2024 Acura ADX ülevaade – 2023/2024 uus linnamaastur

0
2024 Acura ADX ülevaade – 2023/2024 uus linnamaastur

Peatselt ilmuv 2024. aasta Acura ADX on margi esimene EV ja see jõuab kohale hiljem 2023. aastal. Tegemist on põneva disaini ja väga kaasaegse interjööriga täiselektrilise maasturiga. Praegu pole meil kogu teavet, kuid enamik asju on juba saadaval. Huvitaval kombel teeb Acura/Honda koostööd General Motorsiga ja ehitab ADX-maasturi.

Tänu sellele pakub see mudel Ultiumi arhitektuuri ja selle akutehnoloogiat. Seetõttu on Acura ADX mehaaniliselt sarnane Chevrolet’ sõidukitega, kuid sisemus ja välisilme on täielikult Acura omad. Ilma pikema jututa on see, mida peate selle uhiuue mudeli kohta teadma.

Väliskujundus

Kuigi me ei tea 2024. aasta Acura ADX-i kohta kõike, on mõned asjad saadaval. Asjaolu, et uus mudel istub GM-i BEV3 arhitektuuril, on praegu üks väheseid asju, mida saame kindlalt öelda. Tegemist on uue platvormiga, mis pakub mitmeid tipptasemel tehnoloogilisi lahendusi, eelkõige laadimise ja üldise akutehnoloogia osas.

Tänu sellele suudab Acura ADX pakkuda esmaklassilist sõidukogemust põneva juhitavuse ja meeldiva sõiduga. Stiil näeb välja kaasaegne ja atraktiivne. See maastur ei ole ülemäära futuristlik, mis on positiivne. ADX jääb suuruse poolest allapoole RDX mudelit. Enamik väliselemente võetakse Precisioni kontseptsioonist, kuid ametlikku disaini pole veel saadaval.

Futuristlik interjöör

2024. aasta Acura ADX sisemus on veel üks mõistatus. Paljud autoeksperdid ennustavad avarat ja ülimalt kaasaegset salongi. Täiskasvanutel ei tohiks uue mudeli mõlemasse ritta mahtumisega probleeme tekkida. Kuna aku asub põranda all, peaks jala- ja pearuumi olema piisavalt. Ootame ka auväärselt suurt ja oma klassi keskmise mahuga kaubaruumi.

Muljetavaldava armatuurlaua, mugavate istmete ja paljude standardsete mugavustega Acura ADX on kohene hitt. Oleme kindlad, et Precisioni kontseptsioonil ei ole selle hüperfuturistliku olemuse tõttu sisekujundusele olulist mõju. Jaapani autotootja peaks olukorda mõnevõrra leevendama, kuid oleme kindlad, et see võtab kasutusele uusimad EV-trendid.

2024 Acura ADX interjöör

Acura ADX sõiduulatus, laadimine

Honda/Acura ei saa järgmise kahe või kolme aasta jooksul oma akutehnoloogiat. Seetõttu laenab 2024. aasta Acura ADX tehnoloogia General Motorsilt. Jah, Ultiumi akutehnoloogia võetakse kasutusele, mida on hea kuulda. Ultiumi akude võimsus on vahemikus 50 kWh kuni 200 kWh. Me ei tea, milliseid aku suurusi ADX linnamaasturid pakuvad, kuid eeldame, et sõiduulatus on umbes 300 miili.

Pakutakse alalisvoolu kiirlaadimise võimalust, seega oodake lisavarustusena 300 kW laadimist. Võimsuse osas toodab ADX 240 hobujõudu allika kohta. Loomulikult räägime ühe mootoriga variandist. Kahe elektrimootoriga suudab see maastur arendada umbes 350 hobujõudu.

2024 Acura ADX spetsifikatsioonid

2024 Acura ADX hind ja väljalaskekuupäev

Elektrisõidukid, nagu 2024. aasta Acura ADX, maksavad tavaliselt 60 000–80 000 dollarit. Meile teadaolevalt maksab ADX maastur ligikaudu 60 000 dollarit. Müük algab sel sügisel, kuid enne seda avalikustab Acura kõik oma uue täiselektrilise mudeli olulised üksikasjad.

sarnased postitused

Leave a Reply