2024 Volvo XC60 Muudatused, kuulujutud, laadimine

0
2024 Volvo XC60 Muudatused, kuulujutud, laadimine

Esmaklassilised maasturid on tänapäeval teema ja järgmine, 2024. aasta Volvo XC60 ei erine sellest midagi. Seda mudelit tehakse väidetavalt tõsiseid muudatusi ja täiendusi. Väidetavalt on täiesti uus XC60 täiesti elektriline, kuigi see pole veel ametlik.

Igal juhul on palju täiustusi teel. See hõlmab mitmesuguseid kosmeetilisi uuendusi ja interjööri uuendusi. On selge, et suurimad uuendused toimuvad kapoti all ja üldiselt naha all. Ilma pikema jututa on see kõik, mida peate teadma.

Väliskujundus pole veel kindel

Visuaalselt saab uus 2024. aasta Volvo XC60 paar uuendust. Kuna Rootsi autotootja plaanib selle linnamaasturi täielikult elektrifitseerida, on futuristlikumad uuendused loomulikud. Ootame aga, millal Volvo selle ametlikuks teeb. Mõned teised aruanded ütlevad, et see mudel läbib kergeid väliseid muudatusi.

Igal juhul jäävad alles sellised asjad nagu 19-tollised valuveljed. Teisest küljest on teel uus iluvõre koos uute kaitseraudade, esi- ja tagatuledega. Kuna tegemist on esmaklassilise linnamaasturiga, muudab Volvo selle kindlasti paremaks, lisades rohkem kroomitud aktsente ja sarnaseid luksuslikke detaile.

Premium interjöör

Järgmise 2024. aasta Volvo XC60 sisemus saab arvukalt tehnilisi uuendusi. Teisest küljest pole me kindlad, kas Volvo plaanib võtta kasutusele uue ja suurema puuteekraani või uue armatuurlaua. Mugavus on suurepärane, eriti ees. Väidetavalt jäävad sõiduki mõõtmed alles, seega ärge oodake veel paremat siseruumi. Uus Volvo Carsi tarkvara on teel.

See keerukas tehnoloogia võimaldab teil XC60 linnamaasturit juhtida mitmel viisil. Saate reguleerida temperatuuri, valgustust ja palju muud. Lisaks saate jälgida ka sõiduki akut. Volvo pakub ka Luminar LiDAR-i, mis on käed-vabad autonoomne sõidutehnoloogia.

2024 Volvo XC60 interjöör

Mootori andmed ja kuulujutud Volvo XC60 elektrimudel

Täiesti uuest 2024. aasta Volvo XC60-st võib saada vaid üks mudelitest, mis töötavad elektriga. Praegu pakub see maastur sisepõlemismootoreid, kuid see on muutumas. Volvo plaanib mudelid XC60 ja XC90 täielikult elektrifitseerida. Arhitektuur läbib muudatusi, et mahutada mootoreid ja erinevaid akusid. Lisaks muljetavaldavale sõiduulatusele kavatseb Volvo parandada ka laadimisaega.

Kahe mootoriga seade toodab väidetavalt umbes 530 hobujõudu. Seda on sellise suurusega kaherealise linnamaasturi jaoks palju jõudu. Loodetavasti avaldab Volvo ametlikud üksikasjad aasta lõpuks. Meile teadaolevalt on pakkumisel pistikühendusega hübriidmudel XC60 Recharge, mis pakub väikeseid täiustusi võrreldes eelmise mudeliga.

2024 Volvo XC60 laadimine

2024 Volvo XC60 hind ja väljalaskekuupäev

Tulevase 2024. aasta Volvo XC60 hind algab 57 000 dollarist ja see liigub sealt edasi. Muidugi maksab täiselektriline mudel sellest oluliselt rohkem. Igal juhul ei ole Volvo veel avaldanud kõiki üksikasju, sealhulgas sõiduki hinda ja sõiduulatust. Müük algab mingil hetkel 2023. aasta hilisemates etappides.

sarnased postitused

Leave a Reply