2024 Cadillac XT5 tutvustab palju uusi tehnoloogiaid

0
2024 Cadillac XT5 tutvustab palju uusi tehnoloogiaid

Autotootja tungib keskmise suurusega linnamaasturite turule uue 2024. aasta Cadillac XT5-ga. Alates 2017. aastast on XT5 olnud igal aastal müügiedetabelite tipus. Sellel oli suurepärane rool ja sõiduomadused, stiilne ja luksuslik välimus ning see oli üsna mugav.

Väidetavalt tutvustab uus mudel aga täiustatud tehnoloogiat, uue disainiga välisilmet ja täiustatud interjööri. Tõenäoliselt ei toimu linnamaasturi välisküljel suuri muudatusi, kui mõned väga tagasihoidlikud keremuudatused välja arvata. Samuti on võimalik, et näeme kapoti all uhiuut mootorit või võib-olla asendab kõike aku.

Saame rohkem teavet Cadillac XT5 eelseisva ümberkujundamise kohta.

2024 Cadillac XT5 ümberkujundus

2024. aasta Cadillac XT5 välisilme sarnaneb tugevalt oma eelkäija omaga. Saadaval on 18-tollise standardse sulamist läbimõõduga veljed. Need on tehtud võimalikult kergeks, et vähendada tarbetut kaalu ja parandada võimsuse ja kaalu suhet. Samuti on täiustatud esivõrku, mille avad on piisavalt suured, et õigel hulgal õhku läbi lasta.

Nagu näete, on linnamaasturi kere kujundatud täiendavate kumerustega, et säilitada selle tänapäevane välimus, parandades samal ajal ka aerodünaamikat. See teave on kasulik ka teel olles, kuna see suurendab juhitavust ja suurendab kütusesäästu.

Salongi täiustused

2024. aasta Cadillac XT5 pakub luksuslikku interjööri ja suurepärast sõidukogemust, nagu kõik teised VW autod. Sellest hoolimata on alati arenguruumi. Eelmise põlvkonna XT5 salong ei pälvinud arvustajatelt erilist kriitikat. Vaatamata sellele jõudis Cadillac järeldusele, et vaja on veel mõned kohandused.

Esiteks on uues Cadillac XT5-s kaasas meeldivam näidikupaneel, samas on olemas ka suurem 13-tolline teabe- ja meelelahutussüsteem. Muud autosisesed ühenduvusvõimalused hõlmavad mitte ainult Bluetoothi ​​ja Wi-Fi leviala, vaid ka Android Autot ja Apple CarPlayi. Huvitav oleks teada saada, kas erinevate viimistlustega saab luua luksuslikuma interjööri või mitte, kus lisaks salongile on võimalik rohkem puitkomponente. Uues Cadillac XT5-s on istekohti maksimaalselt viiele inimesele, kuid see ei sisalda kolmandat istmerida. Kui tahad rohkem kraami tagaistmesse vedada, on tagaistmete klappimise teel lisaruumi ka taha.

Ohutusfunktsioonid

On mitmeid turvaelemente, mis võivad hädaolukorras päästa inimese elu. Näiteks on XT5 standardvarustuses automaatne pidurdamine, jalakäija tuvastamine, sõidurajavahetuse hoiatus ja paigaldatud andurid. Võimalik, et Cadillaci järgmine XT5 võib sisaldada ka uut käed-vabad sõidutehnoloogiat.

2024 Cadillac XT5 külg

Üksikasjad mootori kohta

Mootori enda sees on meil palju erinevaid võimalusi. Esimene mootor valikus on neljasilindriline turboagregaat, mis on võimeline tootma 235 hobujõudu ja 258 naela jalga pöördemomenti. Järgmine on tuntud 3,6-liitrine V6 mootor, mis annab 310 hobujõudu ja 271 naela jalga pöördemomenti. Seda võimsat mootorit saate osta nii Premium kui ka Luxury varustustasemel.

Automaatkäigukastil on kokku 9 kiirust ja see on ainus võimalus. Tõenäoliselt on saadaval hübriidvariant ja XT5 mudeli ainult elektrilise versiooni kohta levivad kuulujutud. Kui see juhtub, on akutehnoloogia kõige tõenäolisem süüdlane Ultium. Sihime minimaalselt 150 kWh, et saaksime sellest mõistliku arvu miile.

2024 Cadillac XT5 tagumine

Kui palju uus 2024. aasta Cadillac XT5 maksab?

Tulevane 2024. aasta Cadillac XT5 linnamaastur jõuab müügile 2023. aasta lõpus, alghinnaga 43 995 dollarit. Nii luksuslik sisustus kui ka spordimärgis peaksid olema saadaval hinnaga alates 48 795 dollarist.

sarnased postitused

Leave a Reply