“55 aastat – mängu muutmine” – Mercedes Benzi ajaveeb

2
“55 aastat – mängu muutmine” – Mercedes Benzi ajaveeb
Mercedes-AMG on oma 55-aastase ettevõtte ajaloo jooksul seadnud korduvalt standardeid jõudlus- ja sportautode turul, kirjutades nii muljetavaldava eduloo: alates asutajate Hans Werner Aufrechti ja Erhard Melcheri kahemehelisest idufirmast 1967. aastal kuni tänapäevani. tipptasemel arenduskoht, kus on oma mootorite tootmisüksus, enam kui kaks tuhat kõrgelt kvalifitseeritud töötajat ja unikaalne sõidukiportfell. Uus brändikampaania märkab seda erakordset arengut väitega “55 aastat – mängu muutmine” ja osutab samal ajal tulevikku. Mercedes-AMG töötajad ja silmapaistvad brändisaadikud tegutsevad ettevõtte mängumuutjatena. Need julgustavad sind mõtlema ja käituma nagu mängumuutja. 360-kraadise kampaania lõpetavad sõidukite sidumised ajalooliste ja praeguste ikoonidega AMG mudeliportfellist. See on kõigis asjakohastes Mercedes-AMG sotsiaalmeediakanalites 2022. aasta juuni keskpaigast kuni juuli lõpuni.

1967. aastal inseneride Hans Werner Aufrechti ja Erhard Melcheri asutatud ettevõte on jätkanud oma positsiooni ühe juhtiva jõudlus- ja sportautobrändi tugevdamist läbi arvukate edusammude mootorispordis ja ainulaadsete maanteeautode väljatöötamise. Legendaarsed mudeliikoonid, nagu võidusõiduauto 300 SEL 6.9 AMG, 300 E 5.6 “The Hammer”, CLK DTM või SLS AMG Electric Drive, on korduvalt kinnitanud kaubamärgi mainet mängude muutjana.

See kehtib ka tänapäeval: Mercedes-AMG ONE toob esimest korda maailmas kaasaegse ja tõhusa vormel 1™ hübriidajamitehnoloogia hipodroomilt maanteele (kaalutud kütusekulu, kombineeritud: 8,7 l/100 km; kombineeritud kaalutud CO2 heitkogused: 198 g/km; kombineeritud kaalutud elektrikulu: 32 kWh/100 km)[1]. Ühe sisepõlemismootori ja nelja elektrimootoriga hüperauto toodab kokku 782 kW (1063 hj) ja tõestab, kuidas Future of Driving Performance püstitab uusi rekordeid.

Vision AMG disainiuuring annab pilguheit tulevikku: neljaukselise kupee kesta all on sõltumatu AMG.EA platvorm, mida praegu arendatakse Affalterbachis revolutsioonilise e-drive tehnoloogiaga täiselektriliste jõudlusmudelite jaoks.

„AMG on end ikka ja jälle uuesti leiutanud 55 aastat. Nagu kunagi meie asutajate puhul, valitseb Affalterbachis tänapäeval väga eriline optimismi vaim. Kurss on selgelt ette nähtud elektrifitseeritud tuleviku jaoks. Ja nagu kõigil viimastel aastatel, on meie standardid tulevaste projektide jaoks äärmiselt kõrged. Olen uhke, et saame loota oma asukoha parimatele töötajatele. Sest nad on tõelised mängumuutjad, mis muudavad AMG nii eriliseks. Ja seda tahame ka oma kampaaniaga rõhutada,” ütleb Mercedes-AMG GmbH juhatuse esimees Philipp Schiemer.

Brändikampaania autentsete inimeste ja autolugudega

“55 aastat – mängu muutmine” märkab seda vaimu ja tõlgib selle 360-kraadiseks sotsiaalmeediakampaaniaks – videoklippide ja piltidena autentsed lood inimestest ja sõidukitest. Rakendamine sisaldab arvukalt üksteist täiendavaid elemente. AMG töötajad edastavad oma avaldused “mängu muutmise” kohta oma suhtluskanalite kaudu. Brand Ambassadors will.i.am, Susie Wolff, David Coulthard ja Lewis Hamilton rõhutavad oma avaldustega põhisõnumit ja ehitavad silla traditsioonist tulevikku.

Ikoonilised ajalooliste ja praeguste ning ka tulevaste sõidukite paarid annavad tunnistust kaubamärgi katkematust uuenduslikust jõust. Lisaks avaldavad toimetuse kaastööd ametlikul Mercedes-AMG veebisaidil, erinäitust Mercedes-Benzi muuseumis, ajutist näitust Affalterbachi AMG Private Lounge’is ning YouTube’i erisaadet “Inside AMG” AMG 55. aastapäev erinevatest vaatenurkadest. See kehtib ka kliendi vahetu kontakti kohta müügikohas. Siin viitavad peamiste visuaalidega taustad aastapäevale. Eriti põnev on olnud uuenenud koostöö erinevate sisuloojatega nagu Sparkly.jada, kayo.daniel või Nictures, kes kampaaniaga kooskõlas jagavad TikToki platvormil klippe “mängu muutmisest”.

Praegune Mercedes-AMG portfell hõlmab enam kui 50 sõidukit. Valik ulatub erinevate keretüüpidega sõidukitest kuni täiesti iseseisvalt välja töötatud sportautodeni, nagu Mercedes-AMG GT 4-Door mudel ja uus Mercedes-AMG SL. Samuti on jõuallikate valikut pidevalt arendatud vastavalt turunõuetele ja klientide soovidele ning praegu pakutakse kasuteguriga optimeeritud nelja-, kuue- või kaheksasilindrilisi sisepõlemismootoreid. Lisaks liigub Mercedes-AMG järjekindlalt sõiduomaduste tuleviku teed: Vormel 1™ sõltumatu ajami paigutuse ja tehnoloogiaga jõudlushübriide pakutakse E PERFORMANCE märgi all. Portfellis on ka täiselektrilised AMG tuletisväärtpaberid, mis põhinevad kontserni enda EVA2 platvormil. Lähitulevikus järgnevad ka täiesti iseseisvad aku-elektrilised AMG mudelid, mis põhinevad uuel, täielikult majasiseselt arendatud elektriarhitektuuril (AMG.EA).

[1] Kütusekulu ja CO2 heitkoguste näitajad on esialgsed ja need määrati sisemiselt vastavalt „WLTP testprotseduuri“ sertifitseerimismeetodile. Tehnilise teenistuse kinnitatud väärtused või EÜ tüübikinnitus või ametlikele väärtustele vastavussertifikaat ei ole veel saadaval. Võimalikud on erinevused esitatud ja ametlike arvude vahel.

sarnased postitused

Leave a Reply