2024 Ford Bronco on valmis oma esimeseks keskmise tsükli näohoolduseks

0
2024 Ford Bronco on valmis oma esimeseks keskmise tsükli näohoolduseks

Ford tegi Bronco linnamaasturi tagastamisega suure otsuse. See on ikooniline mudel, mitte ainult OJ tõttu. See mudel oli kasutusel kolm aastakümmet, aastatel 1966–1996. 2021. aastal tuli see täiesti uue mudelina tagasi. Nüüd on 2024. aasta Ford Bronco teel ja see mudel pakub esimesi kergeid uuendusi.

Ümberkujundus on veel kaugel, kuid tsükli keskel tehtud täiustused värskendavad oluliselt Bronco välimust. Endiselt saate valida kahe- ja neljaukselise seadistuse vahel ning Bronco pakub ka arvukalt varustustasemeid. Kolme mootorivalikuga Bronco on tõsine maastikuauto, eriti selle Raptori variant. Eesmärk on konkureerida Jeep Wrangleriga, nii et me ei jõua ära oodata, et näha, mida mõlema mudeli tulevik toob.

Interjööri uuendused

2024. aasta Ford Bronco pakub enamat kui kaasaegset ja mugavat interjööri. Armatuurlaud on lihtne, kuid näeb välja püsti. Kuigi see on sitke välimusega, on materjalid keskmisest paremad ja koostekvaliteet suurepärane. Lisaks on sellel Broncol suur hulk tehnilisi ja mugavusi, mis muudavad selle hubaseks ja lihtsaks elamise.

Tehniliselt pakub Bronco maastur tavalist 8-tollist ekraani. Lisaks toetab teabe- ja meelelahutussüsteem Android Autot ja Apple CarPlayd. Blue Oval pakub Wi-Fi leviala, Bluetoothi, võtmeta kaugsisestuse ja nupuvajutusega käivitamist. Valige üks ülemistest varustustasemetest ja saate suurema 12-tollise puuteekraani, 12-tollise digitaalse näidikuploki ja kahetsoonilise automaatse kliimaseadme. Värskenduste osas peaks Broncos pakkuma väikest või kerget värskendust.

Ford Bronco Facelift

Paljud allikad näitavad, et 2024. aasta Ford Bronco läbib tsükli keskel ilme, nagu me just märkisime. Eeldame, et selle versiooniuuenduse rõhk on esteetikal. Kuigi me ei usu, et olulisi muudatusi saaks teha, oleks uuel mudelil mõned stiilitäiustused. Lisaks võiks Blue Oval lisada uue välimuse paketi või uued välisvärvid.

Naha all allika järgi muudatusi ei tehta. See maastur on mõeldud tõsiseks maastikuks sõitmiseks; seetõttu on sellel tugevam välimus. Me ei tea, kui tõsised uuendused on, kuid Ford peaks esitama üllatuse või kaks, sealhulgas uued valikulised veljed.

2024 Ford Bronco värvid

Uus mootori valik?

Tulevane 2024. aasta Ford Bronco on varustatud 2,3-liitrise turbo-nelja gaasimootoriga. See on väga töökindel jõuallikas 300 hj ja 325 naela-jalga pöördemomendiga. Blue Oval pakub standardvarustuses 10-käigulist automaatkäigukasti. Peale selle on ka 7-käiguline manuaalkäigukast. See mootor saab maanteel 21 mpg ja linnas 20 mpg.

Valikuline on 2,7-liitrine V6 mootor, mis toodab kuni 325 hj ja 400 naela pöördemomenti. Loomulikult on täiendava võimsusega kütusekulu veidi madalam, linnas 19 mpg. Lõpuks on Ford Bronco Raptor kõige võimsam variant. See on kuulus varustustase Fordi linnamaasturite ja veoautode valikus. Selle versiooni jõuallikaks on 3,0-liitrine V6 mootor ja see loob üle 400 poni.

2024 Ford Bronco tehnilised andmed

2024 Ford Bronco väljalaskekuupäev ja hind

Hinna poolest hakkab uus 2024. aasta Ford Bronco maksma 33 000 dollarit või veidi üle selle. Jällegi ootame, kui tõsiseltvõetavad on uuendused, mis määravad suuresti maasturi alghinna. Müük algab hiljem 2023. aastal, tõenäoliselt oktoobris.

sarnased postitused

Leave a Reply