2024 Volkswagen Touaregi ülevaade – 2023 / 2024 uus linnamaastur

2
2024 Volkswagen Touaregi ülevaade – 2023 / 2024 uus linnamaastur

Uue põlvkonna 2024. aasta Volkswagen Touareg jõuab taas müüki. See maastur on saadaval kogu maailmas ja see konkureerib luksusmaasturite segmendis. Selle tõttu pole hind kahjuks nii soodne. Teisest küljest on Touareg tippmudel, millel on nii palju pakkuda. Moodne ja äratuntav väliskujundus on endiselt olemas ning seda uuendatakse. Interjöör on täis esmaklassilisi funktsioone ja materjale.

Kapoti all on Touaregil tavapärased gaasi- ja diiselmootorid ning lisavarustusena on saadaval ka pistikhübriidjõuallikas. Praegu on Touareg oma kolmandas põlvkonnas ja on olnud teedel alates 2002. aastast. See on populaarne mudel mitmel põhjusel. Kui otsite elegantse stiili ja suurepärase jõudlusega mugavat linnamaasturit, siis ärge enam otsige. Suurimad rivaalid on taas BMW X5, Audi Q7 ja Mercedes-Benz GLE.

Väline ümberkujundus

Tulevane 2024. aasta Volkswagen Touareg saab kerge ilme. Spioonikaadrid on saadaval ja näeme, kuidas järgmisel mudelil on mõned maskeeritud osad. See näitab selgelt, kus peaksime ootama suurimat visuaalset värskendust. Esikülg saab kindlasti uuenduse, kuid tundub, et paigutus on sama. Selle tulemusena eeldame, et 2024. aasta Volkswagen Touaregi esituled on lisaks nende ümbruse täiustustele värskendatud.

Taga tagatuled on maskeeritud, mis näitab kahtluseta, et uuendatud versioonid saavad uued. Lisaks ootame tavapäraseid tsükli keskel toimuvaid muudatusi, sealhulgas täiendavaid veljevalikuid, värvivalikuid ja tõenäoliselt uut välimuspaketti.

Volkswagen Touaregi interjööri muudatused

Tsükli keskel tehtav uuendus võib hõlmata ka interjööri värskendamist. Üksikasjad on endiselt puudulikud, kuid eeldame, et armatuurlaual ja keskkonsoolil võidakse teha väiksemaid muudatusi. Isegi kui salongi paigutus jääb puutumata, ootame siiski uut polstrit ja uut salongi värvilahendust. Igal juhul jääb enamik funktsioone samaks, mis praegusel mudelil.

Tänu sellele säilitab VW esmaklassilise salongi, kus on palju kaasaegseid funktsioone. Kolmas rida on valikuline ja standardkonfiguratsioon on kaks rida. Teatud aruannete kohaselt peaks praegu lisavarustusena olev 15-tolline teabe- ja meelelahutusekraan peagi saama standardvarustuse osaks. Üldjuhul on värskendus pooleli ja ootame ka täiendavaid turvaabivahendeid.

2024 Volkswagen Touareg interjöör

Tehnilised andmed

Tulevane 2024. aasta Volkswagen Touareg pakub paari jõuülekande valikut. Siiski ei oota me niipea uut mootorit. Baas-Touareg on varustatud 2,0-liitrise turbo-neljaga, millel on 250 hobujõudu. Loomulikult on olemas ka töökindel 3,0-liitrine V6 võimsusega 340 hobujõudu.

Mõnes osas pakutakse Touaregi ka diiselmootoriga, võimsa 3,0-liitrise V6-ga, millel on kaks võimsusastet, 230 hj ja 280 hj. Viimaseks on 450 hobujõuga pistikhübriidmudel. Olenemata sellest, millise mootori valite, on saadaval sujuv kaheksakäiguline automaatkäigukast.

2024 Volkswagen Touaregi tehnilised andmed

2024 Volkswagen Touaregi hind ja väljalaskekuupäev

Kuna 2024. aasta Volkswagen Touareg on luksusmaastur, pole hind kaugeltki taskukohane. Hind peaks aga jääma muutumatuks, sest Saksa autotootja kavatseb teha ainult tsükli keskpaigas olevaid näoparandusi. Müük algab 2023. aasta viimases kvartalis.

sarnased postitused

Leave a Reply