2024 Toyota Sequoia: mida uut oodata?

0
2024 Toyota Sequoia: mida uut oodata?

Uus 2024. aasta Toyota Sequoia, mis tuleb müügile 2023. aastal, põhineb Pikap Toyota Tundra. See linnamaastur on endiselt kalleim, mida Toyota toodab, nagu ka tema eelkäija.

Tänu kallitele tarvikutele on see linnamaastur ohtlikult lähedal konkureerimisele luksustootjatega nagu Lexus. See mudel on õige valik, kui otsite avara salongi, suure veojõu ja hübriidjõuallikaga linnamaasturit. Siin on kõik muudatused, mida järgmine Sequoia toob.

Tundra veoautot meenutav välimus

Tundra pikapi uusim versioon sarnaneb paljudes aspektides 2024. aasta Toyota Sequoiaga. Sellel on tugev isiksus, mis on meeldiv, ning mõlemal versioonil on sama eristav iluvõre ja atraktiivsed esituled. Sequoia praegust suurust, mis on umbes sama suur kui Ford Expeditionil, pole plaanis muuta.

Tähelepanuväärne on ka see, et Sequoia mudelil on standardvarustuses 18-tollised veljed. Valikulised 22-tollised veljed näevad samuti suurepärased välja. Capstone’i mudeli tavalised rattad on kroomitud, muutes need stiilsemaks. Enamik Toyota uutest välisfunktsioonidest on ees. Oodake arvukalt täiendavaid uuendusi, valikupakette ja värvivalikuid.

Uue 2024. aasta Toyota Sequoia sees

Toyota Sequoia on ka 2024. aastal uuendatud esmaklassiline linnamaastur. Uskumatu on tõdeda, et selle kolmerealise linnamaasturiga pole kunagi olnud ruumiprobleeme. Ruumi on piisavalt, isegi kolmandas reas, et inimesed saaksid mugavalt istuda. Ostjad saavad nüüd valida kolmanda fikseeritud rea ja edasi-tagasi libiseva rea ​​vahel. Siseküljele on selgelt palju tähelepanu pööratud ning tootja kasutas ebaharilikku puitviimistlust ja nahkistmeid.

Infotainment-süsteemi jaoks on olemas ka suur 14-tolline puuteekraan. Capstone’i sort on uusim lisand ja seega ka kõige kallim. Lisaks on olemas täiendavad integratsioonid mobiilseadmete, Apple Musicu, Amazoni ja paljude muude teenustega. Seoses muudatustega ootame uut infotainment-süsteemi, standardsete mugavuste tõusu ja uuendatud tehnikapaketti.

2024 Toyota Sequoia interjöör

Üksikasjad mootori kohta

Toyota Sequoia põhihübriidmootor on üks võimsamaid selles valdkonnas. Selle hübriidsõiduki jõuallikaks on 3,4-liitrine kahe turboga V6 mootor ja elektrimootor. See mootor toodab maksimaalselt 435 hobujõudu ja 540 naela pöördemomenti.

See Toyota välja töötatud hübriidtehnoloogia on kahtlemata märkimisväärne edasiminek. See ületab oluliselt eelmist versiooni. Koos RWD-süsteemiga on standardvarustuses 10-käiguline automaatkäigukast. Tegelikkuses on Sequoia jaoks saadaval madal ülekandekast ja nelikvedu.

2024 Toyota Sequoia tagumine

Uue Toyota Sequoia 2024 hinnakujundus ja saadavus

Uhiuue 2024. aasta Toyota Sequoia alghind on umbes 59 000 dollarit. Võimalik on osta veelgi rikkalikumate funktsioonidega versioone. Alates 78 000 dollarist tõuseb Sequoia Capstone hind pidevalt. Insaider ütleb, et Jaapani autofirma plaanib järgmise aasta sügisel 2024. aasta mudelina välja anda uue kolmerealise Sequoia.

sarnased postitused

Leave a Reply