2024 Jeep Wrangler EV: kõik, mida pead teadma

1
2024 Jeep Wrangler EV: kõik, mida pead teadma

Toimub täiselektriline 2024. aasta Jeep Wrangler EV. Viimaste uudiste kohaselt muudab Jeep oma kaubamärgi ikoonilise Wrangleri täiselektriliseks. Neile, kes ei pruugi teada, müüb Jeep juba Wrangleri pistikhübriidversiooni, mida nimetatakse 4xe-ks.

Niipalju kui me aru saame, on uuel linnamaasturil neli põrandale paigutatud šassiile kinnitatud akut. See kasutab ka kahekordset elektrisüsteemi, mis peaks olema väga võimas. Kontseptsioon Magneto kasutab ka ainulaadset EV jõuülekannet, mis ühendab 285-hobujõulise elektrimootori kuuekäigulise manuaalkäigukastiga. Tänu sellele võime oodata vähemalt 200 miili ulatust.

2024 Jeep Wrangler EV Design

Eelmisel aastal avalikustas Jeep Magneto kontseptsiooni, mis näeb välja väga atraktiivne. Piltide järgi otsustades on Magneto välisilme väga sarnane praeguse põlvkonna Wrangleriga. Kontseptsioonil on kaheukseline keretüüp ja peagi on oodata ka neljaukselist versiooni.

Disain on hästi tuntud ja Magneto kannab tuntud seitsme piluga iluvõret ja ümaraid traditsioonilisi esitulesid. Nii nagu tavalisel Wranglerilgi vabas õhus sõidukogemuseks on EV mudelil kahtlemata eemaldatav katus ja uksed. Üldiselt, kui otsite midagi ainulaadset, siis arvame, et see maastur on ootamist väärt.

Interjööri omadused

Interjööri osas me veel ei tea, kas 2024. aasta Jeep Wrangler EV-d hakatakse pakkuma nii kahe- kui ka neljaukselise kerega. Tõenäoliselt on see nii ja me eeldame, et sellel on sama põhiline siseruum ja armatuurlaua paigutus nagu praegusel Wrangleril. Sellel on kindlasti eemaldatavad uksed ja katus, mis tagab vabas õhus sõidukogemuse.

Võib julgelt eeldada, et Jeep lisab kvaliteetseid materjale ja ilmselt ohtralt uut tehnikat. Tootja paljastas, et standardvarustusse tuleb biomeetriline tuvastussüsteem, mis kasutab juhi identiteedi kinnitamiseks näotuvastust või sõrmejälgi.

2024 Jeep Wrangler EV interjöör

2024. aasta Jeep Wrangleri EV mootori tehnilised andmed

Nagu me ütlesime, kasutab uus 2024. aasta Jeep Wrangler EV tõenäoliselt sarnast või täpselt sama süsteemi nagu Magneto-nimeline kontseptsioon.

See mudel kasutab ainulaadset EV jõuülekannet, mis toodab ühe elektrimootoriga 285 hj. Tähelepanuväärne on ka see, et mootoriga on kaasas kuuekäiguline manuaalkäigukast. Siiski eeldame, et Wrangler EV kasutab ühte või mitut elektrimootorit. Mõnede kuulujuttude kohaselt suudab tulevane linnamaastur ühe laadimisega läbida vähemalt 200 miili.

2024 Jeep Wrangler EV taga

Kui palju maksab elektriline Jeep Wrangler?

Kahjuks pole Jeep uue 2024. aasta Wrangler EV hinnakujunduse kohta midagi öelnud. Saadud teabe põhjal ei tule uus linnamaastur aga sugugi odav. Seal peaks olema viis erinevat viimistlust ja palju kohandamisvõimalusi.

Baasmudel Sport võiks alata 50 000 dollarist, samas kui Freedom maksab 55 000 dollarit, Sahara on 60 000 dollarit, Rubicon 65 000 dollarit ja kalleim Magneto on umbes 70 000 dollarit. Nagu näha, on tegemist olulise hinnatõusuga võrreldes tavalise Wrangleriga, mis maksab veidi üle 30 000 dollari. Eeldame, et kõik mudelid debüteerivad millalgi järgmisel aastal, tõenäoliselt sügisel.

sarnased postitused

Leave a Reply