2024 Toyota RAV4 Facelift, tehnilised andmed ja hind

0
2024 Toyota RAV4 Facelift, tehnilised andmed ja hind

Toyota RAV4 on tänapäeval maanteedel üks populaarsemaid linnamaastureid ja selle järglast peaksite varsti ootama. See tähendab, et uus 2024. aasta Toyota RAV4 jätkab oma rivaalitsemist selliste mudelitega nagu Honda CR-V, Ford Escape, Subaru Forester ja Nissan Rogue.

Arvame, et uus RAV4 on valmis mõneks väikeseks kosmeetiliseks muudatuseks. Need muudatused võivad hõlmata esivõre muudatust ja esi- või tagatulede värskendamist. Meile teadaolevalt on värskendused kavas avaldada hiljem sel aastal. Kordan, see ei ole oluline muutus.

2024 Toyota RAV4 välimised muudatused

Uus 2024. aasta Toyota RAV4 on valmis mitmeteks tagasihoidlikeks visuaalseteks modifikatsioonideks. Saadud teabe põhjal sisaldab eelseisval linnamaasturil ümberkujundatud esivõre ning võimalik, et esi- ja tagatulede kuju on muudetud.

Jällegi, see ei ole väga suur muutus, kuid Toyotal ei ole vaja minna äärmustesse, et hoida RAV4 konkurentsivõimelise väikemaasturite tööstuse esirinnas.

Kaasaegsem interjöör

Ergonoomika ja mahukas panipaik on eelseisva 2024. aasta Toyota RAV4 esikohal. Avarat keskkonsooli täiendab funktsionaalne riiul, mis ulatub üle armatuurlaua. LE baasklassil on ühetsooniline manuaalne temperatuuriregulaator, plastist istmed ja rool. Kuid Toyota sisaldab XLE-l, mudeli tõusul paar boonust, kuid XLE Premiumil on palju ahvatlevamaid funktsioone. Sellel on kunstnahast istmed, nahaga kaetud rool ja käigukangi, õmmeldud ja polsterdatud armatuurlaud ning käetugi keskkonsoolis.

Tagaistme taha mahub 10 käsipagasi kotti ja 22, kui tagaiste on kokkuklapitud. Nii Limitedil kui ka TRD Off-Roadil on 10,5-tolline puuteekraan võrreldes teiste klasside 8,0-tolliste ekraanidega. Infotainment-süsteem on juhtmevaba ja töötab nii Apple CarPlay kui Android Autoga. Sellel on ka 4G LTE mobiilne leviala. Lisadena saab lisada juhtmevaba laadimisjaama nutitelefonile, GPS-i ja JBL premium-muusikasüsteemi.

2024 Toyota RAV4 SISUSTUS

2024 Toyota RAV4 jõuülekanne

Tohutu jõuga peab alati kaasnema vastutus. 2024. aasta Toyota RAV4 kasutab tugevat 4-silindrilist mootorit, mille töömaht on 2,5 liitrit, mis tagab suurepärase võimsuse ja kütusesäästlikkuse tasakaalu. Kahjuks on ebatõenäoline, et valikusse lisatakse turbomootor, et võistelda sportlikumate rivaalidega nagu uus Mazda CX-50.

Seega peaksite eeldama, et see jõuallikas on võimeline tootma 203 hobujõudu. Sellel jõuülekandel on automatiseeritud käigukast, millel on kaheksa erinevat ülekandearvu. Kuigi vaikimisi on endiselt esivedu, annab Toyota klientidele nüüd võimaluse minna üle nelikveosüsteemile ning uuendus oleneb varustustasemest.

PHEV Valikud

Saadaval on ka pistik-hübriidvariatsioon, mille võite valida, kui soovite kütusesäästlikumat seiklusmaasturit. RAV4 Prime’i sõiduulatus pole mitte ainult umbes 40 miili, vaid see toodab ka 302 hobujõudu. Tänu sellele annab see tõelise kiiruse pöörde.

2024 Toyota RAV4 PHEV

2024 Toyota RAV4 hind ja väljalaskekuupäev

2024. aasta Toyota RAV4 linnamaasturi esialgne hind peaks olema umbes 27 000 dollarit. RAV4 hind on kooskõlas selliste mudelitega nagu Honda CR-V, Chevrolet Equinox, Kia Sportage ja Ford Bronco Sport. Siiski on see mõnevõrra kallim kui mõned tema otsesed konkurendid.

Tugevama välimusega TRD Off-Road on mõnevõrra kallim, ligikaudu 36 000 dollarit. Keskklassi variandid maksavad aga jätkuvalt 30 000–35 000 dollarit. Uuendatud versioon peaks müügile jõudma järgmisel suvel.

sarnased postitused

Leave a Reply