2024 Honda Passport saab AWD-süsteemi

0
2024 Honda Passport saab AWD-süsteemi

Tulevane 2024. aasta Honda Passport saab mõned väikesed uuendused. See moodne keskmise suurusega linnamaastur jõuab teedele millalgi 2023. aasta teisel poolel. Lisaks ootame parimal juhul väiksemaid või kergeid uuendusi. Kahele istmeridale mahub viis inimest ja Passport pakub heal tasemel mugavust. Sellel on töökindel V6 mootor, neli viimistlusvõimalust ja hubane interjöör.

See nimesilt on saadaval peaaegu kolm aastakümmet, mis on üsna muljetavaldav. Praegust põlvkonda tutvustati neli aastat tagasi. Seetõttu pole uue põlvkonna pass nii kaugel. Siiski saab järgmine versioon paar kerget uuendust. Passport SUV asub väiksema Honda CR-V ja suurema Honda Piloti vahel.

Honda Passi tehnilised andmed, käigukast, AWD

3,5-liitrine V6 gaasimootor, mis toidab 2024. aasta Honda Passporti, on jõudluse osas endiselt tugev. See mootor suudab genereerida kuni 26 naela pöördemomenti ja 280 hobujõudu. Selle väljavahetamine on peagi tulemas, sest see on tõepoolest vana toodang. 2024. aasta passi jaoks pole aga uut mootorivalikut saadaval. Lisaks on endiselt paigas sama 9-käiguline automaatkäigukast. Sõidukvaliteet on hea ning käigukast vahetab käike sujuvalt ja vaikselt.

Mitteametlikult pakub Honda kõigile varustustasemetele standardset AWD-süsteemi. 19 mpg linnas ja 24 mpg maanteel on keskmise suurusega maasturite segmendi keskmine. Maksimaalne pukseerimisvõime on hinnanguliselt umbes 5000 naela. Jällegi on töös uus mootor, kuid see on saadaval 2025. aastal.

Interjööri värskendamine

Järgmine 2024. aasta Honda Passport võib saada ühe suure salongiuuenduse. Alustuseks ei muutu sisekujundus üldse ja see pakub kaherealist viieistmelist seadistust. Kuna arhitektuur on sama, on sõiduki mõõtmed ja salongiruum puutumatud. Lisaks uuele tehnoloogiale ja ühele täiesti uuele värvilahendusele soovib Honda kasutada kallimaid materjale. Kuid ärge oodake veel olulist uuendust.

Algtaseme mudelite tase on endiselt varustatud standardse 8-tollise teabe- ja meelelahutusekraaniga, Bluetoothiga ja Android Auto/Apple CarPlayga. Ülemised varustustasemed on varustatud nahkistmete, katuseluugi, WiFi-ühenduse ja ümbritseva valgustusega. Pakkumisele tuleb uus teabe- ja meelelahutussüsteem ning Honda peaks lisavarustusena tarnima täiendavaid juhiabisid.

2024 Honda Passport interjöör

Välised muudatused

Välisdisaini osas jätkab uus 2024. aasta Honda Passport karbi välimuse ja moodsa stiiliga. Kuid näo tõstmine on üsna väike. Seetõttu plaanib Honda pakkuda väikeseid kosmeetilisi uuendusi, sealhulgas uusi välisvärve. Lisaks tehakse esipaneelil väiksemaid muudatusi, nagu näiteks veidi laiem iluvõre.

Pakkumisele tuleb Black Edition koos TrailSpordi varustustasemega. Tänu sellele saate valida põhidisaini või elegantsema või sportlikuma välimuse vahel. Nagu mainisime, jääb praegune praegune platvorm alles, seega jääb Passport maastur keskmise suurusega mudeliks.

2024 Honda Passi värvid

2024 Honda Passi väljalaskekuupäev ja hind

Tulevane 2024. aasta Honda Passport maksab umbes 44 000 dollarit. Seega hind jääb samaks. Järgmise põlvkonna mudel pole aga nii kaugel, sest loodame, et uue põlvkonna Passport jõuab kohale 2024. aasta lõpus. Mis puutub 2024MY mudelisse, siis Honda annab selle välja sel suvel.

sarnased postitused

Leave a Reply