2024 BMW XM Label Red annab palju jõudu!

0
2024 BMW XM Label Red annab palju jõudu!

Tulevane 2024. aasta BMW XM Label Red on teel. See on kõrge alghinnaga esmaklassiline maastur, mis pakub palju võimsust ja kõrget mugavust. Meile teadaolevalt paikneb XM BMW X7 maasturi kohal. See on kaherealine maastur, millel on sportlik õhkkond, moodne interjöör ja pistikhübriidmootor. Hübriidsüsteem sisaldab V8 gaasimootorit ja tugevat elektrimootorit.

Erinevalt tavalisest XM-ist lisab Label Red variant umbes 100 hobujõudu, erinevaid punaseid aktsente ja täiendavaid sportlikke elemente. XM linnamaastur põhineb kontseptsioonil ja selle müük peaks algama hiljem 2023. aastal.

Stiilimine

Võimsusuuendus on peamine omadus, kuid pakett Label Red annab linnamaasturile ka silmatorkavama välimuse. See variant on väga sportlik ja samal ajal elegantne. Sellel on palju punaseid välisaktsente. See on kõige lihtsam viis 2024. aasta BMW XM Label Red mudeli äratundmiseks.

Lisaks on iluvõre veidi suurem ja need aktsendid on nähtavad neerude ümber. Rattad on tavavariandist suuremad ja paar ainulaadset väliselementi. Üldiselt on Label Red kõige võimsam XM-i variant ja see näeb loomulikult välja agressiivsem.

Interjööri omadused

Interjöör muutub hubasemaks ja luksuslikumaks tänu spetsiaalsetele multimeediafunktsioonidele ja ehtsast nahast polstrile. Suurem autonoomia tase saavutatakse tänu täiendavale juhiabile. Lisaks on saadaval mõned lisandmoodulid, nagu antiikne nahk ja kaherealine disain suure panoraamkatusega. Interjööri esiletõst on aga kumer ekraan.

See massiivne seade ulatub üle armatuurlaua ja kuvarit saab kasutada samaaegselt teabe- ja meelelahutuskeskusena ja digitaalse näidikute klastrina. Loomulikult tarnib BMW oma uut iDrive8 tarkvara standardvarustuses. Üldiselt on mugavuse tase muljetavaldav ning kabiin äärmiselt kaasaegne ja ruumikas.

2024 BMW XM Label Red interjöör

BMW XM Label Red saavutab 0–60 miili tunnis vähem kui nelja sekundiga

XM linnamaastur on üsna võimas, toodab 645 hobujõudu. Saksa autotootja astub aga 2024. aasta BMW XM Label Red mudeliga sammu edasi. Väidetavalt toodab see variant peaaegu 740 hobujõudu. Tegemist on pistikühendusega hübriidjõuallikaga, mis koosneb 4,4-liitrisest V8-mootorist ja elektrimootorist. Lisaks pakub BMW 25,7 kWh liitiumioonakut.

Väidetavalt on XM Label Redi sõiduulatus umbes 55 miili või veidi üle 80 km. See on pistikhübriidsüsteem, seega on selle kütusesäästlikkus vaatamata suurele võimsusele üsna hea. See maastur kiirendab 0–60 miili tunnis 3,5 sekundiga. Muidugi ootame ametlikke esinemisnumbreid, nii et olge lainel.

2024. aasta BMW XM Label Red väljalaskekuupäev

2024 BMW XM Label Red Väljalaskekuupäev ja hind

Uhiuue 2024. aasta BMW XM Label Redi hind algab umbes 200 000 dollarist või veidi alla selle. Tavaline XM peaks olema saadaval umbes 155 000 dollari eest. See ei ole üllatav, sest tegemist on väga esmaklassilise linnamaasturiga, millel on uskumatult võimas mootor. Müük ei alga allika kohta enne 2023. aasta sügist.

sarnased postitused

Leave a Reply