2024 Audi Q3: kõik, mida me uue Premium-maasturi kohta teame

0
2024 Audi Q3: kõik, mida me uue Premium-maasturi kohta teame

2024. aasta Audi Q3 järgmise põlvkonna linnamaastur peaks debüteerima millalgi järgmisel aastal. Kui te ei teadnud, eemaldati see mudel 2020. aasta aprillis turult, kuna see ei vastanud BS6 heitestandarditele. Värskete jooniste järgi meenutab eelseisev Q3 Q8 suuremat versiooni ja pakub kõiki oma tugevamate Audi õdede-vendade eristavaid omadusi. Selle disain on atraktiivne, kaasaegne, elegantne ja hästi ehitatud.

Iga Q3 standardvarustuses on nelikvedu ja selle jõuallikaks on neljasilindriline turbomootor. Baasmudelil 40 on 184 hobujõudu, kõrgema spetsifikatsiooniga mudelil 45 aga 228. Jõudlus ja juhitavus on austusväärsed nagu alati. Igatahes on BMW X1 interjöör ruumikam ja kasulikum kui Q3 oma. Sarnaselt mainitud rivaaliga on Q3 aga varustatud mitmete tipptasemel tehnoloogiliste funktsioonidega, nagu puutetundliku ekraaniga teabe- ja meelelahutussüsteem, digitaalne näidiku ekraan ja paljud juhiabisüsteemid.

2024 Audi Q3 Facelift, värvid

Ettevõtte disainiesteetikat tõlgendatakse stiilselt uues 2024. aasta Audi Q3-s. Kere jooned on pisut julgemad kui Audi tavaliselt konservatiivne esteetika ja disain on elegantne, nagu ka selle Q8 vennal.

Sõltuvalt teie valitud valikutest võib välimus mõnevõrra muutuda. Näiteks 45 TFSI mudeliuuendus lisab selle jõudluse parandamiseks stiilse esteetilise paketi. Teisest küljest saab seda mudelit osta koos musta optikapaketiga, mis sisaldab elegantset musta välisviimistlust, eristatavaid rattaid ja musti katusereelinguid. Audi valiku väikseim linnamaastur on Q3. Selle suurus on umbes sama kui BMW X1-l, kuid see on suurem kui Mercedes-Benzi GLA-klass ja Volvo XC40.

Premium interjöör

Audi jätkab oma traditsiooni toota tippklassi autode maailma kõige rikkalikumaid interjööre. Kvaliteetsete komponentide ja luksusliku disainiga 2024. aasta Audi Q3 interjöör on kõrgeima kaliibriga. Üldiselt on kabiin oma klassis üks kenamaid, kuigi see pole nii kena kui suuremad ja kallimad Audi maasturid.

Nahkistmed, soojendusega esiistmed, katuseluuk, kolmetsooniline automaatne temperatuuriregulaator ja kaasaegsed tehnilised elemendid, nagu 10,25-tolline digitaalne näidikuplokk, on kõik standardvarustuses. Teil on mitmesuguseid sisekujunduse värvivalikuid ning alumiiniumist või puidust viimistlust. Kontrastõmblustega sportistmed on täiendus, kui valite Black Optic Sport paketi. Oma suurusega maasturi kohta on sõitjate mahutavus korralik.

Uus Q3 pakub kõikides ridades palju pea- ja jalaruumi, samuti libisemis- ja lamamisvõimalust. Istmed sobivad täiskasvanutele. Selle klassi jaoks on kaubaveoks tavapärasest natuke rohkem ruumi, kuid mitte palju. Kui tagaistmed kokku klappida, tõuseb tagaistmete taga olev siseruum 48 kuupjalani.

2024 Audi Q3 salong

2024. aasta Audi Q3 mootori valikud

2024. aasta Audi Q3-l on neljasilindriline turbomootor, mis toodab kas 184 või 228 hobujõudu. Mõlemal juhul on standardvarustuses kaheksakäiguline automaatkäigukast ja quattro nelikvedu. Kuid isegi normaalsel sõidul vahetas selle käigukast sujuvalt käike ja S-režiimis reageeris see kiiremini.

Kütusesäästlikkus

EPA andmetel pakub Q3 linnas 23 mpg ja maanteel 30 mpg. Need näitajad on võrreldavad selliste konkurentide näitajatega nagu X1 ja Volvo XC40. Q3 45 võimsus on linnas 21 mpg ja maanteel 28 mpg.

2024 Audi Q3 tagumine

2024 Audi Q3 hind, väljalaske kuupäev

2024. aasta Audi Q3 40 TFSI standardne Premium-varustus maksab 36 400 dollarit, Premium Plusi puhul aga 39 700 dollarit. Sportlikuma Q3 S Line 45 TFSI alghind on Premium Plus mudeli puhul 42 000 dollarit ja Premiumi varustuse puhul 38 700 dollarit. Samuti ärge unustage lisada sihtkoha tasu 1195 dollarit.

Nagu näete, on Q3 hind sarnaselt oma klassi teiste subkompaktsete premium-maasturitega. Hind on võrreldav Mercedes-Benz GLA-klassi, Volvo XC40 ja BMW X1 omaga. Oodake, et uus linnamaastur debüteerib 2023. aastal 2024. aasta mudelina.

sarnased postitused

Leave a Reply