2024 Honda CR-V esmapilk, mootori täiustused, väljalaskekuupäev ja hind

0
2024 Honda CR-V esmapilk, mootori täiustused, väljalaskekuupäev ja hind

Populaarse väikese krossoveri järgmine põlvkond, 2024. aasta Honda CR-V, on väidetavalt arendusjärgus. Viimaste andmete põhjal toimub uue linnamaasturi debüüt tõenäoliselt millalgi järgmisel aastal, arvestades, et testmuula on Euroopas eelmisel nädalal nähtud. Järgmisel mudelil on palju uusi funktsioone, sealhulgas täiselektriline jõuülekanne.

Üksikasju on raske arutada, kuna miski pole veel ametlik. Sellest hoolimata on meil mõned spioonikaadrid, mis paljastavad rohkem kui piisavalt. Selle põhjal, mida nägime, on CR-V-l suurem siseruum ja see on täiesti uue disainiga. Siin on see, mida me selle suurejoonelise crossoveri kohta seni teame.

2024. aasta Honda CR-V disainimuudatused

Uued spioonifotod näitavad, et järgmise põlvkonna 2024. aasta Honda CR-V esi- ja tagaosa muudetakse, et see parem välja näeks. Selle tulemusena ootame ainulaadset disaini koos mitmete intrigeerivate edusammudega. Uue mudeli proovimuul on endiselt peidus, kuid selle suuremad mõõtmed on eksimatult äratuntavad. See näeb välja suurem ja pikema teljevahega ning see erineb praegusest mudelist kardinaalselt.

Vaatamata kamuflaažile nägime, et tootja vahetas välja traditsioonilise esivõre ja voolavad jooned. Kuna sellel näib olevat pikem kapuuts, peaks uus stiil olema atraktiivsem. Honda tutvustab ka rohkem varustust ja uusi välisvärve.

Modifikatsioonid sees

Loomulikult lisandub uus interjöör. Kuigi me ei tea 2024. aasta Honda CR-V kohta kõike, võime eeldada, et uus Civicu mudel mõjutas armatuurlauda. Teisest küljest ennustame, et järgmisel mudelil on rohkem siseruumi.

CR-V krossoveril on kindlasti kolm istmerida ning kaubaruum on praegusest tunduvalt suurem. Jällegi on kogu see teave praegu vaid oletus, sest ootame autofirma ametlikku avaldust. Igatahes võime kindlasti oodata mitmeid täiustusi ja muudatusi, sealhulgas suuremat teabe- ja meelelahutussüsteemi ning palju uusi mugavusi.

2024 Honda CR-V interjöör

Mootori tehnilised andmed ja kuulujutud

Uuel 2024. aasta Honda CR-V-l on kindlasti samad mootorivalikud. Sarja alumises osas olev 1,5-liitrine turbo-neli suudab endiselt teha umbes 190 hobujõudu. Pole selge, kas järgmine põlvkond jätab asjad samaks või muudab neid, kuid hübriidversioon on võimalik.

Praegune mudel kasutab sama mootorit, mis Honda Accord. 2,0-liitrine bensiinimootor ja kaks elektrimootorit annavad kokku 212 hobujõudu. Peamine uudsus võib olla täielikult elektriline mudel. Mitmed usaldusväärsed allikad ütlevad, et järgmisel põlvkonnal on täiselektriline mudel, kuid see on praegu vaid oletus. Tundub, et tulevane Honda Prologue elektrimaastur võib kasutada sama tehnoloogiat. Selle tulemusena võib CR-V Electric mudelil olla piisavalt võimsust ja sõiduulatus vähemalt 300 miili.

2024 Honda CR-V tagumine

2024 Honda CR-V väljalaskekuupäev ja hind

2024. aastal jääb uue Honda CR-V baashinnaks umbes 27 000 dollarit, mis on praeguse mudeliga võrreldes väike tõus. Kui toodetakse EV-versiooni, läheb see maksma palju rohkem kui 40 000 dollarit. Loodame, et uus crossover jõuab müügile järgmisel suvel.

sarnased postitused

Leave a Reply