2024 Chevrolet Tahoe: kõik, mida peate tulevase maasturi kohta teadma

4
2024 Chevrolet Tahoe: kõik, mida peate tulevase maasturi kohta teadma

Uus 2024. aasta Chevrolet Tahoe saabub väidetavalt järgmisel aastal koos tsükli keskpaiga värskendusega. See täissuuruses 3-realine maastur on ruumikas ja mugav, pakkudes suurepärast mugavust kuni üheksale reisijale. Tahoe uue linnamaasturi mootorivalikusse kuuluvad vabalthingav 5,3-liitrine V8, 6,2-liitrine V8 ja turboülelaaduriga 3,0-liitrine reas-6 diiselmootor.

Kõik kolm mootorit on ühendatud 10-käigulise automaatkäigukastiga, samas kui tagavedu (RWD) on standardseade. Nelikveo (4WD) on siiski saadaval valikuloendis või Z71 standardvarustuses. Enne uue Tahoe linnamaasturi ostmist lugege allpool, et saada olulisemat teavet.

Kas uus 2024. aasta Chevrolet Tahoe kujundatakse ümber?

Võrreldes väljuva mudeliga toob uus 2024. aasta Chevrolet Tahoe mõningaid kergeid uuendusi, peamiselt esi- ja tagaküljel. Sellegipoolest väärib märkimist, et see maastur jääb sama suureks kui Ford Expedition. See on 17,5 jalga pikk, katsetades enamikku selle osakonna konkurente. Igatahes muutub disain veidi sõltuvalt valitud varustustasemest. LS ja LT mudelid kasutavad standardseid 18-tollisi valuvelgi, Z71 ja Premier aga 20-tollistel valuvelgedel.

Teisest küljest töötab tippviimistlusega High-Country mudel 22-tolliste sulamitega. Selle aasta muudatused hõlmavad paremat välimust tänu mustale iluvõrele, mis on saadaval LS-, LT-, RST- ja Premier-liistudega. Uued värvivalikud on Silver Sage Metallic, Sterling Grey Metallic ja Radiant Red Tintcoat.

Värskendused siseruumides

Sisemiselt eeldame põhimõtteliselt mõningaid väikeseid värskendusi kogu varustustasemel. Igatahes jääb 2024. aasta Chevrolet Tahoe ruumikaks ja baasmudelit reklaamitakse 9-kohalisena. Teisest küljest mahuvad LT, RST ja Z71 versioonid kuni kaheksa koos valikulise kaptenitoolipaariga, mis vähendab reisijate koguarvu seitsmeni. Teises reas on maksimaalselt 42 tolli ja kolmandas reas 34,9 tolli jalaruumi.

Kaubaruum on üks parimaid, arvestades, et see on 25,5–122,9 kuupjalga. Algtaseme LS-versiooniga saate kaugkäivituse, võtmeta sisenemise/süüte, elektriliselt reguleeritavad esiistmed, riidest polstri, nahkkattega rooli, 3-tsoonilise automaatse kliimaseadme, juhtmevaba Apple CarPlay/Android Auto, ja 8-tolline infotainment puuteekraan. Ohutuspakett on samuti suurepärane, sealhulgas automaatse hädapidurduse ja jalakäijatuvastusega ettepoole suunatud kokkupõrke hoiatus, automaatsed kaugtuled ja sõiduraja hoidmise abi.

2024 Chevrolet Tahoe veljed

2024 Chevrolet Tahoe mootori tehnilised andmed

Baasmootoriks jääb ka edaspidi vabalthingav 5,3-liitrine V8, mille võimsus on 355 hobujõudu ja pöördemoment 383 naela. Teisest küljest on RST, Z71 ja Premier trimmidel 6,2-liitrine V8, mis arendab 420 hobujõudu ja 460 naela pöördemomenti.

Peame mainima, et see mootor on standardvarustuses ka High-Country tippvarustuses. Teine võimalus on turboülelaaduriga 3,0-liitrine reas-6 diisel, mis toodab 277 hobujõudu. See mootor on Z71 standardvarustuses. Kõik ülaltoodud mootorid kasutavad standardseadistusena väga sujuvat 10-käigulist automaatkäigukasti ja tagavedu. Lisaks on nelikvedu (4WD) valikuline kõigil varustustasemetel, välja arvatud Z71.

2024 Chevrolet Tahoe tagumine

2024 Chevrolet Tahoe hind, väljalaskekuupäev

Kõige soodsam 2024. aasta Chevrolet Tahoe algab LS-versiooni puhul 52 000 dollarist. Tippversioon võib mõne valikuga aga ulatuda 80 000 dollarini.

Võrreldes klassi teiste rivaalidega on need näitajad sarnased Nissan Armada, GMC Yukoni, Ford Expeditioni ja (natuke kallima) Toyota Sequoia näitajatega. Täissuuruses Tahoe peaks jõudma poodidesse millalgi järgmisel aastal, tõenäoliselt enne talveaega.

sarnased postitused

Leave a Reply