2024 Ford Edge jätkab oma teekonda Hiinas

0
2024 Ford Edge jätkab oma teekonda Hiinas

Edge linnamaasturi tulevik on vähemalt USA-s endiselt mõistatus. Selle mudeli ja selle tuleviku kohta on palju teateid. 2024. aasta Ford Edge jõuab Hiinasse kindlasti hübriidmudelina. Igatahes nägime juba Hiinas spioonifotosid järgmise põlvkonna linnamaasturist Edge. Teisest küljest on USA-spetsiifiline mudel endiselt küsitav.

Erinevate teadete kohaselt jõuab 2024MY kohale, kuid ainult väikeste muudatustega. Selle mudeli tootmine võidakse järgmistel aastatel lõpetada. Lõppude lõpuks pakub Blue Oval nüüd Põhja-Ameerikas Bronco linnamaasturit ja ka uued mudelid on teel. Ford Edge L mudel jõuab müügile ka Hiinas, seega ei sure see nimesilt veel niipea päris välja.

Ford Edge’i mootori tehnilised andmed

Tulevase 2024. aasta Ford Edge’i jõuallikaks on samad mootorid, mis praegusel mudelil. Loomulikult peame silmas Ameerika mudelit. Näiteks 2,0-liitrisel EcoBoostil on 248 hobujõudu. Ford pakub lisaks 270 hobujõuga hübriidmudelit.

Suure jõudlusega variandi Edge ST võimsus on 335 hobujõudu. Edge pakub ka Hiinas erinevaid jõuülekande valikuid. Igal juhul Edge’i mudel jõudluse uuendust ei saa. Seetõttu ei ole teel uusi mootoreid ja praegune mootorivalik ei saa võimsust juurde.

Visuaalsed värskendused

Järgmise põlvkonna 2024 Ford Edge on hiljuti märgatud Hiinas. Uue põlvkonna Edge Aasias on fantastiline uudis. Mis saab aga USA-spetsiifilise Edge crossoveriga, pole teada. Loodan, et Ameerika väljaandele tehakse ka kosmeetilisi uuendusi. Täheldatud prototüüp on tugevalt maskeeritud, eriti esiosa ümber.

See vihjab äsja värskendatud esiosale koos värskendatud iluvõre ja esituledega. Uued rattad paistavad esmapilgul veelgi silma. Võre on suuremate aukudega ja laiem. Näha sai ka uusi tagatulesid ja ukselinke. Tõenäoliselt avaldab Ford uusi välisaktsente ja värve. Edge saab olema mõnevõrra pikema teljevahe ja veidi suuremate mõõtmetega.

2024 Ford Edge'i tehnilised andmed

Kabiini muudatused

Suurem siseruumi on ka pikema teljevahe eeliseks. See uuendus on aga tõeliselt väike. Praegu ei tea me 2024. aasta Ford Edge’i sisemusest kuigi palju. Teisest küljest ennustatakse arvukates aruannetes suuremat teabe- ja meelelahutussüsteemi, uut digitaalset näidikuplokki ja uuendatud keskkonsooli.

Seal on uus rool ja käiguvahetus on väiksem kui praegu. Arvestades, et tegemist on järgmise põlvkonna Edge’iga, on kõik täiustused täiesti loogilised. Seevastu Ameerikas asuv Edge crossover saab aruannete kohaselt tõenäoliselt ainult väheseid sisemisi muudatusi.

2024 Ford Edge interjöör

2024 Ford Edge väljalaskekuupäev ja hind

Blue Oval toob selle uue mudeli turule 2023. aasta teisel poolel. 2024. aasta Ford Edge jõuab müügile erinevates maailma paikades, sealhulgas Hiinas ja Ameerika Ühendriikides. USA-spetsiifilise mudeli hind algab 45 000 dollarist või veidi alla selle.

sarnased postitused

Leave a Reply