2024 Mitsubishi Outlanderi ümberkujundus, PHEV-i tehnilised andmed, hind ja väljalaskekuupäev

0
2024 Mitsubishi Outlanderi ümberkujundus, PHEV-i tehnilised andmed, hind ja väljalaskekuupäev

Kui see järgmisel aastal ilmub, sisaldab muudetud 2024. aasta Mitsubishi Outlander mitmeid uuendusi. Futuristlik esiosa kujundus põhines Xeroxi eelmisel mudelil, mis oli kohe suur hitt.

Kuigi Outlander jagab sama platvormi kui kolmerealine Nissan Rogue, on oluline tähele panna, et selle mudeli kõige tagumised istmed pole mõeldud täiskasvanutele. Outlanderi 181-hobujõuline neljasilindriline mootor on standardvarustuses koos CVT ja esiveoga, lisavarustusena on saadaval ka nelikvedu. Saadaval on ka pistikhübriid, mis koosneb 2,4-liitrisest neljasilindrilisest mootorist ja kahest elektrimootorist, mis toodavad kokku 248 hobujõudu.

2024 Mitsubishi Outlanderi välisilme

Eelmisel aastal tehtud põhjaliku ümberehituse järel teeb Mitsubishi uues Outlanderis mõningaid peeneid muudatusi. Futuristlik välimus on säilinud, kuid sellel on nüüd atraktiivsem välimus.

Lisaks sellele on sellel väga suur iluvõre ja üliväikesed esituled. Tulevane linnamaastur asub Nissan Rogue praeguse põlvkonnaga samal platvormil, mis toob kaasa palju eeliseid. Igatahes soovitaksime keskmise taseme SEL-i mudelit. Sellel mudelil on 20-tollised rattad, elektriline pagasiluuk ja juhi abifunktsioonid, nagu adaptiivne püsikiiruse hoidja ja sõidurea hoidmise abi.

Interjööri muudatused

Uus 2024. aasta Mitsubishi Outlander pakub sõidukis suuremat sõitjatemahtu kui tema eelkäija, kuna on suurenenud pikkus, laius ja teljevahe. Samuti on sellel eelmise mudeliga võrreldes palju täiustatum armatuurlaua paigutus ja rafineeritum siseviimistlusmaterjalide valik. Lisaks on saadaval mitmesugused kaasaegsed seadmed, sealhulgas esiklaas ja 12,3-tolline digitaalne mõõteriistade klaster.

Mis puudutab sisemist mugavust, siis kahes esimeses reas on puusa- ja jalaruumi rohkem, kuid kolmandal istmel on täiskasvanutel väga vähe ruumi end sirutada. Volkswagen Tiguan on oma klassis ainuke crossover, mis pakub mugavat istekohta seitsmele. Kuna teise ja kolmanda rea ​​taga on 1 kuupjalga üldmahutavus suurenenud, on uuel Outlanderil seekord rohkem ruumi lasti jaoks.

2024 Mitsubishi Outlanderi interjöör

2024. aasta Mitsubishi Outlanderi mootorivalikud

2024. aasta Mitsubishi Outlanderi baasmudel on saadaval 2,5-liitrise neljasilindrilise reasmootoriga, mis on võimeline tootma 181 hobujõudu ja 181 naela jalga pöördemomenti. Sellel mudelil on valikuline automaatkäigukast, millel on pidevalt muutuv ülekandearv (CVT). Kuigi Outlanderi kiirendusajad on võrreldavad turboülelaaduriga CX-5 ja Kia Sportage kompaktsete krossoverite omadega, tunnevad nad maanteekiirusel vähem reageerimisvõimet ja loidumat.

See tunne on tingitud Outlanderi käiguta CVT-käigukastist. Peale selle on pistikhübriidvariandil suurem maksimaalne väljundvõimsus ja me eeldame, et sellel on mõnevõrra parem kiirendus. Sellel mudelil on 2,4-liitrine neljasilindriline ja paar elektrimootorit, mille tulemuseks oli 248 hobujõudu.

2024 Mitsubishi Outlander taga

Kui palju maksab täiskoormusega 2024. aasta Mitsubishi Outlander?

Eeldame, et 2024. aasta Mitsubishi Outlanderi esiveolise algtaseme variandi baashind jääb ligikaudu samaks, mis praegu on. See tähendab, et see maksab umbes 27 000 dollarit.

Kõige kallim saadaolev mudel on nelikveoga Outlander SEL. Selle mudeli hind algab 36 000 dollarist. Siiski eeldame, et tulevane Outlander PHEV jääb selle vahemiku keskele, kui see lõpuks 2023. aastal turule jõuab.

sarnased postitused

Leave a Reply