2024. aasta Porsche Macan EV luurekatsetus taas väiksema kamuflaažiga

4
2024. aasta Porsche Macan EV luurekatsetus taas väiksema kamuflaažiga

Uute spioonipiltide ja lekkinud teabe põhjal debüteerib 2024. aasta Porsche Macan EV millalgi järgmisel aastal, kasutades uut elektrisüsteemi. Jõudlusmaasturil on atraktiivne disain ja see sõidab uuel PPE (Premium Platform Electric) moodulplatvormil. Kui te ei teadnud, töötas selle platvormi välja Porsche koostöös Audiga.

Seega eeldage, et samad platvormi versioonid toetavad paljusid Volkswageni kontserni tulevasi mudeleid. Kui palju hobust see mudel teha suudab, pole veel selge. Porsche kinnitas, et Macan toetab 350-kilovatist laadimist, läbides 60 miili nelja minutiga ja peaaegu 250 miili vähem kui 20 minutiga.

Mis on uut?

Esimeste spioonipiltide kohaselt on eelseisval 2024. aasta Porsche Macan EV-l tavalisega võrreldes mõningaid uuendusi. Esiteks on sellel uus esikülg, sealhulgas väike suletud iluvõre ja sama kujuga esituled, millel on uus graafika.

Märkasime ka väikest tagaspoilerit, mis peaks kiirusel üle 30 miili tunnis ulatuma tagaluugist välja. Porsche täiustab, eriti aerodünaamika osas, tagamaks, et elektriline Macan on segmendi sportlikum mudel.

2024 Porsche Macan EV interjöör

Me ei usu, et interjöör põhi-Macaniga võrreldes oluliselt muutub. Loomulikult lisab tootja rohkem kvaliteetseid materjale ja lõpuks rohkem tehnoloogiaid, et see mudel muust eraldada. Praegune Porsche Macan on üks luksuslikumaid linnamaastureid. Selle linnamaasturi interjöör on mugav ja varustatud standardse 10,9-tollise teabe- ja meelelahutussüsteemiga.

Lisaks pakub see standardset Apple CarPlayd ja navigeerimist ning eeldame, et Android Auto on selle paketi osa. Uuendatud on ka standardseid turvatehnoloogilisi funktsioone ning nende hulka kuuluvad eesmised ja tagumised parkimisandurid ning sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus.

2024 Porsche Macan EV interjöör

2024 Porsche Macan EV mootori tehnilised andmed, aku, sõiduulatus

2024. aasta Porsche Macan EV jagab sama platvormi kui teised Volkswageni kontserni mudelid. Porsche ütles, et Macan EV toetab 350-kilovatist laadimist, pakkudes 60 miili nelja minutiga või peaaegu 250 miili vähem kui 20 minutiga. Autotootja on demonstreerinud ka võimsamat 450 kW laadimisjaama, kus 60 miili võiks pakkuda vaid kolme minuti laadimisega.

Elektrimudeli kõrval plaanib tootja umbes paar aastat jätkata ka gaasimootoriga Macani müüki. Praegu on kolm erinevat seadistust. Aluseks on turboülelaaduriga 2,0-liitrine inline-4, mis teeb 261 hobujõudu. S-mudelile uuendades saate kahe turboga 2,9-liitrise V6, mis toodab 375 hobujõudu. Lõpuks on tugevaim 434-hobujõuline variant, mis toidab GTS-mudelit.

2024 Porsche Macan EV taga

Kui palju uus 2024. aasta Porsche Macan EV maksab?

Hetkel arvame, et müüki tuleb vaid elektriversioon. Tootja üllatas meid aga teabega, et jätkab samade bensiinimootorite pakkumist veel vähemalt paar aastat. Autotootja avalikustas eelmisel aastal plaani, et aastaks 2030 moodustavad enam kui 80% tema müügist elektrisõidukid.

Uue elektrilise Macani tootmine algab järgmisel aastal Porsche tehases Saksamaal Leipzigis. Praeguse Macani alghind on 54 900 dollarit, Macan S mudeli hind aga 65 400 dollarit. Teisest küljest on Macani GTS-i jõudlusmudel 79 900 dollarit. Seega oodake, et uus EV-mudel ületab GTS-i hinna.

sarnased postitused

Leave a Reply