2024 Genesis GV90 Premium kolmerealine maastur lõpuks renderdatud

0
2024 Genesis GV90 Premium kolmerealine maastur lõpuks renderdatud

Tulevane 2024. aasta Genesis GV90 on esimene selle ettevõtte valmistatud kolmerealine premium-klassi linnamaastur. Nagu sedaan G90, näeb ka uus lipulaev maastur hea välja ja selles on piisavalt ruumi, et kõik reisijad saaksid võimalikult mugavalt tunda.

Peale selle saab GV90 olema elektrisõiduk, kuna on olnud mitmeid kuulujutte, et Hyundai on peatanud sisepõlemismootorite arendamise. Meile teadaolevalt sõidab tulevane mudel uuel E-GMP platvormil, millel istuvad ka sellised mudelid nagu Ioniq 5, EV6 ja GV60.

2024 Genesis GV90 disain

2024. aasta Genesis GV90 esimesed kujundused näitavad väga atraktiivset disaini. Nagu ütlesime, on uus linnamaastur ettevõtte teine ​​täielikult elektriauto, järgides GV60 jälgedes. Seega sõidab see samal Electric Global Modular Platformil (E-GMP), mis peaks hakkama saama suure aku mahutavusega.

Olemasoleva info põhjal jagab uus mudel Hyundai ja Kia elektriliste linnamaasturitega ka teisi osi. Sellel on kindlasti väga pikk telgede vahe ja 126-tolline telgede vahe, täpselt nagu Seveni kontseptsioonil.

Avar ja kaasaegne interjöör

2024. aasta Genesis GV90 on esimene Genesise sõiduk, millel on kolm rida istekohti ja piisavalt ruumi seitsmele reisijale. Samuti jagab see G90 sedaaniga palju luksust. Tänu muljetavaldavale 3,2-meetrisele (126-tollisele) telgedevahelisele ruumile pakub see maastur suurepärast mugavust ja isegi tagaosas istuvatel reisijatel peaks olema piisavalt ruumi jalgade sirutamiseks.

Ootame suurt ekraani ja digitaalset näidikut. Tõenäoliselt sisaldab see navigeerimist, SiriusXM satelliitraadiot, Apple CarPlay ja Android Autot ning Bang & Olufseni stereosüsteemi.

2024 Genesis GV90 interjöör

2024. aasta Genesis GV90 mootori seadistamine

Praegu me ei tea, mis uue 2024. aasta Genesis GV90 mudeli toidab. Paljud kuulujutud näitavad, et peagi ilmuv lipulaev on saadaval ainult kahe mootoriseadistusega, mille tulemuseks on standardvarustuses nelikvedu. Kuigi selle kirjutamise ajal on üksikasju napilt, teame, et see maastur sõidab uuel E-GMP platvormil.

Mõnede kuulujuttude kohaselt on GV90 sõiduulatus vähemalt 300 miili. Kui teil on kiirlaadija, ei tohiks kuluda 20–30 minutit, et aku 10-lt 80-le protsendile tõuseks. Kuigi me pole võimsusstatistikas veel kindlad, usume, et see pakub palju suuremat jõudlust võrreldes oma GV60 vennaga.

2024 Genesis GV90 tagumine

Kui palju 2024. aasta Genesis GV90 maksab?

Tulevane 2024. aasta Genesis GV90 linnamaastur maksab väidetavalt põhivarustusega mudeli eest umbes 85 000 dollarit. Mõne ülemise viimistluse valimisel oodake siiski märkimisväärset kasvu.

Nagu me ütlesime, on GV90 maastur, mis on ehitatud E-GMP platvormile, mis toetab ka selliseid mudeleid nagu Kia EV9, Hyundai Ioniq 7 ja veel mõned kolmerealised maasturid. Järgmisel aastal ilmudes hakkab see maastur konkureerima Mercedese EQS-i maasturi ja Tesla Model X-ga.

sarnased postitused

Leave a Reply