2024 Lincoln Corsair Price, ümberdisain, Grand Touring

2
2024 Lincoln Corsair Price, ümberdisain, Grand Touring

2024. aasta Lincoln Corsair on teel ja see saab paar huvitavat uuendust. Tegemist on suhteliselt värske mudeliga, nii et ümberdisainimist ikka veel kavas ei ole. Lincoln pakub aga kerget värskendust. Tänu sellele näeb uus Corsair veelgi parem välja ning interjöör on praegusest moodsam.

Mugavus on tõeliselt suurepärane ja Corsairil on palju standardseid funktsioone. Ka jõudlus on hea, kuna Corsairil on valida paari jõuülekande valiku vahel. Uus mudel jõuab esindustesse hiljem 2023. aastal ja siin on kõik, mida pead teadma.

Välised muudatused

Tulevane 2024. aasta Lincoln Corsair peaks saama paar visuaalset värskendust ja see näeb seetõttu stiilsem välja. Maasturi esivõre on veidi laiem, mille tulemuseks on püstisem ja eristuvam esiosa. Võrrel on suuremad avad mootori paremaks jahutamiseks ning uuendatakse päevatulesid.

Teisest küljest ei olnud tagumises otsas uusi elemente näha, seega on disain endiselt sama, mis varem. Hea uudis on see, et sellel on endiselt väikesed kolmnurksed tagatuled, kaks väljalaskeava ja ümarad servad. Viimaseks, kuid mitte vähemtähtsaks, pakub Lincoln uusi värve ja võib-olla ka uusi valikulisi pakette.

Lincoln Corsair Interior Review

2024. aasta Lincoln Corsair sisaldab mõningaid olulisi interjööri täiustusi. Puuteekraan on muutumatu, kuid nüüd asub see kõrgemal. Kuigi see loob rohkem ruumi, ei saa Corsair täiendavaid nuppe. Armatuurlaua elegantsetest joontest ja õhuavadest, mis täidavad peaaegu kogu armatuurlaua laiuse, on võimatu märkamata jätta.

Lincolnis on kasutatud mitmeid kvaliteetseid materjale, sealhulgas polstrit, nii et mugavus on suurepärane. Lincoln Corsairi standardvarustuses on 12,3-tolline digitaalne näidikupaneel ja 13,2-tolline puuteekraan. Spekulatsioonide kohaselt kasutatakse SYNC4 teabe- ja meelelahutussüsteemi veel kord.

2024 Lincoln Corsair Grand interjöör

Mootori valikud, käigukast, MPG

Jõudluse osas säilitab uus 2024. aasta Lincoln Corsair praegused mootorivalikud. Õnneks on valida kahe jõuallika vahel. Esimene neist on 2,0-liitrine gaasimootor. See neljasilindriline agregaat on võimeline tootma 250 hj. Nelikveosüsteem on nagu varemgi lisavarustuses ning Ford jätkab 8-käigulise automaatkäigukasti pakkumist.

Valikuliselt on saadaval pistikhübriidjõuallikas. Kui soovite, valige Corsair Grand Touring mudel. Sellel versioonil on 2,5-liitrine neljasilindriline mootor ja elektrimootor. Koguvõimsus on 266 hobujõudu. Veelgi olulisem on see, et Grand Touring mudelil on peaaegu 30 miili täiselektriline sõiduulatus. Lisaks saavutab selle kombineeritud võimsus 33 mpg, samas kui baasmootor saab umbes 25 miili galloni kohta.

2024 Lincoln Corsair Grand Touring

2024 Lincoln Corsairi väljalaskekuupäev ja hind

2024. aasta Lincoln Corsairi baasi hind algab 40 000 dollarist. See tähendab, et hind jääb tõenäoliselt samaks. Teisest küljest on Corsair Grand Touring saadaval umbes 55 000 dollari eest. See mudel jõuab esindustesse 2023. aasta teisel poolel, tõenäoliselt septembri lõpus.

sarnased postitused

Leave a Reply