2024 Hyundai Tucson on täielikult elektriline

1
2024 Hyundai Tucson on täielikult elektriline

Järgmine 2024. aasta Hyundai Tucson tutvustab peagi ühte olulist uuendust. Loomulikult räägime täiselektrilisest Tucson EV-st. See mudel pakub muljetavaldavat jõudlust, mis hõlmab palju võimsust ja head sõiduulatust.

Mis puutub tavalisse Tucsonisse, siis see peaks veel aasta-kaks teel olema. See versioon saab meie teadaolevate andmete põhjal väiksemaid uuendusi. Müük algab hiljem 2023. aastal ja siin on kõik, mida pead teadma Tucsoni linnamaasturi ja selle täiselektrilise versiooni kohta.

Väline ümberkujundus

Tucsoni crossover-maastur näeb juba moodne ja püstine välja. 2024. aasta Hyundai Tucson näeb aga veelgi parem välja. Sellel mudelil on rohkem kõverusi ja see näeb selle tulemusel siidisem välja. Hyundai soovib oma aerodünaamikat parandada. Lisaks on uuel Tucsonil parem juhitavus ja see toimib väledamalt. Sõiduki mõõtmed, sealhulgas sõidukõrgus ja teljevahe, ei tohiks üldse muutuda.

Taas on saadaval 19-tollised alumiiniummetallveljed, mis on kõige populaarsem valik. Tucson jätkab ka maastikurehvide pakkumist. Esikülg muutub, eriti täiselektrilisel variandil, kuna õhuvõtuavasid või suuremaid avasid pole vaja. Veelgi enam, Tucson EV-l on kapoti all panipaik, kuna elektrilist jõuülekannet nihutatakse kaugemale.

Hyundai Tucsoni interjööri muudatused

2024. aasta Hyundai Tucsoni interjöör saab palju uuendusi. Alustuseks pakub tootja mugavuse suurendamiseks uusi istmeid. Lisaks näeb kabiin püstisem välja ja Tucsoni linnamaastur pakub ka standardsemaid kõrgtehnoloogilisi mugavusi. Uus polster on teel, nii et Hyundai teeb sisemuses selgelt palju muudatusi.

Armatuurlaud saab väikesed muudatused, kuid ootame uusi ja suuremaid kuvasid. Lisaks on töös täielikult digitaalne armatuurlaud. Seal on ruumi viiele reisijale ja kolmandat rida ei tule niipea. Täiselektriline Tucson pakub muljetavaldavat hoiuruumi ja saab futuristlikuma välimuse.

2024 Hyundai Tucsoni interjöör

Tucson Hybrid ja Tucson EV spetsifikatsioonid

Järgmine 2024. aasta Hyundai Tucson saab täiselektrilise variandi. Küll aga jääb teele tavaline sisepõlemismootoritega Tucson. Tavaversioonil on 2,5-liitrine neljasilindriline mootor, mis toodab 187 hj ja 182 naela pöördemomenti. Põhimõtteliselt ei oota me kapoti all muudatusi ega täiustusi. Mis puutub täiselektrilisesse Tucsoni, siis see asub uuel arhitektuuril. Platvorm mahutab 100 kWh aku, mida on hea kuulda.

Tänu sellele läbib Tucson EV ühe laadimisega 300 miili. Täiselektriline versioon toodab väidetavalt vähemalt 300 hobujõudu. Ootame selle uhiuue mudeli kohta lisateavet. Teisest küljest jätkab Tucson ka hübriidvariantide pakkumist, nii kergehübriid- kui ka pistikhübriidjõuallikaid.

2024 Hyundai Tucsoni kontseptsioon
Hyundai Vision T kontseptsioon

2024 Hyundai Tucsoni väljalaskekuupäev ja hind

Tavalise 2024. aasta Hyundai Tucsoni hind algab 28 000 dollarist. Sellel maasturil on nii palju varustustasemeid ja kõige kallim variant on saadaval umbes 45 000 dollari eest. Elektriline Tucson maksab üle 40 000 dollari, see on kindel. Ootame lisateavet, kuid teame, et see mudel jõuab esindustesse 2023. aasta teisel poolel.

sarnased postitused

Leave a Reply