2024. aasta Subaru Ascentist võib saada hübriidmaastur

0
2024. aasta Subaru Ascentist võib saada hübriidmaastur

Tulevane 2024. aasta Subaru Ascent jõuab müügile vaid tagasihoidlike muudatustega. Sellest tulenevalt on allika sõnul uuel mudelil sama alghind. Seetõttu ootame väikeseid visuaalseid uuendusi, millele järgnevad olulised interjööri uuendused.

Kuigi selle välimus jääb alles, omandab interjöör tõenäoliselt rohkem kõrgtehnoloogilisi mugavusi. Ascent linnamaasturi gaasimootor on tugev ja töökindel, seetõttu jäävad kapoti all olevad asjad terveks. Kuigi mõned spekulatsioonid väidavad, et kasutatakse hübriidjõuallikat, ei juhtu seda veel. Igal juhul on see see, mida me seni teame.

Subaru Ascenti tehnilised andmed

Järgmise 2024. aasta Subaru Ascenti jõuallikaks on sama mootor, mis praegusel mudelil. Sellel on 2,4-liitrine mootor, mis on tugev ja töökindel. See bensiinimootoriga jõuallikas on 260-hobujõuline neljasilindriline Boxeri turbolaaduriga bensiinimootor. Lisaks suudab see mootor genereerida 277 naela-jala pöördemomenti.

Subaru jätkab sama CVT-käigukasti pakkumist. Subaru Ascent pakub selle jõuallikaga kombineeritult tugevat kiirendust ja arvestatavat 23 mpg. Kuigi 2025MY jaoks on võimalik kasutada hübriidjõuallikat, ei ilmu uus mootor niipea. Loomulikult on taas pakkumisel Subaru kuulus AWD-süsteem.

Interjööri omadused

2024. aasta Subaru Ascenti sees tehakse vaid minimaalseid täiustusi. Kabiin näib olevat puhas ja väga kaasaegne. Seal on ruumi seitsmele reisijale ja kolm istmerida. Interjöör on üsna ruumikas ja see on ka mugav. Järgmisel tõusul tehakse mõned väikesed täiustused. Alustuseks on töös teabe- ja meelelahutussüsteemi uus versioon.

Lisaks lisab see maastur uusi turvaelemente. Kogu uut abi pakutakse aga valikuna. Meie arvates peab vastu nii standardne kui ka valikuline polster. Subaru seevastu vähendab ilmselt füüsiliste nuppude arvu. Peale selle pole salongi paigutus muutunud.

2024 Subaru Ascent interjöör

Kaasaegne stiil

Eelseisev 2024. aasta Subaru Ascent võib saada esteetilise värskenduse. Aruannete kohaselt on sellel maasturil agressiivsem välimus, teravad esituled ja uuendatud tagatuled. Lisaks saavad mõned variandid uued maastikurehvid. Pakutakse ka Subaru Wildernessi varustustaset.

Subaru müüb praegu selle maastikuvariandiga Foresteri ja Outbacki maastureid. Viimasel mudelil debüteeris uus Onyx Edition ja uued välisvärvid nagu Autumn Green Metallic ja Cinnamon Brown Pearl. Sellegipoolest on visuaalsed uuendused väikesed, nii et ärge oodake 2024MY-st märkimisväärset värskendust.

2024. aasta Subaru Ascenti tehnilised andmed

2024 Subaru Ascenti väljalaskekuupäev ja hind

2024. aasta Subaru Ascent jõuab müügile väidetavalt järgmisel suvel. See kolmerealine maastur saab väiksemaid uuendusi, nii et alghind 34 000 dollarit jääb alles. Siiski saate valida luksusliku Touringi sisustuse, mis maksab umbes 50 000 dollarit. Kuna ametlik väljalaskekuupäev on veel kaugel, avaldab Subaru järgmiste kuude jooksul rohkem ametlikke üksikasju.

sarnased postitused

Leave a Reply