2024 BMW X6 väljalaskekuupäev, muudatused ja hind

0
2024 BMW X6 väljalaskekuupäev, muudatused ja hind

Peagi ilmuv 2024. aasta BMW X6 linnamaastur tuleb taas turgudele. See uus mudel jõuab teedele 2023. aasta teisel poolel ja see toob sisse paar täiustust. Välimus paraneb tänu kergetele uuendustele esipaneelil ja selle ümber.

Lisaks peaks interjöör saama uue teabe ja meelelahutuse, rohkem juhiabifunktsioone ja üldiselt rohkem standardseid funktsioone. Kapoti all ei oota me mingit paranemist. Siiski pole vaja, sest BMW X6 on oma klassi üks võimsamaid linnamaastureid, eriti X6 M Competition versioon.

Välised ja sisemised muudatused

Tulevane 2024. aasta BMW X6 saab tsükli keskpaigas ilme. Alustuseks jääb tunnusvõre nii stiililt kui ka suuruselt samaks, kuid esitulesid on värskendatud elegantsemaks ja pilkupüüdvamaks. Lisatud on ka uued õhuvõtuavad, mis muudavad BMW X6 veelgi agressiivsemaks. Lisaks on M60i versioonil spetsiaalselt selle jaoks loodud spetsiaalsed osad.

Tagaküljel on X6-l uued tuled, mis sarnanevad väiksematel X3 ja X5 mudelitel nähtud tuledega. Sportlikku välimust lisavad ka neljakordsed väljalasketorud. Värskenduse lõpuleviimiseks on BMW värskendanud X6 värvipaletti, mis sisaldab nüüd selliseid värve nagu Frozen Pure Grey, Skyscraper Grey, Brooklyn Grey ja Blue Ridge Mountain. M-pakett seevastu pakub tuttavat Mani saare rohelist värvi, mis on juba saadaval X3 mudelivalikus.

BMW X6 mootori tehnilised andmed

Täiesti uuel 2024. aasta BMW X6-l pole mitte ainult silmatorkav disain, vaid ka tähelepanuväärne jõuallikate valik. Kuigi mootorites pole olulisi muudatusi tehtud, pole see vajalik, kuna konkurents ei suuda selle võimsa linnamaasturi jõudlust ikkagi võrrelda. Põhivarustustasemel on 3,0-liitrine kuue turbomootor, mis toodab 375 hobujõudu ja peaaegu 400 naela pöördemomenti.

Standardvarustuses on xDrive AWD ja 8-käiguline käigukast saadab jõu telgedele. Valikuline on ka V8 mootor, mida pole 2024MY jaoks täiustatud. See mootor toodab 523 hobujõudu ja 552 lb-ft pöördemomenti. Ainult M Performance pakett suudab seda väljundit ületada. Pidage meeles, et V8 mootor on oluliselt kallim kui baasmootor.

2024. aasta BMW X6 väljalaskekuupäev

BMW X6 M võistluste ülevaade

Suure jõudlusega 2024. aasta BMW X6 M Competition on võimsuse poolest ületamatu. Kui turul on paar võimsamat linnamaasturit, siis üldmulje Saksa linnamaasturist on kindlasti see, mis silma paistab. 4,4-liitrise V8 mootori jõul, mis suudab pakkuda 600 hobujõudu, on see üks võimsamaid linnamaastureid turul.

Kuigi uus väljaanne pole veel saadaval, loodavad fännid, et insenerid võivad selle võimsust veelgi suurendada. Kui ei, siis on veel Competition pakett, mis lisab 17 hobujõudu juurde. Kütusejanune X6 M viib teid 0–60 miili tunnis vaid 3,5 sekundiga.

2024 BMW X6 tehnilised andmed

2024 BMW X6 hind ja väljalaskekuupäev

Uue 2024. aasta BMW X6 hind hüppab, kuid mitte dramaatiliselt. Baasmudel algab umbes 73 000 dollarist. Lisaks lisab valikuline V8 mootor olemasolevale hinnale umbes 20 000 dollarit. Kalleim variant on X6 M, mis maksab üle 130 000 dollari. BMW toob 2023. aasta kolmandas kvartalis turule uue X6 linnamaasturi.

sarnased postitused

Leave a Reply