2024 Subaru Outback: muudatused, tehnilised andmed, väljalaskekuupäev

2
2024 Subaru Outback: muudatused, tehnilised andmed, väljalaskekuupäev

Tulevane 2024. aasta Subaru Outback peaks saama väiksemaid uuendusi. Praegune mudel läbis dramaatilisema ümberkujundamise, seetõttu peaks järgmises nägema vaid väikseid muudatusi. See hõlmab nii mõnda salongi muudatust kui ka mõningaid tagasihoidlikke kosmeetilisi täiustusi. Selle põhjal, mida me teame, jäävad asjad kapoti all tõenäoliselt samaks.

Outbacki mudeli Onyx Edition sisaldab erinevalt mõnest teisest varustustasemest kahte mootorivalikut. Koos tipptasemel Touring mudeliga on saadaval ka Wildernessi variant, mis pakub muljetavaldavat maastikuvõimekust. Hind peaks jääma ja siin on kõik, mida pead selle uue mudeli kohta teadma.

Väike välise näo tõstmine

Mitte kaua aega tagasi tutvustas Subaru uut stiili. Uut esipaneeli koos uute LED-esitulede ja suurema iluvõrega pole ja see ei näe edasisi uuendusi. 2024. aasta Subaru Outback saab aga uued valikulised veljed ja nurgelisemad jooned. Siiski pole see kaugeltki märkimisväärne näoparandus. Jah, kosmeetilisi täiustusi tehakse. Teadaolevalt võetakse kasutusele uus tagatulede graafika ja pakkumisel peaks olema üks-kaks uut välisvärvi.

Outbacki maasturi proportsioonid jäävad samaks, sest see hakkab kasutama sama platvormi. Outbackil on ka sõidukõrgus 8,7 tolli. Subarul on varustustase nimega Wilderness, kui soovite paremat sõitu ja paremat maastikuvõimet.

2024 Subaru Outback hind

Mootori tehnilised andmed

Eelseisval 2024. aasta Subaru Outbackil on endiselt lai valik jõuülekandeid. 2,4-liitrine Boxeri mootor on XT varustustaseme standardvarustuses. See mootor suudab toota kuni 260 hj ja pöördemomenti 277 lb-ft. Samuti on olemas 2,5-liitrine mootor 182 hobujõu ja 170 naela pöördemomendiga. Olenemata sellest, millise mootori te valite, pakub Subaru usaldusväärset ja sujuvat CVT-automaatkäigukasti.

Lisavarustusse kuuluva mootori kütusekulu on maanteel 30 mpg ja linnas 23 mpg. Mis puudutab baasjõuallikat, siis maanteel läbisõit 33 mpg kõlab paljulubavalt. Siiski ei kavatse Subaru Outbacki jõudlust parandada.

Subaru Outback Wilderness

Nagu mainisime, pakub 2024. aasta Subaru Outback maastikuversiooni Wilderness. Tegemist on suhteliselt uue varustustasemega, nii et me ei oota täiendavaid täiustusi. Parandada pole aga vaja midagi, sest tegu on muljetavaldava variandiga koos täiendava kliirensiga. Outback Wilderness pakub 9,5 tolli sõidukõrgust, julgemaid kaitserauad, uusi rehve ja ainulaadset kapoti kleebist.

Stiil on loomulikult agressiivsem. Siiski keskendutakse maastikuvõimekusele, nii et sellel mudelil on standardvarustuses suuremad 17-tollised valuveljed. Subaru lisas ka põhjakaitsed, libisemisplaadid ja katusereelingud. Lisaks on katuseluuk saadaval ja see näeb väga püstine välja. Lõpuks pakub see versioon erinevaid sõidurežiime ja standardset AWD-süsteemi.

2024 Subaru Outback Wilderness

2024 Subaru Outback väljalaskekuupäev ja hind

Uue 2024. aasta Subaru Outbacki hind jääb alles, seega läheb see maksma umbes 28 000 dollarit. Kvaliteetsem Outback Onyx Edition maksab üle 35 000 dollari ja Wildernessi varustustase üle 40 000 dollari. Väidetavalt algab järgmise Outbacki mudeli müük järgmisel suvel.

sarnased postitused

Leave a Reply