujundust ikka veel kavas. Igatahes pakub Nissan paar väiksemat uuendust nii sisse kui ka väljapoole.

Teisest küljest on kuuldavasti teel üks dramaatiline muutus. Me räägime hübriidjõuallika valikust. See on tuttav ePoweri hübriidsüsteem, kuid see pole veel ametlik. See kompaktne linnamaastur konkureerib jätkuvalt selliste mudelitega nagu Ford Escape ja Toyota RAV4. Kui otsite praktilist ja töökindlat linnamaasturit, kuhu mahub viis inimest, võib Rogue olla lahendus.

Nissan Rogue Facelift

2024. aasta Nissan Rogue tutvustab paari tagasihoidlikku visuaalset uuendust. Sellest tulenevalt peaks järgmisel mudelil olema tuttav välimus, mis põhineb brändi uusimal disainikeelel. See näib olevat üsna korralik ja ainsad täiustused, mida võiksime oodata, on väikesed kosmeetilised uuendused, uued välisvärvid ja uued pakendid.

Mõned asjad naha all aga muutuvad. See linnamaastur on ehitatud täiustatud CMF šassiile ja sellega on sõitmine mõnusam kui eelmine mudel. Juhitavus on paranenud, seega ootame palju paremat sõidukvaliteeti.

Interjööri uuendused

Siseplaneering jääb suuresti alles, mis pole sugugi üllatus. Isegi madalamatel varustustasemetel on materjalid väga ilusad. Seal on ka palju tehnilisi ja mugavusi, mis muudavad selle linnamaasturi veelgi uhkemaks. Tehniliselt pakub see crossover maastur tavalisi asju, nagu Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth, nelja kõlariga helisüsteem ja arvukalt USB-porte.

Ülemised varustustasemed pakuvad aga suuremat teabe- ja meelelahutussüsteemi puutetundlikku ekraani, 10 kõlariga Bose helisüsteemi, digitaalset näidikuplokki, nahkistmeid ja panoraamkatuseluuki. Järgmine mudel pakub paar värskendust ja peaksite arvestama täiendavate ohutusuuendustega.

2024 Nissan Rogue interjöör

Mootori tehnilised andmed ja kuulujutud

Kapoti all on see mudel saadaval erinevate jõuülekandevõimalustega. Hübriidjõuallikas on teel, mis on kõige olulisem uuendus. Tänu sellele pakub 2024. aasta Nissan Rogue rohkem võimsust ja paremat kütusesäästlikkust. Nagu kuulsime, on see sama hübriidsüsteem, mis on praegu saadaval X-Traili variandis. See on tuntud Nissan ePoweri hübriidseade.

Gaasimootori ja elektrimootori kombinatsioon annab umbes 215 hobujõudu ja 245 naela pöördemomenti. Sellest on selle väikese crossover-maasturi jaoks enam kui piisav. Peale selle jääb alles 1,5-liitrine gaasimootor, mis annab 200 hj ja tahkekütuse säästlikkuse näitajaid. Ootame siiski ametlikku kinnitust.

2024. aasta Nissan Rogue ümberkujundus

2024. aasta Nissan Rogue hind ja väljalaskekuupäev

Uue 2024. aasta Nissan Rogue hind algab umbes 28 000 dollarist. See mudel jõuab turule hiljem 2023. aastal, tõenäoliselt sel sügisel. Loodetavasti edastab Nissan lähinädalatel rohkem üksikasju, sealhulgas kinnituse kuulujutud hübriidvariandi kohta.

sarnased postitused

Leave a Reply