2024 Hyundai Palisade ümberkujundus, mootori tehnilised andmed, väljalaskekuupäev ja hind

2
2024 Hyundai Palisade ümberkujundus, mootori tehnilised andmed, väljalaskekuupäev ja hind

Tulevane 2024. aasta Hyundai Palisade on luksusliku interjööri, sujuva sõidu ja ruumiga kogu perele. Ettevõtte suurim linnamaastur on saadaval mitmes varustustasemes, alates taskukohasest põhimudelist kuni luksusliku Calligraphy mudelini, mis sarnaneb kõige enam Genesis GV80-ga. Premium-mudelitel on sellised funktsioonid nagu panoraamkatuseluuk, armatuurlauasisene navigatsioon ja tepitud nahkistmed, kuid kõigil mudelitel on standardvarustuses mitmeid tehnilisi ja ühenduvusfunktsioone.

Nagu varemgi, on Palisade jõuallikaks võimas 3,8-liitrine V-6 mootor koos kaheksakäigulise automaatkäigukastiga. See toodab sujuvalt 291 hobujõudu.

2024 Hyundai Palisade Facelift

Hyundai Palisade disain on pälvinud palju kriitikat. Hoolimata asjaolust, et arvamused üldise stiili kohta on üsna erinevad, näeb see meie arvates väga hea välja. 2024. mudeliaastaks teeb tootja mõningaid muudatusi, lisades uue veljedisaini, samuti uue esivõre, uued esituled ja uued katted nii esi- kui ka tagumiste kaitseraudade jaoks.

Palisade on umbes keskmise suurusega kolmerealine linnamaastur, mis on klassifitseeritud keskmise mudeli hulka. Kia Telluride, Honda Pilot ja Toyota Highlander on mõõtmetega, mis on üksteisega suhteliselt võrreldavad.

Hubane interjöör

2024. aasta Hyundai Palisade interjöör jätab mulje, et tegemist on kulukama linnamaasturiga. Materjalid on peened, istmed on hubased ja sisekujundus on tipptasemel. 2024. aastaks kujundab tootja ümber armatuurlaua, näidikuploki, rooli konstruktsiooni ja istmematerjalid. Need täiustused hoiavad Palisade’i ajakohasena, stiilse ja tipptasemel. Hyundai Palisade põhimudel on hästi varustatud Android Auto, Apple CarPlay ja uute USB-C-portidega esimeses ja teises reas.

Nagu varemgi, mahub Palisade kaheksa inimest, kuid see arv langeb seitsmele, kui valida teise rea kapteniistmed. Lisaks avarale istumisnurgale on Palisade’il suur lastiruum.

Ohutusvalikud

Palisade’iga on kaasas arvukalt põhilisi ohutus- ja juhiabi tehnoloogilisi funktsioone. Nende hulka kuuluvad tagumised parkimisandurid, täiskiirusel adaptiivne püsikiiruse hoidja, tagumiste sõitjate hoiatus, pimenurga jälgimine, tagumine ristliikluse hoiatus ja ohutu väljumise abi.

See sisaldab ka automaatset hädapidurdust, sõidurajal püsimise abi, juhi tähelepanu hoiatust, automaatseid kaugtulesid ja tagumisi parkimisandureid.

2024 Hyundai Palisade interjöör

2024 Hyundai Palisade mootori tehnilised andmed

Nagu öeldud, jätkab uut 2024. aasta Hyundai Palisadet 3,8-liitrine V-6 mootor ja kaheksakäiguline automaatkäigukast. Mootor toodab 291 hobujõudu, pakkudes suurepärast kiirendust. Mõnes katses saavutas Palisade 60 miili tunnis nullist 6,9 sekundiga ja 70 miili tunnis peatumiseks kulus 182 jalga. See osutus mõnevõrra aeglasemaks kui Chevrolet Traverse, kuid kiiremaks kui Telluride.

Käigukast vahetatakse automaatselt sujuvalt ja nelikvedu on saadaval lisavarustusena SE, SEL ja Limited varustustasemetel, kuid on standardvarustuses kalligraafia tipptasemel. Vaikimisi on esivedu. Edasimüüja antud haakekonksuga võib see tõmmata kuni 5000 naela.

2024 Hyundai Palisade taga

2024. aasta Hyundai Palisade hind ja väljalaskekuupäev

2024. aasta esiveolise (FWD) Hyundai Palisade SE alghind on 34 950 dollarit. Nelikveoga SE on 36 950 dollarit.

SEL-i varustustaseme hind on 37 950 dollarit, XRT aga 40 250 dollarit. Palisade Limited ja Calligraphy mudelid on kõige kallimad. Nende hinnad algavad vastavalt 46 500 ja 48 900 dollarist. Kui otsite sellist linnamaasturit, peaksite kaaluma Kia Telluride’i ostmist, mis on mehaaniliselt võrreldav selle omaga ja on mõnevõrra odavam. Chevrolet Traverse, Nissan Pathfinder ja Volkswagen Atlas on kõik konkurendid, kes on Palisade’iga samas segmendis.

sarnased postitused

Leave a Reply