2024. aasta Toyota Compact Cruiser EV esimene pilk

3
2024. aasta Toyota Compact Cruiser EV esimene pilk

Esitleti täiesti uut 2024. aasta Toyota Compact Cruiser EV-d, millel on väga atraktiivne disain. Kui te ei teadnud, siis Toyotal on suurepärane võimekate maastikumaasturite ajalugu, alustades FJ Cruiserist ja 4Runnerist kuni luksusliku Land Cruiseriga. Uute fotode järgi otsustades tundub, et Toyota kavatseb tulevase elektrisõidukiga vallutada maastikuturu.

Uus linnamaastur, nagu näeme, näeb välja kompaktne, karbi stiili, vastupidavate kaitseraudade ja kerekattega. Kahjuks on selle elektrilisest jõuallikast väga vähe teada. Paljude teadete kohaselt on Toyota Compact Cruiser EV korralikult kiire ja see peaks suutma hõlpsalt liikuda ka karmil maastikul. Ilma pikema jututa vaadake allpool, mida me selle hämmastava ja kompaktse linnamaasturi kohta seni teame.

2024 Toyota Compact Cruiser EV välisilme

Nähtu põhjal näeb 2024. aasta Toyota Compact Cruiser EV välja tõeliselt ainulaadne. Erinevalt teistest Toyota mudelitest on uus Cruiser karbikujuline. Sellel on ka vastupidav kaitseraud ja kerekate.

Nagu me ütlesime, kasutab uus mudel ka Toyota uut e-TNGA platvormi, mis on samuti mudelite bZ4x ja Subaru Solterra aluseks. Platvorm on tugev ja mõeldud väga suurte akude jaoks. Peame ütlema, et uue Cruiser EV karm stiil meenutab meile pisut 2014. aastal turule toodud FJ Cruiserit.

2024 Toyota Compact Cruiser EV külg

Avar ja kaasaegne interjöör

Eeldatavasti on uus Toyota Compact Cruiser EV kaasaegne, kuid seest ruumikas. See linnamaastur pakub esimeste piltide põhjal ruumi viiele reisijale. Arvestades selle karbi stiili, ei tea me aga tegelikkuses, kas see mõjutab jala- ja pearuumi. Ootame näha vähemalt stiilset armatuurlauda, ​​mis domineerib 9-tollise puuteekraaniga. Samuti peaks standardvarustuses olema Bluetooth-ühenduvus ja Apple’i Siri, nagu ka Apple CarPlay ja Android Auto telefoni integreerimine.

Uusim Safety Sense komplekt sisaldab kokkupõrkeeelse hoiatuse, automaatse hädapidurduse, sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatuse, adaptiivse püsikiiruse hoidja ja pimenurga jälgimise koos tagumise ristliikluse hoiatusega.

2024 Toyota Compact Cruiser EV interjöör

2024. aasta Toyota Compact Cruiser EV tehnilised andmed

Tulevane 2024. aasta Toyota Compact Cruiser EV jagab tõenäoliselt osa vedrustust ja jõuülekannet teiste tulevaste elektriliste Toyotadega. Võime kindlalt eeldada, et see kasutab Toyota uut e-TNGA platvormi, mis toetab ka bZ4x ja Subaru Solterra mudeleid.

Niisiis, oodake kahe mootoriga nelikvedu ja umbes 250 hj. Mis puutub läbisõidusse, siis tõenäoliselt on uus mudel aerodünaamilisem kui nelikveoline bZ4X, mis pakub praegu 222 miili sõiduulatust.

2024 Toyota Compact Cruiser EV taga

2024 Toyota Compact Cruiser EV hind, väljalaskekuupäev

Meie hinnangul võib Cruiser EV hind olla umbes 35 000 dollarit LE baasvarustuse eest. Samuti pakub tootja veel kahte varustust, sealhulgas XLE ja Limited. Mõne aruande kohaselt peaks XLE olema 40 000 dollarit, samas kui kõige kallim XLE on 45 000 dollarit.

Ootame uue linnamaasturi debüüdi järgmisel aastal sügisel. Seega olge kursis, et saada lisateavet tulevase Compact Cruiser EV varustustasemete ja hindade kohta.

Uudiste allikas: motortrend.com

sarnased postitused

Leave a Reply