2024 BMW X3 ümberkujundus, sisemus, väljalaskekuupäev

1
2024 BMW X3 ümberkujundus, sisemus, väljalaskekuupäev

Olge valmis 2024. aasta BMW X3 jaoks, mis on järgmise põlvkonna mudel. Loomulikult võtab Saksa autotootja kasutusele palju uuendusi ja mõned neist on märkimisväärsed. Ja kuigi BMW kavatseb jätkata tavaliste sisepõlemismootorite pakkumist, on hübriidjõuallikas teel.

Lisaks ennustavad arvukad aruanded täiselektrilist X3. Kui seda järgmisel aastal ei juhtu, pole täiselektriline X3 nii kaugel, see on kindel. Igal juhul saab X3 linnamaastur arvukalt kosmeetilisi uuendusi, interjööri täiustusi ja palju muud.

BMW X3 mootori tehnilised andmed

Järgmine 2024. aasta BMW X3 pakub jätkuvalt mitut mootorivalikut. Loomulikult on järgmine samm elektrifitseerimine. Kuna tegemist on järgmise põlvkonna X3-ga, ootame pakkumisele vähemalt hübriidjõuallikat. Siiski on võimalik ka täiselektriline X3. Sisepõlemismootorite osas jätkab BMW 2,0-liitrise neljasilindrilise mootori pakkumist. See mootor arendab 250 hobujõudu ja kuni 260 naela pöördemomenti. Kui soovite rohkem võimsust, on valikuline 3,0-liitrine agregaat võimeline tootma 380 hj ja 370 lb-ft pöördemomenti.

Samuti on 3,0-liitrine turbolaaduriga mootor, mis toodab 475 hobust ja 460 naela pöördemomenti. Lõpuks on BMW X3 M kõige võimsam versioon. See on kuulus suure jõudlusega variant, millel on 500 hobujõudu ja pöördemoment 460 lb-ft. Au kuulub võimsale ja töökindlale kahe turboga gaasimootorile. Ootame lisateavet võimaliku hübriidjõuallika kohta.

Välised uuendused

Tulevane 2024. aasta BMW X3 on hiljuti kaamerate ette jäänud, tehes teekatsetusi. Selle põhjal, mida nägime, jääb praegune kujundus alles, kuid tehakse mõningaid visuaalseid uuendusi. See on äratuntav stiil, mis ühendab sportlikuma hoiaku väga kaasaegsete ja püstiste näpunäidetega. Esikülg on suurem ja iluvõre avad on samuti suuremad.

Külgprofiil näeb välja teravam ja pikem ning tundub, et BMW hakkab kasutusele võtma teravamaid jooni. Jällegi vaatame spioonifotosid, kuid järgmise põlvkonna mudel pakub kindlasti palju uuendusi. See hõlmab mitmeid muudatusi, sealhulgas uued rattad, uued värvid, uued tagatuled ja palju muud.

2024 BMW X3 tehnilised andmed

Interjööri muudatused

Sisekujunduse osas on uus 2024. aasta BMW X3 endiselt mõistatus. Spioonifotod ei andnud olulisi üksikasju, kuid paljud aruanded viitavad dramaatilistele uuendustele sisemuses. Tegemist on BMW-ga, nii et oodake äärmiselt kaasaegset ja luksuslikku interjööri. Mõned osad näevad futuristlikud välja, samas kui leiate palju stiilseid detaile.

Kui saabub täiselektriline versioon, oodake veelgi futuristlikumat kraami. Tavalisel X3-l on standardvarustuses 10,3-tolline puuteekraan. Lisaks on olemas 12,3-tolline teabe- ja meelelahutussüsteem. Uus mudel saab rohkem püstist polsterdust, rohkem kõrgtehnoloogilisi mugavusi ja paremat ohutust.

2024 BMW X3 interjöör

2024 BMW X3 hind ja väljalaskekuupäev

Täiesti uue 2024. aasta BMW X3 hind tõuseb veidi, nii et oodake, et see maksab 45 000 dollarit. Saate valida luksuslikuma varustustaseme, nii et hind võib kergesti ulatuda 70 000 dollarini. Müük algab hiljem järgmisel suvel ja BMW annab täiendavaid üksikasju lähinädalatel.

sarnased postitused

Leave a Reply