4 parimat märki, et teie auto vajab värviparandust või uut värvi

4
4 parimat märki, et teie auto vajab värviparandust või uut värvi

Punane ja must on kahjuks üks kahest kõige populaarsemast värvist sõidukite puhul, mis on mõlema värviga võrreldes altid värvi tuhmumisele. Selle põhjuseks on asjaolu, et mõlemad värvid võivad neelata rohkem UV-kiirgust, mis kiirendab vananemismõju, kahjustades samal ajal kaitsvat läbipaistvat katet. Nõuanded neile, kellel on need värvid

1) Peske autot regulaarselt, et vältida saasteainete kogunemist värvipinnale.

2) Päikese vältimiseks parkige varjulisse kohta, näiteks varjatud parklasse, auto varjualusesse või veel parem garaaži. Jah, võite parkida puude alla, kuid need on kurikuulsad lindude väljaheidete ja puumahlade kohad, mis võivad olla väga happelised.

3) Kasutage auto katet, et kaitsta oma autot, kui pargite ööseks sõiduteele, neile, kellel pole garaaži. Ainus probleem on see, et auto pidev katmine, kuhu iganes lähete, muutub tüütuks ja seab ka teie auto ohtu, kui keegi otsustab teie autokatte varastada.

4) Soovitatav: Kaitske oma auto värvkatet – vali alati pärast iga pesu kaitsva vahakatte kasuks, kuna see lisab teie värvipinnale kaitset, mis kestab kõige sagedamini mõnest nädalast kuni kuuni. Teisest küljest, kui auto pesemine iga paari nädala tagant on liiga palju nõudmine, on nanotehnoloogiasse värvikaitsesse investeerimine õige tee. Kas keraamiline või grafeenkate tagab pikkade aastate kõvaduse ja klaasitaolise tõkke, mis kaitseb värvi. Suurem osa selle juures on see, et te ei pea muretsema oma auto poleerimise või vahatamise pärast värvikaitse ajal.

sarnased postitused

Leave a Reply