2024 Nissan Murano: ümberkujundus, väljalaskekuupäev, interjöör

0
2024 Nissan Murano: ümberkujundus, väljalaskekuupäev, interjöör

Murano linnamaasturi praegune põlvkond on meiega olnud peaaegu kümme aastat. See on muutumas, kuna 2024. aasta Nissan Murano on järgmise põlvkonna mudel. Uue disainiga saab see linnamaastur palju muudatusi ja täiendusi. Uus mudel kasutab sama mootorit ja sõidab samal platvormil.

Teisest küljest on järgmine Murano pisut suurem, pakkudes rohkem siseruumi. Interjöör saab ka arvukalt uuendusi, seega on tegemist täieliku kapitaalremondiga. Mõned asjad pole veel selged, kuid Nissan avaldab aasta lõpuks rohkem üksikasju.

Väline ümberkujundus

Tootja teeb kena ümberkujunduse, millele järgneb mõned muud uuendused. See puudutab konkreetselt mehaanikat, sest 2024. aasta Nissan Murano jääb praegusele D-platvormile. Kuid ootame ka mitmeid olulisi uuendusi, nagu need, mida märkasime uues Pathfinderis. Uus Murano peaks seetõttu pakkuma väledamat juhitavust ja üldiselt paremat sõidukvaliteeti.

Lisaks arvame, et see ümberkujundamine toob kaasa uue tehnoloogia ja pakub uusi võimalusi. Loomulikult on uus disain teel. Kuna praegune põlvkond on eksisteerinud peaaegu kümme aastat, on kindel, et toimuvad märkimisväärsed esteetilised muutused. Seetõttu hõlmab see ümberkujundus uusi rattaid ja välisvärve. Lisaks on teel uus esikate, millele järgnevad uued tagatuled ja kaitserauad.

Nissan Murano interjööri uuendused

Praeguse mudeli kabiin vananes graatsiliselt. Siiski on aeg millegi uue ja moodsama jaoks. Seetõttu tutvustab 2024. aasta Nissan Murano uut sisekujundust. See maastur pakub nüüdsest kõrgemat mugavust ja üldiselt paremat koostekvaliteeti.

Järgmisel põlvkonnal on uued, ahvatlevamad armatuurlaua kujundused ja ka edasised edusammud nendes valdkondades. Lisaks ootame uusi tehnoloogilisi hüvesid, sealhulgas uuendatud teabe- ja meelelahutussüsteemi, täiustatud telefoniintegratsioone ja paremat ohutust.

2024 Nissan Murano interjöör

Mootori tehnilised andmed ja hübriidkuulujutud

Praegu olemasolev 3,5-liitrine V6 gaasimootor jätkab uue 2024. aasta Nissan Murano jõuallikana. Tõenäoliselt saab see jõudluse parandamiseks siiski väikese võimsuse. Veelgi olulisem on see, et me eeldame praeguse CVT asendamist 9-käigulise automaatkäigukastiga, mis peaks kogu sõidukogemust oluliselt parandama. Selline näpunäide mitte ainult ei parandaks sõidu mugavust, vaid suurendaks ka Murano pukseerimisvõimet.

Praegu on hübriidjõuallikas kuulujutt. Nissan võiks lisada oma ePoweri tehnoloogia, mis läheneb hübriidjõuallikale veidi teistmoodi. Selle stsenaariumi korral toimiks bensiinimootor elektrigeneraatorina, samal ajal kui pädev elektrimootor juhiks rattaid. Siiski on see vaid spekulatsioon, nii et Nissan ei avalda veel ametlikku avaldust.

2024 Nissan Murano Platinum

2024 Nissan Murano väljalaskekuupäev ja hind

Täiesti uus 2024. aasta Nissan Murano jõuab esindustesse järgmisel sügisel. Seega on Murano linnamaastur aasta kaugusel. Hind algab umbes 35 000 dollarist, kuigi see pole kaugeltki ametlik. Oleme eriti huvitatud hübriidversioonist. Kui see tõesti kohale jõuab, maksab see mudel 40 000 dollarit või isegi rohkem.

sarnased postitused

Leave a Reply